Eladó ház (58856 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 856 db
Eladó Pápai családi ház hirdetés (78927539)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Pápa Alsóvárosrészén egy, a 90-es évek végén téglából épült, nettó 110 m2-es, 3 szoba + nappalis családi házat...
75 000 000 HUF
681 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (24534764)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 510 m2
Telekterület: 1901 m2
Szobaszám: 6
Budakeszi csendes utcájában, elegáns és áldott környéken simul a tájba ez az impozáns otthon. a különleges helyen lévő telek 19...
420 000 000 HUF
823 529 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Balatonendrédi családi ház hirdetés (73735299)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 4
Balatonendréd csendes részén eladó egy 120 nm alapterületű családi ház 709 nm-es telken. Az ingatlan a Balatontól körülbelül 7 ...
70 000 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi ikerház hirdetés (69537749)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 430 m2
Szobaszám: 5
Eladó Üröm ófalujában egy társasházként működő ikerház egyik fele! Szobák száma: 4+1, hozzá tartozó telekrséz: 430 m2 Az épül...
124 900 000 HUF
975 781 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sümegi családi ház hirdetés (44435443)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 351 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Eladó 4 lakásos lakóingatlan Sümeg központjában. Sümeg frekventált részén kínálunk eladásra egy összesen négy különálló lakóe...
74 900 000 HUF
445 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvarékasi családi ház hirdetés (33289648)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 1471 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Zagyvarékason, nagyon csendes, jó utcában lévő 146 nm-es szilikátból épült, 3 ...
37 500 000 HUF
256 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lesenceistvándi családi ház hirdetés (94446493)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 615 m2
Szobaszám: 3
Eladó nagyon jó állapotú családi ház Lesenceistvándon! A Balaton Északi partjától nem messze található Lesenceistvándon kínál...
64 900 000 HUF
540 833 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Iregszemcsei családi ház hirdetés (31843614)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 605 m2
Szobaszám: 3
Iregszemcsén eladó egy 86 m2 alapterületű, felújított családi ház, amely egy 605 m2-es telken helyezkedik el, mindössze 28 km-r...
28 900 000 HUF
336 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfenyvesi családi ház hirdetés (35774884)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Családi ház a Balatonon! Balatonfenyves csendes utcájában, 500 méterre a kikötőtől és a központi strandtól eladó ez a 80-as é...
62 900 000 HUF
629 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi házrész hirdetés (34762359)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 3
Budapest XVII. kerület – rákoshegyen eladó egy 101 négyzetméteres, külön bejárattal rendelkező, külön órázott földszinti házrés...
64 900 000 HUF
642 574 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi házrész hirdetés (94498634)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 4
Budapest XVII. kerület – rákoshegyen eladó egy 91 négyzetméteres, jó állapotú, külön bejárattal rendelkező, külön órázott emele...
74 900 000 HUF
823 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti házrész hirdetés (94454742)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 3
Dunaharaszti kedvelt részén, Petőfitelepen, a Bezerédi lakópark közvetlen közelében eladó egy 41 nm-es, kétszintes (tetőtér-beé...
67 000 000 HUF
1 634 146 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti házrész hirdetés (44365758)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Dunaharaszti kedvelt részén, Petőfitelepen, a Bezerédi lakópark közvetlen közelében eladó egy 28 nm-es, kétszintes (tetőtér-beé...
35 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (92788437)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy jó állapotú, 280 m2-es önálló családi házat Dunaharaszti Dunaparthoz közeli utcájában. Az ingatlan 825 ...
178 000 000 HUF
635 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szadai családi ház hirdetés (95253779)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 693 m2
Szobaszám: 3
Két ingatlan egy áráért! SZADÁN, csendes zöldövezeti részen egy 693 nm-es telken, 60 nm-es + 25 nm es könnyűszerkezetes techn...
99 900 000 HUF
1 665 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári családi ház hirdetés (56438843)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 693 m2
Szobaszám: 3
Sárváron kertvárosias környezetben, családi ház eladó. A 111 m2-es ingatlanban 3 szoba, konyha+étkező, kamra. Fürdőszoba, wc, ...
66 000 000 HUF
594 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (92642844)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 208 m2
Telekterület: 6972 m2
Szobaszám: 5
Saját birtok Kecskemét külterületén – ahol a csendnek hangja van Ha nem egy átlagos házat keresel, hanem teret, nyugalmat és eg...
200 000 000 HUF
961 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagi családi ház hirdetés (45794232)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 3
Igényes és valós FELÚJÍTÁS! Megvételre kínálok Bag közkedvelt részén, 1076 nm-es telken fekvő, nettó 124, 53 nm (97, 65 + 26,...
79 999 000 HUF
645 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti sorház hirdetés (44853443)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 214 m2
Szobaszám: 2
Otthonok és Megoldások! Kecskemét, Petőfivárosban, 214 nm telken, 2 szobás, 62 nm, téglaépítésű, sorház eladó. A ház 2025 ele...
49 900 000 HUF
804 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bernecebaráti családi ház hirdetés (47414727)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 1045 m2
Szobaszám: 4
Budapesttől egy órára, Pest megye egyik legszebb szegletében, a festői Bernecebarátiban kínálunk eladásra egy 155 m²-es, 4 szob...
42 000 000 HUF
270 967 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal