Eladó ház (58854 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 854 db
Eladó Mándoki családi ház hirdetés (97779347)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2280 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Mándokon, főúthoz, postához közeli, polgárias környéken, egy, az 50 -es években vegyes falazatból épült (vál...
27 900 000 HUF
310 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni ikerház hirdetés (44544133)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 452 m2
Szobaszám: 5
A Pihenőkereszt lakóparkban kínálok megvételre egy kiváló állapotú, igényesen felújított ikerházat. a nyugodt környezet, a pano...
167 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tassi családi ház hirdetés (68282228)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 2258 m2
Szobaszám: 2
Saját édenkertre vágyik, ahol a reggeli kávét egy napsütötte verandán, a saját fái árnyékában ihatja meg? Szabadidejében szeret...
44 900 000 HUF
583 116 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Arlói családi ház hirdetés (86124737)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 4
Kétgenerációs családi fészek Arló szívében – Panorámás terasszal, hatalmas telekkel! Eladásra kínálunk Arló egyik legpraktikus...
25 900 000 HUF
172 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinci családi ház hirdetés (77764232)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Pécstől 10 perc autóútra, Szentlőrinc központjához közel, de egy nyugodt, kis forgalmú utcában eladó ez a ritkán látott minőség...
99 000 000 HUF
412 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi családi ház hirdetés (52827433)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó modern, 4 évszakos modulházak teljes kivitelezéssel, egyedi igényekre SZABVA! FIGYELEM! - a meghirdetett ár az ingatla...
49 874 000 HUF
554 155 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi családi ház hirdetés (24529333)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
12 704 000 HUF
552 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi családi ház hirdetés (44393739)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 4 fél
43 049 000 HUF
531 469 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi családi ház hirdetés (43913783)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
34 229 000 HUF
510 880 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi családi ház hirdetés (87994347)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
28 034 000 HUF
683 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi családi ház hirdetés (37743339)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
18 374 000 HUF
574 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi családi ház hirdetés (57734167)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
37 274 000 HUF
828 311 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (33597579)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 328 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Sóstói út közelében eladásra kínálok egy szép állapotban lévő, tégla építésű (hőszigetelt), 130 m2-es, 2 szoba ...
84 500 000 HUF
650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírpazonyi ikerház hirdetés (55442856)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Nyírpazonyban, vételre kínálok egy több referenciával rendelkező építettőtől Új építésű 96 nm-es, 3 szoba, nappalis teraszkapcs...
76 000 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (43273629)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Ár: 98 000 000 Ft Telefon: 06 20 9 268 433 Eladó új építésű ikerház Nyíregyháza – Oros aszfaltos utcájában Nyíregyháza csendes...
98 000 000 HUF
809 917 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírpazonyi ikerház hirdetés (42782534)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Nyírpazony központjában, új építésű, 112 nm-es, 3 szoba + Nappali teraszkapcsolattal, 1 fürdő és 2 wc-vel, háztartási helységge...
76 000 000 HUF
678 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (76773143)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Bács-Kiskun vármegyében, Baja belvárosában egy 51 m² hasznos alapterületű, igényesen felújított lakás. a lakáshoz saját, ...
39 900 000 HUF
782 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (37997597)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Új építésű családi ház eladó! ? ? ? ? Ár: 91. 000. 000. - Ft. Bács-Kiskun vármegye Kiskunhalas Sóstó kertvárosi részén, 580 n...
91 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (25337743)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
91 000 000 HUF
758 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (78634439)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Debrecenben a Mester utcán elegáns, utcafronti házrész eladó! 120Nm, 4szobával, elegáns nappalival, 120nm szuterénnel, garázzsa...
84 500 000 HUF
704 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal