Eladó ház (58857 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 857 db
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (14433737)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1061 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Balkány központjához közel! Balkány szívéhez közel, mindössze néhány perc sétára található ez a 100 nm alapt...
35 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói ikerház hirdetés (69845449)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 2469 m2
Szobaszám: 3
Az ingatlan 1988-ban épült, szilikát falazattal. Felújítandó állapotban van. a házhoz pince és garázs is tartozik. Fűtés gáz-ko...
19 500 000 HUF
134 482 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (93537742)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 225 m2
Szobaszám: 2
Az ingatlan Nyíregyháza- belváros aszfaltos út mentén, családi, - társasházak és intézmények, üzletházak szomszédságában találh...
29 000 000 HUF
230 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (43895396)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1994 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Balkányban - 85 nm-es, gondosan karbantartott otthon hatalmas telekkel! Balkány csendes, rendezett részén el...
38 000 000 HUF
447 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kálmánházai családi ház hirdetés (46979586)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 1034 m2
Szobaszám: 5
Kálmánházán eladó egy vállalkozásra is tökéletesen alkalmas, kétgenerációs, felújított családi ház. Az ingatlan 1980-ban épült,...
79 900 000 HUF
583 211 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói házrész hirdetés (93339343)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 1
Eladó kedvező árú lakóingatlan garázzsal Nagykálló központjában! Otthon start programra alkalmas! Nagykálló városközpontjában...
18 500 000 HUF
430 232 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (73735334)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó tágas, kényelmes sorház Nyíregyházán. Kisebb lakáscsere is lehetséges! Nyíregyházán, az Egyetem közelében, csendes, ren...
84 900 000 HUF
530 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (37359337)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 9403 m2
Szobaszám: 3
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye, Balkány, 100 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan központban található, 9403 nm gazdálkodásra ...
23 900 000 HUF
239 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kálmánházai családi ház hirdetés (55158552)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 1591 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kiváló állapotú, duplakomfortos, napelemes családi ház eladó Kálmánházán - gazdálkodásra, vállalkozásra és nagycsaládosoknak is...
65 000 000 HUF
430 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (84437144)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1061 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
35 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biri családi ház hirdetés (87994614)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 5620 m2
Szobaszám: 2
Biriben, a település központjához közel, mégis csendes és nyugodt környezetben található ez a 75 négyzetméter alapterületű inga...
20 000 000 HUF
266 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kálmánházai családi ház hirdetés (21284632)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 3020 m2
Szobaszám: 3
Eladó tágas családi ház Kálmánházán nagy telekkel és barátságos környéken! Kálmánháza csendes, rendezett utcájában eladó egy 1...
29 999 990 HUF
263 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (73826989)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 11293 m2
Szobaszám: 1
Eladó Ház Nagykálló-Ludastó Szívében. Egyedülálló Lehetőség Természetközeli Életre! Irányár: 12 500 000 Ft Alapterület: 50 nm ...
12 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (22367544)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1441 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nagykállóban! Nagykálló csendes részén eladó egy 120 nm alapterületű, tehermentes családi ház, amely azonna...
35 000 000 HUF
291 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (69671765)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 3669 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház és fűtött csarnok Nyíregyháza-Sóstóhegyen! Nyíregyháza kedvelt részén, Sóstóhegyen eladásra kínálok egy 62 ...
98 000 000 HUF
1 580 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kálmánházai családi ház hirdetés (14429423)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 225 m2
Telekterület: 3232 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Családi házat keres Kálmánházán vagy környékén? Akkor ez az Ön lehetősége! Kálmánháza egyik legkedveltebb, mégis csendes utc...
83 000 000 HUF
368 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (81789365)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 4610 m2
Szobaszám: 2
Eladó Nyíregyházán, a Kerék utcán egy 90 m2-es családi ház, amely egy 4610 m2-es, teljesen körbekerített és kamerázott telken h...
54 990 000 HUF
611 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (57433295)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 2260 m2
Szobaszám: 2
Napkor csendes, rendezett utcájában eladó egy 79 négyzetméter hasznos alapterületű családi ház, amely két külön nyíló szobával,...
26 400 000 HUF
334 177 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dögei családi ház hirdetés (55247344)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2