Eladó ház (59401 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 401 db
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (39327145)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 640 m2
Szobaszám: 4
Vannak házak, amelyek egyszerűen csak nagyok. És vannak otthonok, amelyeknek karakterük van. Ez a háromszintes, különleges h...
229 000 000 HUF
1 145 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (76444444)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó a XVI. kerület közkedvelt részén, Kisszentmihályon, egy 3 szintes, bruttó 240 nm-es, nappali + 4 hálószobás családi ház, ...
134 500 000 HUF
560 416 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Péceli családi ház hirdetés (33399973)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálok egy 2005-ben épült gyönyörű, örök panorámás, csendes környezetben fekvő, kiváló elosztású, 5 szobás családi ...
135 000 000 HUF
906 040 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalúci családi ház hirdetés (96732949)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1254 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Tiszalúc csendes, nyugodt utcájában egy 75 nm-es, 2+1 szobás, jól átgondolt elrendezésű családi ház, 1200 nm-es, rendezet...
13 490 000 HUF
179 866 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csömöri családi ház hirdetés (32282288)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 643 m2
Szobaszám: 4
ELHELYEZKEDÉS: - csendes, családi házas övezetben, az M0-n belül, 13 km távolságra Budapest belvárosától - közelben: óvoda, isk...
162 000 000 HUF
1 109 589 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (25448446)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 862 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmártonban, csendes utcában egy 96 m2-es, 3 szobás, tágas családi házat...
8 750 000 HUF
91 145 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (34751913)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 5442 m2
Szobaszám: 4
Eladó Győr-Ménfőcsanakon egy 1927-ben épült, felújítandó családi ház. Az ingatlan 110 m2-s, tégla építésű, 5442 m2 telek tartoz...
46 900 000 HUF
426 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csemői családi ház hirdetés (95532425)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 3957 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pest vármegyében, Csemő-Zöldhalomban kínálkozik egy ritka lehetőség: eladóvá vált egy 105 nm-es, masszív téglaépítésű családi h...
44 500 000 HUF
423 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonhenyei családi ház hirdetés (59264425)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 4177 m2
Szobaszám: 4
***Eladó felújítandó ház a Káli-medencében, Balatonhenyén*** Megvételre kínálunk egy rendkívüli ingatlan a közkedvelt Káli-med...
120 000 000 HUF
923 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai családi ház hirdetés (78927539)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Pápa Alsóvárosrészén egy, a 90-es évek végén téglából épült, nettó 110 m2-es, 3 szoba + nappalis családi házat...
75 000 000 HUF
681 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (24534764)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 510 m2
Telekterület: 1901 m2
Szobaszám: 6
Budakeszi csendes utcájában, elegáns és áldott környéken simul a tájba ez az impozáns otthon. a különleges helyen lévő telek 19...
420 000 000 HUF
823 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonendrédi családi ház hirdetés (73735299)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 4
Balatonendréd csendes részén eladó egy 120 nm alapterületű családi ház 709 nm-es telken. Az ingatlan a Balatontól körülbelül 7 ...
70 000 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi ikerház hirdetés (69537749)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 430 m2
Szobaszám: 5
Eladó Üröm ófalujában egy társasházként működő ikerház egyik fele! Szobák száma: 4+1, hozzá tartozó telekrséz: 430 m2 Az épül...
124 900 000 HUF
975 781 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sümegi családi ház hirdetés (44435443)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 351 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Eladó 4 lakásos lakóingatlan Sümeg központjában. Sümeg frekventált részén kínálunk eladásra egy összesen négy különálló lakóe...
74 900 000 HUF
445 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvarékasi családi ház hirdetés (33289648)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 1471 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Zagyvarékason, nagyon csendes, jó utcában lévő 146 nm-es szilikátból épült, 3 ...
37 500 000 HUF
256 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lesenceistvándi családi ház hirdetés (94446493)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 615 m2
Szobaszám: 3
Eladó nagyon jó állapotú családi ház Lesenceistvándon! A Balaton Északi partjától nem messze található Lesenceistvándon kínál...
64 900 000 HUF
540 833 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Iregszemcsei családi ház hirdetés (31843614)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 605 m2
Szobaszám: 3
Iregszemcsén eladó egy 86 m2 alapterületű, felújított családi ház, amely egy 605 m2-es telken helyezkedik el, mindössze 28 km-r...
28 900 000 HUF
336 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfenyvesi családi ház hirdetés (35774884)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Családi ház a Balatonon! Balatonfenyves csendes utcájában, 500 méterre a kikötőtől és a központi strandtól eladó ez a 80-as é...
62 900 000 HUF
629 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi házrész hirdetés (34762359)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 3
Budapest XVII. kerület – rákoshegyen eladó egy 101 négyzetméteres, külön bejárattal rendelkező, külön órázott földszinti házrés...
64 900 000 HUF
642 574 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi házrész hirdetés (94498634)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 4
Budapest XVII. kerület – rákoshegyen eladó egy 91 négyzetméteres, jó állapotú, külön bejárattal rendelkező, külön órázott emele...
74 900 000 HUF
823 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?