Eladó ház (58688 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 688 db
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (32532374)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 4
Eladó Ürömhegyen 124 nm nappali + 3szobás ikerház 56nm terasszal 11nm erkéllyel. A 2389 nm területen 4 db ikerház épül épület...
249 900 000 HUF
1 666 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (73398741)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 4
239 900 000 HUF
1 599 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (46334934)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 4
239 900 000 HUF
1 599 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei ikerház hirdetés (83334451)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 805 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Alacsony rezsi, csodás panoráma, igényes minőségi kivitelezés! Szentendre Rózsadombján, Pismány hegyen, 2020-ban épült, 5+1 f...
179 000 000 HUF
1 217 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi ikerház hirdetés (61455346)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Eladó Pomáz legszebb részén, elvehetetlen panorámával rendelkező lakás nagyon kedvező rezsiköltséggel, hatalmas teraszokkal és ...
129 500 000 HUF
1 295 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (48424332)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 5
Eladó 16. kerület, Sashalom csendes mellékutcájában, családi házas környezetben, egy új építésű, földszintes, 151 nm-es, nappal...
239 000 000 HUF
1 582 781 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (42713993)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Péterhegy egyik utolsó, szellős déli lejtőjén kezdjük meg projektünk értékesítését. A mini lakóparki beruházásban 6 önálló cs...
345 000 000 HUF
1 825 396 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csobánkai családi ház hirdetés (85253844)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 258 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 7
Csobánka egy gyöngyszem! Amint beér a településre elragadja az a sajátos hangulat ami sehol máshol nem tapasztalható!  Csobánk...
350 000 000 HUF
1 356 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (53474135)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 5
Luxus Családi ház Testvérhegyen! Eladásra kínálok III. kerületben, Testvérhegy legkedveltebb utcájában nettó 250 nm-es luxus ...
449 000 000 HUF
1 796 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (35247394)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Megvételre kínálunk a III. kerület közkedvelt Harsánylejtő lakóparkjában egy örökpanorámás 181 nm-es, nappali + szobás, duplako...
365 000 000 HUF
2 016 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (49989455)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Megvételre kínálunk a III. kerület közkedvelt Harsánylejtő lakóparkjában egy örökpanorámás 145 nm-es, nappali + 3 hálószobás, d...
300 000 000 HUF
2 068 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (96631475)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladásra kínálok IIl. Ker. Aranyhegy-Ürömhegy határán minimál stílusú SZABADONÁLLÓ luxus családi HÁZat saját telekkel. A tele...
330 000 000 HUF
1 793 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (99538377)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 370 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 7
370 m2 7 szoba borospince 4 fürdőszoba 1200 m2 telek fitnesz részleg A háromszintes ház elrendezése: Utcaszint: 2 állásos gará...
398 000 000 HUF
1 075 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Remeteszőlősi családi ház hirdetés (74919662)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Eladó 260 nm-es luxus, 5+2 szobás, frissen felújított családiház a Hillside residence villaparkban 850 nm intim telekkel. A l...
399 900 000 HUF
1 538 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Telki családi ház hirdetés (86323443)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 420 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 7
Eladó 420 nm 6 szobás luxus családiház 950nm telekkel. Az épület panorámás Frissen felújított, kétszintes, azonnal költözhető...
399 000 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (94932234)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 261 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4
Eladó II/a Széphalmon, 260 nm-es, 4 szobás, minimál ikerház, 900 nm-es telekkel. Csendes sík mellék utcában - panorámával a P...
385 000 000 HUF
1 475 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (47746656)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 1100 m2
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: 8
Természetvédelmi terület határán, gyönyörű zöld környezetben, minden igényt kielégítő, parkosított luxus villa eladó! Az ing...
3 300 000 000 HUF
3 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (86357543)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Dunakeszin, családi házas környezetben kínálok eladásra, egy 790 nm-es telken elhelyezkedő 180 nm-es nappali + 3 szobás, földsz...
250 000 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (28666375)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 530 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 8
Tökéletes állapot! Minőségi kivitelezés, prémium anyaghasználat! Az építésnél mindenre gondoltak, mind a kényelem, mind az esz...
899 000 000 HUF
1 696 226 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (47924762)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 443 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 7
Eladásra kínálunk Testvérhegyen, elvehetetlen örök panorámás, 2000nm-es intim telken elhelyezkedő, 443nm-es luxus kialakítású 7...
750 000 000 HUF
1 693 002 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal