Eladó ház (58688 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 688 db
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (74398317)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5
Exkluzív minimalista villák aranyhegyen ELVEHETETLEN PANORÁMÁVAL Találd meg új otthonod exkluzív Villaparkunkban az Aranyhegy ...
349 900 000 HUF
1 666 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (49741937)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 609 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó II/a kerület Adyligeten 300nm Nappali+4 szobás családiház bútorozottan 600nm kerttel. Az épület kifogástalan állapotban...
455 000 000 HUF
1 516 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (49853367)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Ürömhegyen, aszfaltozott utcában kínálok eladásra netto 185nm-es ikerházat. + Teraszok 37m2 Saját telekrész: 530nm. Az épüle...
295 000 000 HUF
1 594 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (38542396)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Ürömhegy örökpanorámás telkén kínálok eladásra netto 157nm-es ikerházat+20n2 teraszok Saját telekrész: 380nm. Az épület jól á...
259 000 000 HUF
1 726 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (34173324)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 215 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 5
Eladó ii/a ker. Remetekertvárosban újépítésű 193nm +44 nm teraszos nappali +4szobás épületet 520 nm kizárólagos használatú kert...
543 000 000 HUF
2 525 581 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (14245753)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 745 m2
Szobaszám: 5
Eladó Bp. , III. Ker. , Csillaghegy dunai oldalán, csendes - kertvárosi környezetben, egy 745 nm-es telekre épült, jó állapotú,...
220 000 000 HUF
880 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (98274744)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 5
Exklúzív villa épület elvehetetlen KÖRPANORÁMÁVAL! ! ! Eladó 1200 nm-es telekre épült, amerikai - konyha, 4 szoba, 3 füdőszob...
900 000 000 HUF
2 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (99333274)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Eladó csillaghegy Duna felőli oldalán 135nm-es nappali+3hálós ikerházfél. Földszinten: amerikai konyhás nappali, előtér, füdő...
229 900 000 HUF
1 702 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (74423974)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 1110 m2
Telekterület: 2440 m2
Szobaszám: 17+ 2 fél
Befektetők, összeköltözők figyelmébe AJÁNLOM! Teljes körűen felújított és korszerűsített, három lakásos társasházzá alakított...
1 100 000 000 HUF
990 990 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (64497489)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 295 m2
Telekterület: 1056 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok ARANYHEGY legszebb utcájában 295 m2-es önálló CSALÁDI házat, 1056 m2-es telken, 70m2-es terasszal. 2017-Ben ...
581 324 981 HUF
1 970 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (44632279)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 380 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 7
380 m2 7 szoba 1001 m2 telek terasz, erkélyek úszásra alkalmas kültéri medence A ház 2008-ban épült, folyamatosan karbantartot...
395 000 000 HUF
1 039 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (37437742)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 213 m2
Telekterület: 643 m2
Szobaszám: 5
Azonnal költözhető, luxus minőségben kivitelezett, önálló családi ház, duplagarázzsal, Nappali+4 hálóval, gardróbokkal. Most aj...
424 900 000 HUF
1 994 835 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (45233224)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 324 m2
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető Nappali+3 hálós ikerház, Luxus minőségben kivitelezve, most ajándék konyhával, kertépítéssel, lámpatestekkel...
324 900 000 HUF
1 835 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisborosjenői ikerház hirdetés (85549387)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Eladó Pilisborosjenő Lazaréten egy 188 nm-es, nappali plusz 3 hálószobás, panorámás, minimál stílusú ikerházfél. A ház eloszt...
210 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (69864749)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 325 m2
Telekterület: 1014 m2
Szobaszám: 4
Eladó Solymár Kerekhegyen, 325 nm 4szobás családiház 1014 nm-es telken. A telek rendkívül jó adottságú, téglalap alakú, nyugo...
222 000 000 HUF
683 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi ikerház hirdetés (86446989)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 5
Eladó Nagykovácsi legszebb részén, nettó 146 nm alapterületű ikerház, panorámás ingatlan. Legmodernebb anyagokkal készült, hős...
199 900 000 HUF
1 369 178 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (38544928)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 1085 m2
Szobaszám: 5
Eladó Szentendren, Pismány-hegyen 1085nm-es telken netto 230nm-es 3szintes, 5szobás luxus családi villa! Az ingatlan magas mi...
369 000 000 HUF
1 604 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (47422876)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 430 m2
Szobaszám: 6
Már csak az egyik oldal ELÉRHETŐ! Eladásra kínálok Péterhegy könnyen megközelíthető, örökpanorámás utcájában 172nm-es új épít...
299 000 000 HUF
1 738 372 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (54254444)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 4
Eladó Ürömhegyen 124 nm nappali + 3szobás ikerház 56nm terasszal 11nm erkéllyel. A 2389 nm területen 4 db ikerház épül épület...
220 000 000 HUF
1 466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (73643998)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 471 m2
Szobaszám: 4
229 900 000 HUF
1 532 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal