Eladó ház (59226 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 226 db
Eladó Nyírlövői családi ház hirdetés (93796233)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2820 m2
Szobaszám: 2
Nyírlövő településen kínálok eladásra egy netto 70 nm-es családi házat. Az ingatlan az 1960-as évekbe vályogból épült, alapja k...
13 900 000 HUF
154 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (73553932)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 741 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza-Oros kedvelt környékén Kemence csárda közelében, nappali+3 szobás, 127 nm-es, mediterrán stílusú, luxus családi ház...
132 900 000 HUF
1 046 456 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (36334377)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 741 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, Oroson, csendes, jól megközelíthető utcában eladásra kínálunk kiváló állapotú, Nappali + 3 szobás, 127 nm-es, szi...
132 900 000 HUF
1 046 456 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátaszéki családi ház hirdetés (44532284)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 1500 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ár: 38. 000. 000. - Ft Tolna vármegye, Bátaszéken eladó 3 szintes 1500 m2 telken elhelyezkedő tégla falazatú családi ház. • a ...
38 000 000 HUF
25 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (73313739)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ár: 39. 990. 000. Ft. Eladó Bács-Kiskun megye Baja városában a Szeremlei utcában egy 47m m2-es telken elhelyezkedő 84 m2 hasz...
37 990 000 HUF
452 261 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (91693584)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács- Kiskun vármegye Jánoshalma városában 1476 nm-es telken 113 nm-es családi ház eladó. Kialakításra került benne 3 szoba, ko...
14 500 000 HUF
128 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (97826729)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács -Kiskun vármegye Bácsalmás városában 1981-ben épült 100 m2-es családi ház 563 m2-es telekkel eladó, földszinti lakásra cse...
13 500 000 HUF
135 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (57355743)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kivételes ajánlat két generáció számára! Eladó Gyulán, Szentpálfalán egy kiváló állapotú, 2 generációs családi ház! Ár: 69....
69 990 000 HUF
466 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (79533359)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Hajdúsámson központjában, teljes körűen felújított, modern, 138 m²-es, önálló családi ház, 856 m²-es telken – alacsony rezsivel...
112 600 000 HUF
815 942 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (47958347)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 4
Lakásbeszámítással is eladó! Győr-Szabadhegy egyik legkedveltebb részén, elrejtve a városi rohanás elől, mégis mindenhez közel...
126 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári családi ház hirdetés (33315435)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 488 m2