Eladó ház (58855 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 855 db
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (35394989)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Eladó panorámás, kétszintes családi ház Somoskőn – két külön bejáratú lakrésszel! Eladásra kínálunk Somoskőn, a festői környe...
22 500 000 HUF
197 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szandai családi ház hirdetés (92947598)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 989 m2
Szobaszám: 3
Eladó Szandaváralján 70nm vegyes falazatú önálló családi ház 989nm telken. Helyiségei: előszoba, folyosó, konyha, 3 szoba, für...
19 500 000 HUF
278 571 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Egeri ikerház hirdetés (78492629)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3
Lakás áráért, saját kertes, garázsos sorház, Egerben kertvárosi övezetben eladó. Pásztorvölgyben a Pirittyó utcában 3 szintes...
94 900 000 HUF
1 054 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri sorház hirdetés (73342284)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4
Egerben keresel családi házat de túl magasak az árak? Ezt a lehetőséget érdemes megfontolni! Egerben a Pásztorvölgyben, Piri...
87 500 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (28416545)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 737 m2
Szobaszám: 4
Dunavarsány központjához közel kínálok eladásra egy nettó: 123 nm, önálló, téglából és könnyűszerkezetes technológiával épült, ...
93 500 000 HUF
760 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (79734827)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2813 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított családi ház eladó Zagyvarónán, nagy telekkel és melléképületekkel! Zagyvarónán kínálunk megvételre egy 70 m² alapt...
36 900 000 HUF
527 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (43356274)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 758 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Egy különleges otthon, ahol a tér, a fény és az érzés találkozik? ? ? ? – Most új tulajdonosát keresi EGERBEN Eger–Felnémet cs...
139 000 000 HUF
751 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (49397634)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 4
Szigethalom · duna-sziget · közvetlen saját vízpart · saját stég · 20 méteres hajózás · ingyenes hajó kikötés · nádtetős karakt...
249 000 000 HUF
2 075 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nógrádi családi ház hirdetés (99334437)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Nógrád Község csendes, békés környezetében egy 110 nm-es, egyszintes családi házat. Páratlan adottságainak kös...
64 900 000 HUF
590 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónemesapáti családi ház hirdetés (32336263)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 3528 m2
Szobaszám: 4
Alsónemesapátiban kínálom megvételre ezt a 95 m²-es, nappali + 4 szobás családi házat, amely már átesett egy komoly átalakításo...
39 990 000 HUF
420 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyszakácsi családi ház hirdetés (96447733)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 3729 m2
Szobaszám: 3
Csend, tér és lehetőség Nagyszakácsiban  Van az a pont, amikor az ember nem egy kész házat keres… hanem egy helyet, amiből val...
22 000 000 HUF
366 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (32134344)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 808 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun megye Mélykút, a város szélén felújítandó családi ház eladó. Az 51 nm-es, vegyes falazatú ingatlan egy 808 nm-es te...
3 500 000 HUF
67 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szemerei családi ház hirdetés (53933967)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó egy falysi ház egy park ban. Tehermentes, rézben felujítot. Ablakok ki vanak cserélve faablkra, uj, komplet gáz fűtés kon...
13 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (97777436)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Exkluzív hangulatú, napfényes családi házrész csendes kertvárosi környezetben. Nyugodt, zöldövezeti elhelyezkedéssel kínálunk...
79 900 000 HUF
1 065 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (63775124)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 911 m2
Szobaszám: 2
XVI. Árpádföld csendes kertvárosi részén kínálunk megvételre egy 911 nm-es telken elhelyezkedő, teljes körűen felújított 63 nm-...
105 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (33879248)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 973 m2
Szobaszám: 6
Eladó XVII. kerület villanegyedében Felső-Rákoshegyen, egy 178 nm-es két szintes családi ház. Az ingatlan egy 973nm-es szép nag...
199 000 000 HUF
1 117 977 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (69395955)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk a minőséget kedvelő és értékelő új tulajdonosnak Pesterzsébet csendes mellékutcájában található ingatlant. ...
149 000 000 HUF
1 034 722 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (94643949)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Saját Kert, Saját Nyugalom – Mintha Minden Nap Nyaralna? Budapest XVI. kerületének egyik legkülönlegesebb részén, Ómátyásföld...
79 900 000 HUF
2 282 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (37421576)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 632 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Erzsébet kertes házas részének szélén egy néhány éve teljes körűen felújított kiváló állapotban lévő házban ta...
57 000 000 HUF
1 036 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (34277492)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 9
Kispest kedvelt családi házas részén eladásra kínálok egy 720 nm-es telken lévő kétgenerációs, 270 nm-es családi házat. A nagy...
260 000 000 HUF
962 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal