Eladó ház (58857 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 857 db
Eladó Boldogi családi ház hirdetés (52475936)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 1486 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Heves megyében Boldog községben eladó egy kitűnő állapotban lévő 1486 m2-n telken fekvő 155, 1 m2-s 2 szintes családi ház! 9 Km...
145 800 000 HUF
940 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (74377573)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladó Pest vármegyében Tápiószele központjában egy 168nm-es 2generációs családiház. Épület 168 m2 + 48 m2 melléképület + 16 m2...
79 500 000 HUF
473 214 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (25773759)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 1713 m2
Szobaszám: 4
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászladány egyik csendes utcájában eladó egy 114 nm-es családi ház. Az 1713 nm-es, tágas tele...
26 990 000 HUF
236 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (65798437)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Jászfényszaru, csendes kertvárosias környezetben, mégis a központhoz közel eladó egy 700 nm-es t...
49 900 000 HUF
712 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (44647486)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó ház a XX. kerületben remek lehetőség saját otthon vagy befektetés CÉLJÁRA! Budapest XX. kerületében, a **Ma...
53 800 000 HUF
1 345 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (54688377)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Gazdaságos fenntartású, napelemmel felszerelt otthon Erzsébettelepen, ahol a régi idők hangulata és a modern kényelem találkozi...
142 900 000 HUF
1 134 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (27223394)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 2
Két épület egy LEHETŐSÉG! Bővíthető családi otthon dupla garázzsal a XX. kerület központjában Csendes utcában, mégis mindenh...
85 000 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (43389252)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 546 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, hőszivattyús családi ház rákoscsaba-újtelepen terasz, kertkapcsolat, prémium műszaki TARTALOM Eladó 17. kerületben...
159 990 000 HUF
1 415 840 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (95691517)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 596 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó családi ház Nyíregyháza-Borbányán, kiváló elhelyezkedés, csendes környezet, felújítási lehetőséggel. Nyíregyháza-Borbán...
59 600 000 HUF
465 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (75749634)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 11293 m2
Szobaszám: 1
Eladó Ház Nagykálló-Ludastó Szívében. Egyedülálló Lehetőség Természetközeli Életre! Irányár: 12 500 000 Ft Alapterület: 50 nm ...
12 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (72574251)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 9403 m2
Szobaszám: 3
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye, Balkány, 100 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan központban található, 9403 nm gazdálkodásra ...
23 900 000 HUF
239 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (12393424)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1441 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nagykállóban! Nagykálló csendes részén eladó egy 120 nm alapterületű, tehermentes családi ház, amely azonna...
35 000 000 HUF
291 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (43853213)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 455 m2
Telekterület: 702 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Nagykálló belvárosában, frekventált elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy háromszintes, 1990-ben épült, tégla szerkezetű csa...
220 000 000 HUF
483 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (61435674)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 357 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy 1963-ban épült, vályog falazatú, összkomfortos ingatlant, amely ideális választás lehet mindazok számára,...
28 000 000 HUF
417 910 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói ikerház hirdetés (54312187)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 2469 m2
Szobaszám: 3
Az ingatlan 1988-ban épült, szilikát falazattal. Felújítandó állapotban van. a házhoz pince és garázs is tartozik. Fűtés gáz-ko...
19 500 000 HUF
134 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói házrész hirdetés (57994534)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 1
Eladó kedvező árú lakóingatlan garázzsal Nagykálló központjában! Otthon start programra alkalmas! Nagykálló városközpontjában...
18 500 000 HUF
430 232 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátészalkai családi ház hirdetés (74437937)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1234 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó, de rengeteg lehetőséget rejtő családi ház Mátészalka kedvelt részén, a Jókai utcában! Eladásra kínálok Mátészalk...
24 990 000 HUF
438 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (13645559)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1994 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Balkányban - 85 nm-es, gondosan karbantartott otthon hatalmas telekkel! Balkány csendes, rendezett részén el...
38 000 000 HUF
447 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (36755823)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 4610 m2
Szobaszám: 2
Eladó Nyíregyházán, a Kerék utcán egy 90 m2-es családi ház, amely egy 4610 m2-es, teljesen körbekerített és kamerázott telken h...
54 990 000 HUF
611 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (58768376)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 4
Sóstói nyugalom és modern kényelem? Felújított, duplakomfortos családi ház a Tóparttól 300 méterre! Nyíregyháza-Sóstógyógyfür...
78 500 000 HUF
844 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal