Eladó ház (59401 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 401 db
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (25363426)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1391 m2
Szobaszám: 5
Gödöllő, nagyon jó lokációnál, központ közeli részen, családi házas övezetben gazdálkodásra, önellátásra alkalmas energiatakaré...
118 000 000 HUF
983 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mindszentkállai családi ház hirdetés (68233454)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 881 m2
Szobaszám: 3
Az Ingatlan Presszó eladásra kínál Mindszentkállán jó állapotú családi házat. Az Ingatlan Presszó által kínált mindszentkálla...
49 000 000 HUF
550 561 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (36484182)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 273 m2
Szobaszám: 3
3 Szobás, folyamatosan szépen karbantartott 82 nm-es, családi ház, 273 nm-es telken eladó Szombathely Éhen Gyula lakótelepen. ...
63 000 000 HUF
768 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (72392857)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 611 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Árlevitel történt! Ócsán, a vasútállomáshoz közel álló saroktelken kínálunk eladásra egy 93m2-es önálló családi házat. A 611m...
85 000 000 HUF
913 978 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (64132293)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 481 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Mátraderecskén egy 45 m2es paraszt házat. Az ingatlan fő úton helyezkedik el. Vályogból épült. , Felújításra...
8 000 000 HUF
177 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (22385967)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 2
Prémium minőség, kompromisszumok nélkül – eladó igényesen felújított otthon Bátonyterenye városában A nógrád megyei Bátonytere...
37 000 000 HUF
462 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Eleki családi ház hirdetés (87346531)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Eleken, eladó egy 2 szoba + nappalis, felújított, téglaépítésű családi ház, 30 nm-es fedett terasszal, 21 nm-es garázzsal. (D) ...
25 900 000 HUF
235 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszapüspöki családi ház hirdetés (55534428)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1086 m2
Szobaszám: 3
Szolnoktól 20 km-re, az új M4-s autóúthoz egyik legközelebb eső településen Tiszapüspökiben eladó egy 3 szobás családiház. Biz...
19 500 000 HUF
216 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (35359244)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 1259 m2
Szobaszám: 5
Tekintse meg kínálatunkban ezt a Rácvárosi úton elhelyezkedő két szintes családi házat. Az épülethez tartozó terület mérete 125...
74 900 000 HUF
325 652 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírlövői családi ház hirdetés (51214329)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 2834 m2
Szobaszám: 3
Nyírlövő csendes átmenő forgalomtól mentes utcájában kínálok eladásra egy nettó 126 nm-es családi házat. Az ingatlan falazata v...
21 700 000 HUF
155 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Türjei családi ház hirdetés (63787575)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1037 m2
Szobaszám: 3
Családi ház, a közkedvelt Türjén! Az Otthon Centrum kiemelt kínálatából! Az ingatlan fotóin jól láthatók, a hozzáépítés, kor...
16 500 000 HUF
137 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csörögi családi ház hirdetés (57434357)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Csörög központi kedvelt aszfaltozott részén eladó földszintes 70nm 2 nagy hálószobás, amerikai-konyhás-nappalis fürdőszobás kül...
79 990 000 HUF
1 066 533 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csörögi családi ház hirdetés (98483938)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 4
Csörög központi kedvelt aszfaltozott részén eladó földszintes 98nm 3 nagy hálószobás, amerikai-konyhás-nappalis fürdőszobás kül...
91 990 000 HUF
876 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Táti családi ház hirdetés (93349571)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 3
Tát csendes, rendezett részén eladó egy jó állapotú, 90 m²-es családi ház, 720 m²-es, tágas telken.  Az ingatlan ideális válas...
59 000 000 HUF
655 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (38234735)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a