Eladó ház (59554 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 554 db
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (16259337)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok egy 90 m²-es, nappali + 3 szobás, modern kialakítású ikerházat, 500 m²-es saját telken, garázzsal és terasszal...
69 900 000 HUF
776 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (75728452)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
69 900 000 HUF
776 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (57359687)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok egy 113, 67 m²-es, nappali + 3 szobás, modern kialakítású ikerházat, 500 m²-es saját telken, garázzsal és tera...
85 000 000 HUF
745 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (44521899)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
85 000 000 HUF
745 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (12867337)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
85 000 000 HUF
745 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (44932391)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
85 000 000 HUF
745 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (89475199)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
85 000 000 HUF
745 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (43593942)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza Borbánya városrészének nyugodt, családbarát környezetében kínálunk megvételre egy 91 m²-es, tégla falazatú ikerháza...
64 900 000 HUF
713 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (31834592)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
85 000 000 HUF
745 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (46743715)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1972 m2
Szobaszám: 1+ 5 fél
Nyíregyháza - Oros városrészen eladó egy 120 nm-es családi ház garázzsal és medencével! Amit tudni kell: - vegyes falazat, fő...
57 500 000 HUF
479 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (74721321)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 173 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Szigethalom egyik legkedveltebb részén, békés, csendes környezetben várja új tulajdonosát ez az esztétikusan felújított 173 nm-...
99 000 000 HUF
572 254 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraszelei családi ház hirdetés (53339222)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 671 m2
Szobaszám: 4
Mátraszele csendes, barátságos településén kínálunk megvételre egy 172 nm-es, kőből és téglából épült, folyamatosan felújított ...
39 900 000 HUF
231 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (77473784)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Bács-Kiskun megye, Baja belvárosában eladó egy gyönyörűen felújított lakás, mely egy csendes kis belső udvarban található. Az i...
39 900 000 HUF
886 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Királyszentistváni családi ház hirdetés (59241494)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 417 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, energia takarékos, tetőteres családi ház eladó Királyszentistvánon. A modern, 80, 34 m2-es hasznos alapterületű, ...
99 000 000 HUF
1 237 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi családi ház hirdetés (43477474)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 707 m2
Szobaszám: 5
Mesés családi ház eladó Taksony központjában, tó közeli részen – napelemmel, terasszal, wellness HANGULATTAL! Taksony kedvelt...
119 990 000 HUF
857 071 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Arnóti családi ház hirdetés (54265395)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 206 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Teljes körűen felújított, hangulatos, 206 nm-es, 4 szobás családi ház külön üzleti térrel és vállalkozási potenciállal, 720 nm-...
149 000 000 HUF
723 300 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (85777793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 465 m2
Szobaszám: 4
**Eladó hőszívattyús újépítésű, különálló családi ház Üllőn, csendes kertvárosi környezetben. ** Az ingatlan 465 m2-es telken ...
105 000 000 HUF
1 117 021 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (93242932)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 611 m2
Szobaszám: 4
Exkluzív új építésű családi ház Diósd egyik legértékesebb részén, Diósdligeten. Nagy erőkkel folyik az építkezés! ! ! Még dönt...
210 000 000 HUF
1 448 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi ikerház hirdetés (65233343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 240 m2
Szobaszám: 5
Mogyoród, újépítésű ikerház, korszerű megoldásokkal, 5 SZOBÁVAL! 20% Önerővel MEGVÁSÁROLHATÓ! Építkezès folyamatban! Eladásr...
122 490 000 HUF
862 605 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi ikerház hirdetés (78329314)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 6
Mogyoródon eladó egy 5 szobás, belső kétszintes ikerház-fél 450 nm-es TELKEN! 151 Nm nettó alapterület, 7 kw-os napelem szald...
155 990 000 HUF
1 033 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal