Eladó ház (59397 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 397 db
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (23844734)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 325 m2
Telekterület: 2234 m2
Szobaszám: 5
Gödöllői rezidencia: exkluzív családi birtok a városközpontban – akár két telekké is OSZTHATÓ! Gödöllő szívében, egy diszkrét ...
229 000 000 HUF
704 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (97747394)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1329 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Gödöllő belvárosában családi ház: hatalmas telek, kétgenerációs lehetőség, befektetői ÁLOM! Eladó közvetlenül a tulajdonostól...
152 000 000 HUF
760 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (69454634)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 430 m2
Szobaszám: 5
Modern elegancia és kertvárosi nyugalom – 193 nm-es álomotthon Nagytarcsán Kifogástalan szerkezeti és esztétikai állapotú, 5 s...
169 900 000 HUF
880 310 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (55214459)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 407 m2
Szobaszám: 4
Gödöllő exkluzív részén 131 nm-es, medencés luxus ikerház eladó! Kiváló elhelyezkedés, időtálló minőség. Eladó egy 131 nm-es,...
147 500 000 HUF
1 125 954 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (65375939)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 586 m2
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség cegléden otthonnak, befektetésnek vagy VÁLLALKOZÁSNAK! Eladó Cegléd egyik kedvelt, frekventált részén, az Össz...
64 900 000 HUF
889 041 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (57963963)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: 894 m2
Szobaszám: 4
Csapókertben 1980-ban épült, belső kétszintes, 2 nappali+4 szobás, 139 nm-es, duplakomfortos, tégla építésű családi ház 894 nm ...
99 800 000 HUF
717 985 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckeresztúri családi ház hirdetés (97774899)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, önálló családi házak Ráckeresztúron 2026. Őszi átadással (D. Épület)Ráckeresztúr csendes, falusias lakóövezetében, ...
82 900 000 HUF
910 989 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckeresztúri családi ház hirdetés (53649329)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, önálló családi házak Ráckeresztúron 2026. Őszi átadással (C. Épület)Ráckeresztúr csendes, falusias lakóövezetében, ...
81 900 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckeresztúri családi ház hirdetés (35766954)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, önálló családi házak Ráckeresztúron 2026. Őszi átadással (B. Épület)Ráckeresztúr csendes, falusias lakóövezetében, ...
79 900 000 HUF
878 021 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (35397545)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 184 m2
Szobaszám: 1
Saját kertre vágyik a III. kerületben? Csillaghegy egyik csendes mellékutcájában eladó egy 44 m²-es, jó állapotú házrész, amely...
59 900 000 HUF
1 361 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (42626385)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Eladó fél ikerház Érd központi részén 65 nmÉrd kedvelt, központi helyén kínálunk megvételre egy 65 nm-es, jó elosztású fél iker...
69 900 000 HUF
1 075 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi ikerház hirdetés (75332553)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 386 m2
Szobaszám: 4
Diósd-Sashegy: Alacsony rezsijű, emelt műszaki tartalmú új építésű ikerház eladóDiósd kedvelt, csendes részén, a Sashegy alsó s...
134 900 000 HUF
1 087 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (69794927)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1150 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Érden telek árában! Érden, csendes utcában eladó egy 72 m²-es, könnyűszerkezetes + részben téglafalas családi...
53 000 000 HUF
736 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (73443934)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 5
Csepel nyugalmas, családi házas övezetében, nem messze a Kis-Dunától eladó egy polgári stílusú, 1934-ben épült tágas, tégla lak...
125 500 000 HUF
627 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (43438768)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3
** Csepeli családi ház komplexum, két teljesen elkülöníthető lakórésszel kivételes befektetési potenciál! Eladó egy kivételes...
69 900 000 HUF
1 270 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (53574864)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 722 m2
Szobaszám: 6
21. kerület dunapart közeli 240 nm-es családi ház! Kivételes lehetőség csendes, kertvárosi környezetben - egy különleges kiala...
192 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (93434997)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 586 m2
Szobaszám: 4
Eladó per- és tehermentes ikerház Csepel egyik legszebb utcájában! Megvételre kínálunk egy téglaépítésű, két szintes családi ...
118 900 000 HUF
958 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli ikerház hirdetés (64267837)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 661 m2
Szobaszám: 4
Gyál, utcafronti ikerház, 5 szoba, 127m2Gyál kedvelt részén kínálunk eladásra egy, belső kétszintes, 5 szobás, 127m2-es, közepe...
69 900 000 HUF
550 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (53713485)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1357 m2
Szobaszám: 3
Eladó Gyömrő csendes utcájában egy 140nm-es 3 szobás étkezős, alápincézett fedett teraszos családi ház! Épület:2008-ban épült t...
96 000 000 HUF
564 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hernádi családi ház hirdetés (92443937)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 1003 m2
Szobaszám: 4
Hernádon, csendes mellékutcában, megvételre kínálok 1000 m2-es telken, egy nettó 107 m2-es exkluzív, újépítésű családi házat. ...
89 990 000 HUF
841 028 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?