Eladó ház (59397 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 397 db
Eladó Csákberényi családi ház hirdetés (77786379)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2333 m2
Szobaszám: 3
Vh-004780. Csákberényben, a Petőfi Sándor utcában eladó egy 100 m² hasznos alapterületű, felújított, nádtetős, , parasztház” 23...
67 900 000 HUF
679 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi családi ház hirdetés (47333326)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kiváló elhelyezkedés - ideális MÉRET! ! Eladó egy kétszintes családi ház Komárom-Koppánymonostoron, a csendes Pálffy Miklós u...
64 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (93647542)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 722 m2
Szobaszám: 3
Érték megőrző ingatlan eladó Öreghegy legszebb részén! Hívjon, és tegyen ajánlatot! A Lido Home székesfehérvári irodája eladá...
84 999 000 HUF
772 718 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zamárdi családi ház hirdetés (68343473)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1642 m2
Szobaszám: 3
Nyugalom, természet és balatoni kilátás egy helyen A lido Home ingatlanirodától Zamárdi csendes, zöldövezeti részén kínálunk me...
79 700 000 HUF
937 647 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (35939737)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 246 m2
Szobaszám: 2
Szentendre vintige stílusban felújított kis házikója- eladó kizárólag a családi ingatlan KÍNÁLATÁBAN. Alapadatok: •34 m2 •2 s...
44 900 000 HUF
1 320 588 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Muraszemenyei családi ház hirdetés (47824979)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2722 m2
Szobaszám: 2
A lido home Nagykanizsa eladásra kínál egy muraszemenyei családi HÁZAT. A lido home nagykainizsa által eladásra kínált murasze...
8 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (22948494)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag irodánkat bízták meg! A lido home Kaposvár eladásra kínálja a kaposváron található családi HÁZÁT. A lido home Kapo...
27 990 000 HUF
518 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lengyeltóti családi ház hirdetés (44444828)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 707 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A lido home Kaposvár eladásra kínálja a lengyeltótiban található családi HÁZÁT. A lido home Kaposvár által kínált lengyeltótib...
34 900 000 HUF
356 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (35373733)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 731 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A lido home Dombóvár eladásra kínálja ezt kitűnő adottságokkal rendelkező dombóvári családi HÁZAT! Dombóvár abszolút belvárosá...
29 700 000 HUF
333 707 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi sorház hirdetés (78399792)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: n/a
A CasaNetWork Győr eladásra kínálja a 0058-as referenciaszámú sorházat Balatonfüreden a Tamási Áron utcában. Balatonfüred egyi...
189 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (31274224)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 725 m2
Szobaszám: 3
Eladó téglaépítésű családi ház 725 m²-es, két utcáról megközelíthető telken Megvételre kínálunk egy 725 m²-es, két utcára nyíl...
105 000 000 HUF
1 029 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (53599846)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 902 m2
Szobaszám: 4
Eladó felújított családi ház Szeged Petőfitelepen – többgenerációs lehetőséggel Szeged Petőfitelepen eladásra kínálunk egy nap...
155 000 000 HUF
1 192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (79943968)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 748 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Nyíregyháza Orosi útból nyíló utcában, EGYEDi, 4 éve teljes körű felújításon átesett, 72 nm-es, Nappali + amerikai konyhás, + 3...
89 900 000 HUF
1 248 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentkirályszabadjai családi ház hirdetés (96652727)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 860 m2
Szobaszám: 2+ 4 fél
Új építésű ház SZENTKIRÁLYSZABADJÁN Szentkirályszabadja új lakónegyedében, a Balatontól 7 km-re eladó egy 2+4 szobás, amerikai...
105 990 000 HUF
999 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (57457389)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 322 m2
Szobaszám: 5
Szentjános városrész Lidl közelében Kétszintes, tégla családi ház szuterénnel és garázzsal. Szeretne egy tágas, stabil szerkeze...
52 990 000 HUF
317 305 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (54869962)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Olyan otthont kínálunk, amelyet nem beruházó épített eladásra, hanem két tulajdonos a saját családja számára álmodott meg - min...
148 900 000 HUF
1 240 833 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi sorház hirdetés (58174299)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 130 m2
Szobaszám: 2
Ritka lehetőség: kulcsrakész, belárosi IDILL 35 millióért – csak NÁLUNK! Fehér holló a piacon! Alig két hete került a kínálat...
35 000 000 HUF
460 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (37577175)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted