Eladó ház (58688 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 688 db
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (36267389)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 781 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Törökvész -Rózsadomb határán 585 nm 3 lakásos Luxus ház. Szintenként 195nm. Jelenleg még egyben is eladó, de kialakít...
2 085 900 000 HUF
2 670 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tihanyi családi ház hirdetés (33484963)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: n/a
Eladó családi ház Tihany Ősközség felső részén. Az épület erősen felújítandó, 99 nm lakótérrel rendelkezik, 28 nm melléképület ...
112 000 000 HUF
861 538 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (44752392)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 870 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok egy kétszintes, felújított családi Villát Költözhető 3 hónapon belül! Ha szereti a pazar kilátást, a csende...
190 000 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (32424243)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 245 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 5
Eladó Solymáron Br. 245Nm 5 szobás családiház 720nm örök panorámás telekkel. Kiváló tervezésű prémium minőségű önálló ház. Ha...
320 000 000 HUF
1 306 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (49649613)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 385 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó Tata Kertvárosban 196nm 5szobás luxus családiház 350nm telekkel. D-Ny. Tájolású 3 szintes épület, 2 lakószint és egy te...
179 900 000 HUF
917 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (43144753)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Eladó 158nm nappali+3szobás ikerház földszinti belső kétszinti Örökpanorámás, d. Tájolású, kertkapcsolatos Lakása! Pesthidegk...
199 000 000 HUF
1 259 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (47833967)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Eladó 153nm nappali+3szobás ikerház emeleti belső kétszinti Örökpanorámás, d. Tájolású, nagy teraszos lakása, saját kertrésszel...
214 900 000 HUF
1 404 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (83574847)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 1036 m2
Szobaszám: 5
Csillaghegy egyik legszebb utcájában, nem árterületen található a családi ház, mely 1985-ben épült, 250 m2-es, 5 szobás, és ha...
349 000 000 HUF
1 396 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (37794375)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 869 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
240 m2 (bruttó 270 m2). 869 m2 sík telek. 6, 5 Szoba. 3 Szint + padlás. Önálló, körbejárható családi ház. Parkosított sík kert...
340 000 000 HUF
1 416 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (74944232)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Eladó Péterhegyen új építésű IKERház netto 122m2 + 40m2 panorámás teraszokkal +16m2 erkély, nappali + 4hálószobás, 2fürdőszobáv...
235 000 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (37433387)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 5
Most induló projekt leköthető. Eladó Péterhegyen új építésű családi ház netto 160m2 + 40m2 panorámás teraszokkal, nappali + 4...
350 000 000 HUF
1 891 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (99125745)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó TESTVÉRHEGYEN, örökpanorámás, luxus ikerház, nappali+3hálós, dupla garázzsal, tetőterasszal, saját privát kerttel. Az u...
395 000 000 HUF
2 146 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (92348279)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 1080 m2
Szobaszám: 6
Divatos és emberi – családi ház a Harsánylejtőn 1080nm-es telken épült, 238 nettó m2 (teraszok nélkül), Nappali+5 hálószobás, ...
750 000 000 HUF
3 125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (35522479)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5
Bevezető áron leköthető családi HÁZAK Legújabb projektünkben 2 db panorámás önálló családi házat kínálunk eladásra 500nm-es te...
279 000 000 HUF
1 788 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (24184358)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5
Legújabb projektünkben 2 db panorámás önálló családi házat kínálunk eladásra 500nm-es telekrészekkel. Az épületek 2027. Év fo...
279 000 000 HUF
1 788 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (97373561)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 880 m2
Szobaszám: n/a
Veresegyház csendes utcájában eladó egy 880 nm-es telekre épülő 150 nm-es nappali + 4 szobás, dupla garázsos önálló családi ház...
145 500 000 HUF
970 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (73859727)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Exkluzív villapark az Aranyhegy tetején – elvehetetlen panorámával ! ! 1Hónapon belül költözhető! ! Találja meg új otthonát ...
319 900 000 HUF
1 683 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budajenői családi ház hirdetés (24982432)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 274 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy luxus minőségű családi ház Budajenő szívében, a híres Templomvölgy Villaparkban, a Buda Tájvédelmi Körzet közvetlen s...
400 000 000 HUF
1 459 854 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budajenői családi ház hirdetés (33835894)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 263 m2
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: 5
Eladó Budajenőn, a Templomvölgy Villaparkban, egy 1300 m²-es, teljes közművel ellátott telken épülő, luxus minőségű családi ház...
400 000 000 HUF
1 520 912 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi családi ház hirdetés (68556733)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 235 m2
Szobaszám: 4
Eladó Budakalász Ófaluban, a városközponttól sétatávolságnyira, Budapesttől 5 perc autóútra egy  96 m2-es, délnyugati fekvésű,...
84 990 000 HUF
885 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?