Eladó ház (58688 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 688 db
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (87937337)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 766 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Tiszakécskén, kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Ha egy csendes, aszfaltos utcában lévő, jó szerkeze...
29 900 000 HUF
575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszajenői családi ház hirdetés (84361393)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 2084 m2
Szobaszám: 4
Az OTP Ingatlanpont kínálatában! Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Tiszajenő településen eladásra kínálunk egy minden igényt ...
69 900 000 HUF
577 685 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Soproni családi ház hirdetés (96619693)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1468 m2
Szobaszám: 8+ 3 fél
Scrollen Sie nach unten für die deutsche Version. Scroll down for the English version. Eladásra kínálok Sopron egyik legszeb...
117 000 000 HUF
1 376 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyársapáti családi ház hirdetés (73434868)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1114 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pest vármegye, Nyársapát faluközpont közelében megvételre kínálunk egy költözhető állapotú családi házat. -Hasznos alapterüle...
42 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Farmosi családi ház hirdetés (47259784)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 387 m2
Telekterület: 924 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Megvételre kínálunk egy különleges ingatlant Farmoson. Ez a több célra alkalmas, nagy alapterületű ingatlan kiváló választás ...
89 000 000 HUF
229 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mérki családi ház hirdetés (35821458)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1345 m2
Szobaszám: 3
Eladó Mérk egyik csendes, nyugodt utcájában egy kb. : 1970-Ben épült családi ház. Az ingatlan kb. : 90 Nm, tartozik hozzá egy ...
22 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (84634642)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza belvárosának egyik legkedveltebb részén, a színház közelében, gyönyörű környezetben, mégis csendes utcában kínálom ...
115 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (22249169)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Pécs kedvelt városrészén! Pécs egyik népszerű, családi házas övezetében eladó egy tégla építésű, 80 nm-es, 3...
59 999 900 HUF
714 284 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (31624853)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 6
Két önálló lakóegység egy helyen kiváló befektetés kossuthfalván (1202)Budapest XX. kerületének kertvárosias, folyamatosan fejl...
126 500 000 HUF
854 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (33733739)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 3
Önálló lakóegység kossuthfalván garázzsal és PINCÉVELBudapest XX. kerületének kertvárosias részén, Kossuthfalván (1202) kínálju...
85 500 000 HUF
1 042 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (44794283)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 585 m2
Szobaszám: 7
Nagycsaládosok, összeköltözők figyelem! Kedvező áron eladó egy Makovecz stílusú exkluzív, 5 szobás családi ház. XVIII. kerületb...
186 000 000 HUF
620 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (27866762)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 1074 m2
Szobaszám: 5
Amikor a város közel van, de a csend az otthon részeBudapest XVIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, Ganzkertváros zöldö...
154 900 000 HUF
1 312 711 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (42296872)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 263 m2
Telekterület: 894 m2
Szobaszám: 4
Eladó jó állapotú családi ház! Pestszentimrén eladóvá vált egy 896 négyzetméteres telken fekvő, 170 négyzetméter hasznos alapte...
125 000 000 HUF
475 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (18485335)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 586 m2
Szobaszám: 4
Eladó per- és tehermentes ikerház Csepel egyik legszebb utcájában! Megvételre kínálunk egy téglaépítésű, két szintes családi ...
118 900 000 HUF
958 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (33251912)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 363 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 9
Eladó Budaligeten (Budapest 2a) gyönyörű fás környezetben nagy telken (1083 m2) álló két szintes összesen bruttó 370 m2 -es csa...
299 000 000 HUF
823 691 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi házrész hirdetés (49279734)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 3
Kedvező áron eladó a XVII. kerületben egy szépen karbantartott két szintes 80 m2-es családi ház. A ház Rákoscsabán található,...
82 000 000 HUF
1 025 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai ikerház hirdetés (69552399)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 126 m2
Szobaszám: 3
Eladó modern, 3 szobás, saját kerttel rendelkező, világos otthon Turán! Megvételre kínáljuk Tura legjobb részén hat lakásos s...
53 900 000 HUF
962 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi ikerház hirdetés (64374863)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 4
Kedves Érdeklődő! Megvételre kínálunk Dabas-Sáriban, pár percre az 5-ös úttól, nyugodt, csendes környezetben egy jelenleg sze...
40 000 000 HUF
476 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámospércsi családi ház hirdetés (49362114)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 839 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Vámospércsen, központhoz közel, mégis csendes utcában, nettó 123 m²-es, nappali+ 4 szobás családi ház eladó, akár teljes bútorz...
78 900 000 HUF
641 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (54425396)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 197 m2
Telekterület: 682 m2
Szobaszám: 4
Kerekestelep - Lencz telep határán, 682 nm-es, rendezett telken kínálunk megvételre egy brutto 197 nm-es, egyedi tervezésű, bel...
139 900 000 HUF
710 152 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal