Eladó ház (58688 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 688 db
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (94338333)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Családi ház Maglód központjához közel kiváló elhelyezkedéssel eladó Maglód egyik csendes, aszfaltozott utcájában kínálunk megvé...
65 000 000 HUF
984 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (95839687)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 753 m2
Szobaszám: 6
Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, ha Szigethalomon keres két generációnak is tökéletes, kényelmes és otthonos házat. Fordul...
135 000 000 HUF
675 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (37353853)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 225 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó egy különleges, egyedi megjelenésű családi ház Szolnokon közel a belvároshoz, csendes utcában. Ez az ingatlan számos lehe...
95 000 000 HUF
521 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Besenyőteleki családi ház hirdetés (77477324)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 512 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó Besenyőtelken, a település egyik legcsendesebb és legnyugodtabb utcájában egy kiváló adottságokkal rendelkező, többgenerá...
35 900 000 HUF
149 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonypéterdi családi ház hirdetés (73578547)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 2769 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Bakonypéterden, nagy telekkel, melléképületekkel. Győr-Moson-Sopron vármegyében, Bakonypéterd településen el...
39 800 000 HUF
432 608 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vésztői családi ház hirdetés (35596473)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 2190 m2
Szobaszám: 2
Eladó Vésztő Csendes Részén, egy 2190 m2-es telken fekvő, 72, 5 m2 alapterületű Családi Ház! Az ingatlan terméskő alapra épül...
19 750 000 HUF
274 305 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (33788427)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 472 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Zalaegerszegen, a Mező utcában 40 millió Ft Zalaegerszeg kedvelt, csendes részén, a Mező utcában kínálunk ela...
40 000 000 HUF
363 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai családi ház hirdetés (55237385)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nagykanizsa belvárosához közel, eladó felújítandó, 50 nm-es ház. Az ingatlan 3 házrészből álló, osztatlan közös udvarral rendel...
12 000 000 HUF
240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (27489643)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 2
Hajdúböszörmény Középkert egyik bevezető főútján, eladóvá vált egy 70 nm-es, nappali 2 szobás, egyszintes, összkomfortos. 1970...
42 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (44424433)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1137 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Két utcára nyíló telek eladó építkezők FIGYELEM! Eladásra kínálunk Hajdúsámson, Sámsonkerti főút közeli 98nm-es parasztházat, ...
38 500 000 HUF
392 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagaméri családi ház hirdetés (77835454)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1185 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bagamérban eladó egy 65 nm-es ház, 1185 nm-es, gazdálkodásra alkalmas telken. a vegyes falazatú ingatlan 2+1 szobával rendelkez...
6 550 000 HUF
100 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllési családi ház hirdetés (84329895)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1015 m2
Szobaszám: 3
Csongrád-Csanád vármegye egyik kedvelt településén, Üllés központi részén, eladó egy jó állapotú, belső felújított családi ház....
53 900 000 HUF
567 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszeri családi ház hirdetés (43447775)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1485 m2
Szobaszám: 4
Csongrád-Csanád vármegye, Pusztaszeren, nappali plusz 3 szobás, 110 nm-es családi ház, 1600 nm telken eladó. A vegyes falazatú...
32 900 000 HUF
299 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Forráskúti családi ház hirdetés (93743448)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 745 m2
Szobaszám: 3
Csongrád-Csanád vármegye, Forráskút, falusi családi ház eladó! Az ingatlan csendes, rendezett utcában, 745 m2-es telken helyezk...
39 500 000 HUF
420 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunmajsai családi ház hirdetés (42989156)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 630 m2
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó ***Felújítandó, tégla építésű családi ház eladó Kiskunmajsán! Kiskunmajsa csende...
27 900 000 HUF
320 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Forráskúti családi ház hirdetés (43657743)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 5
****Kivételes Lehetőség Forráskúton: Napfényes, 5 Szobás, Szigetelt Családi Ház Tágas Telekkel és Garázzsal! **** Eladó Csongr...
44 000 000 HUF
407 407 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunmajsai családi ház hirdetés (43312431)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 898 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegye, Kiskunmajsán 125 m2-es családi ház 898 m2 telken melléképülettel eladó! Az ingatlanban 4 szoba, nappali, ...
17 500 000 HUF
140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (92633278)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 679 m2
Szobaszám: 5
Szegeden, Tápé városrészen kétszintes, 200 nm-es családi ház, 679 nm-es telken eladó. A csendes utcában fekvő ingatlan földszi...
84 900 000 HUF
424 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonybéli családi ház hirdetés (47992246)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 2107 m2
Szobaszám: 6
Panorámás bakonyi otthon hatalmas telekkel – akár vendégháznak is! Veszprém vármegyében, a Bakony egyik legszebb településén,...
69 800 000 HUF
436 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (85651597)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 897 m2
Szobaszám: 4
Tágas 170 nm-es, teraszos, erkélyes, pincés, gépkocsi beállós kétszintes családi ház eladó Érd Parkvárosban! Budapesti elsősorb...
159 999 000 HUF
941 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal