Eladó ház (59553 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 553 db
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (74437293)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Mezőtúr Alsórészen egy 1999-es építésű, masszív téglafalazatú, 170 nm-es ingatlan. Az alsó szint (103 nm) korábban ital b...
24 900 000 HUF
146 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rákóczifalvai családi ház hirdetés (86815322)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 532 m2
Szobaszám: n/a
Rákóczifalva nyugodt, rendezett környezetében kínálunk megvételre egy 65 m²-es családi házat, mely 534 m²-es, parkosított telke...
20 000 000 HUF
307 692 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (17553355)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 5
Veresegyházon új építésű, csok-képes emeletes ikerház eladó! Hőszivattyú, padlófűtéssel!  Alacsony energia-felhasználás H tarif...
130 000 000 HUF
921 985 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (53348698)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 5
125 000 000 HUF
886 524 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédberceli családi ház hirdetés (76359947)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 4
Ceglédbercel egyik kedvelt, rendezett részén kínálom megvételre ezt a tégla falazatú, beton alapra épült, 124 nm hasznos alapte...
115 000 000 HUF
927 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (48139434)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 378 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Csak nálunk! Felújítandó családi ház eladó a Sashalmi erdő mellett! Ha olyan otthont keres, ahol a nyugalom, a természet köze...
109 900 000 HUF
732 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (39434759)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Új építésű, belső kétszintes ikerház VERESEGYHÁZON! HŐSZIVATTYÚS fűtés, egyedi MEGJELENÉS! DUPLA KOMFORT! Veresegyházon ép...
125 000 000 HUF
925 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (24972339)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 5
Álomotthon várja Gyálon! Gyál, családbarát részén kínálunk eladásra egy két szintes, 147 nm-es prémium kivitelezésű, újépítés...
144 900 000 HUF
985 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (32343797)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
149 900 000 HUF
1 019 727 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (35796924)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladó a 3. kerületben, csillaghegyen egy azonnal költözhető, összesen 127 nm ház: ami egy 70 nm, földszintes 3 szobás, családi ...
134 000 000 HUF
1 055 118 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnokréti családi ház hirdetés (73236133)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 285 m2
Telekterület: 5850 m2
Szobaszám: 3
A Lido Home győri irodája eladásra kínál Tárnokrétin egy rendkívül masszív szerkezetű parasztházat, amely 60 cm vastag falazatt...
64 000 000 HUF
224 561 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi családi ház hirdetés (69335372)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 3
A balatonfüredi casanetwork iroda eladásra kínálja 2818-as számú veszprémi várpanorámás családi HÁZAT. A várpaorámás családi h...
185 000 000 HUF
1 423 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (43269679)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 945 m2
Szobaszám: 4
Kizárólag a casanetwork buda ingatlaniroda AJÁNLATÁBAN! AZONNAL KÖLTÖZHETŐ! Egy különleges otthon várja új lakóit Érd-Parkvá...
124 900 000 HUF
1 135 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (23974498)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2
A Casanetwork ceglédi irodája megvételre kínálja a 174602222 id számú, Szolnokon az Alcsi városrészben, a Szolnokról kivezető ú...
17 300 000 HUF
230 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érsekvadkerti családi ház hirdetés (13148299)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1417 m2
Szobaszám: 2
Érsekvadkerten vált eladóvá egy 1417m2-es telken elhelyezkedő, 64m2-es, vegyes falazatú, két szobás családi ház a hozzátartozó ...
7 900 000 HUF
123 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi sorház hirdetés (48945716)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! ! CSEPELEN a hév végállomástól 5 perc sétára, kellemes környezetben megvételre kínálunk egy 2 ...
40 900 000 HUF
929 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (46188363)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Gyula belvárosában – felújított, polgári hangulatú otthon, több lehetőséggel Gyula szívében kínálok megvásárlásra egy felújítot...
46 800 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (44434927)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 877 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán, a Fürdő közelében – felújított, tágas polgári otthon eladó Békéscsaba egyik kedvelt városrészében, az Árpád Gyógy-...
79 900 000 HUF
493 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (93994474)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted