Eladó ház (58688 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 688 db
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (39874743)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Eladó Bp. , II. kerület, Széphalom csendes zsákutcájában, gyönyörű környezetben, egy 185 nm-es, nappali + 4 hálószobás, exkluzí...
269 900 000 HUF
1 458 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (38299871)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 380 m2
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: 6+ 2 fél
Eladó panorámás családi ház Szentendrén Luxus kivitelben! A ház 2024-ben épült, készültsége 95%-os, átadás 2025 március. A ...
539 000 000 HUF
1 418 421 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (34539561)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1040 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladó Bp. , III. kerület, Testvérhegy csendes utcájában, panorámás sarok telken, egy belső 2 szintes családi ház és egy 60 m2 ö...
220 000 000 HUF
1 466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (64337333)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 916 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
II/a kerületben Hársakalján 220nm 2+3szobás családiház 916nm telekkel eladó. Közvetlenül a természetvédelmi terület /natura2000...
349 000 000 HUF
1 586 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (44784743)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Az ingatlan 2022-ben épült, kitűnő állapotban van, ide csak bekell költöznie! A praktikus kialakítás csodás panorámával páros...
183 500 000 HUF
917 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (53777349)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 480 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 10
Exkluzív családi ház eladó. Nem sok ilyen van a piacon! Lehetőségekkel teli ingatlan…! 420 m2 lakótér, 1400 m2 telek, 10 szoba...
420 000 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (48299443)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: 279 m2
Szobaszám: 6
2 Lakásos sorházi lakás 188 m2 lakórész, 279 m2 saját telek 1 terasz, 1 erkély, garázs, autóbeálló A ház a Duna parthoz közel,...
239 000 000 HUF
1 271 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (73546415)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: 279 m2
Szobaszám: 6
254 900 000 HUF
1 355 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi ikerház hirdetés (33295477)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 5
Eladó Balatonfüreden 122nettó nm-s Nappali+4 szobás ikerházi lakás 8. 26 Nm erkéllyel,   29. 48Nm terasszal. 707Nm telekkel, ...
211 000 000 HUF
1 729 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (19555387)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 370 m2
Telekterület: 516 m2
Szobaszám: 7
Eladó II/a kerületben Máriaremetén egy exkluzív 370 nm-es, 7szobás családi ház 516 nm-es telekkel, kerti medencével. Az ingat...
319 000 000 HUF
862 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (67137221)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó a II/a kerületben 180 nm nappali +4 szobás Skandináv stílusú ikerház + 600nm saját ősfás telekrész, . a lakás az ikerh...
299 000 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi ikerház hirdetés (58953279)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Üröm, völgyliget lakóparkban Eladó IKERHÁZ /A két ingatlan külön helyrajzi számon szerepel/ 3 hónapon belül költözhető, már c...
269 000 000 HUF
1 537 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi ikerház hirdetés (27612277)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Üröm, völgyliget lakóparkban Eladó IKERHÁZ /A két ingatlan külön helyrajzi számon szerepel/ 2 hónapon belül költözhető, burko...
249 000 000 HUF
1 556 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (49573148)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5
Eladó testvérhegyen új építésű ikerház netto 150m2 + 40m2 teraszokkal, nappali + 4hálószobás, 3fürdőszobával, saját garázzsal, ...
289 900 000 HUF
1 705 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (45759237)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 1796 m2
Szobaszám: 8
Eladó 3. kerület, Aranyhegyen egy 450 nm-es, 8 szobás, medencés, két generációs, családi ház, 825 nm-es telken. Az ingatlan 2...
475 000 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (73647332)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Leányfalun, édeni környezetben újépítésű, Önálló CSALÁDIHÁZAT! Ha szereti a csendet, a panorámát és a Duna k...
119 000 000 HUF
991 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (82229578)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 230 m2
Szobaszám: 5
Az ingatlanokat azon vevők részére ajánljuk, akik kifejezetten igényesen kivitelezett házat szeretnének minőségi anyagokból. ...
249 900 000 HUF
1 523 780 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (36785129)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 413 m2
Szobaszám: 5
269 900 000 HUF
1 645 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (75297937)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 272 m2
Szobaszám: 5
269 900 000 HUF
1 676 397 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi családi ház hirdetés (46573797)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted