Eladó ház (59553 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 553 db
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (97233715)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 2
Nagyvenyimen kínálok eladásra egy takaros, rendezett parasztházat, mely tágas telken fekszik. A ház 64 m2, a telek mérete 960 ...
28 000 000 HUF
437 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Előszállási családi ház hirdetés (78541346)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 1523 m2
Szobaszám: 5
Fejér-vármegye, Előszálláson kínálom eladásra ezt az 1523 m2-es telken fekvő vegyes falazatú 5 szobás felújítandó családi házat...
20 000 000 HUF
105 263 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (48222424)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Palánkon eladó sorház szélső háza. a 41 nm-es tégla ház 685 nm területen fekszik. Benne 1 szoba, kony...
12 500 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári ikerház hirdetés (41194499)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Tolna vármegye, Dunaföldvár központi részén található ikerházrészt. A telek 549 m2 osztott közös tulajdonú, ...
29 900 000 HUF
439 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (15234935)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 5
Közvetlen vízkapcsolattal rendelkező családi ház eladó saját stéggel és CSÓNAKKIKÖTŐVEL! Eladásra kínálunk egy páratlan adott...
220 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (23275944)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 2922 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Csomorika dűlőben eladó 2922 nm területen lévő 42 nm-es lakhatásra alkalmas tégla szerkezetű ház. Ben...
29 900 000 HUF
711 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (43347525)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 947 m2
Szobaszám: 5+ 3 fél
Fejér megye, Gárdony, Agárd 200 nm-es családi ház és vállalkozás eladó. a tégla falazatú, szigetelt egyszintes ingatlan Agárdon...
154 900 000 HUF
774 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi ikerház hirdetés (24383426)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 547 m2
Szobaszám: 4
Eladó Szigetszentmiklós egyik legcsendesebb, családbarát részén egy kiváló állapotú, 115 m2-es könnyűszerkezetes ikerház, amely...
83 500 000 HUF
713 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi családi ház hirdetés (43854235)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 1422 m2
Szobaszám: 4
Kulcson, Fejér vármegyében kínálunk eladásra egy modern, új építésű, 117 nm-es családi házat, amely egy 1422 nm-es, tágas telke...
79 900 000 HUF
682 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (92556785)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1470 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárdon Hosszúvölgy utcában eladó 1470 nm területen lévő 35 nm-es, 1970-ben épült tégla, felújítandó lakóhá...
29 000 000 HUF
828 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Adonyi ikerház hirdetés (94578242)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Kiváló lokáció, magas szintű kivitelezés! Adony csendes, kertvárosi részén, mégis központhoz közel eladó egy földszintes, újép...
79 900 000 HUF
677 118 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Adonyi családi ház hirdetés (65163454)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Adony központjában kínálok megvételre egy barátságos hangulatú, kiváló állapotú, teljes körűen felújított lakást, amely ideális...
68 000 000 HUF
715 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (47584633)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 2
28 000 000 HUF
437 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai családi ház hirdetés (44789434)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1296 m2
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Tolna központjában, fő utcán eladó jó állapotú, vegyes falazatú családi ház. 1296 Nm területen 70 nm-es lakóter...
36 900 000 HUF
527 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Adonyi családi ház hirdetés (73162934)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 802 m2
Szobaszám: 4
Budapesttől 45 km-re, Adonyban modern házak között kínálok megvételre egy új építésű földszintes önálló családi otthont. a háza...
89 900 000 HUF
998 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (91224178)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 261 m2
Szobaszám: 5
Fejér megye, Gárdony- Agárd 97 m2 családi ház eladó. Az épület az ingatlan-nyilvántartásban kivett hétvégi ház/ udvar megnevezé...
75 000 000 HUF
773 195 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (42173498)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 1568 m2
Szobaszám: 7
Fejér vármegyében, Nagyvenyim elején, csendes, központhoz közeli utcájában, 340 m2-es 3 szintes családi házat kínálok megvételr...
149 000 000 HUF
438 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári családi ház hirdetés (94437574)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 4
Eladó felújítandó családi ház Dunaföldváron, Tolna megye szívében! Ideális lehetőség azoknak, akik saját ízlésük szerint szer...
24 900 000 HUF
232 710 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (69396329)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 691 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Ha egy olyan otthont keresel, ahol végre nem kell kompromisszumokat kötnöd, akkor érdemes megállni ennél a háznál. Szigetszen...
103 900 000 HUF
649 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (37873244)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 1169 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Fejér megye, Gárdony, Dinnyés 172 nm-es kétgenerációs családi ház eladó. a tehermentes, tégla falazatú ingatlan egy 1169 nm-es ...
99 900 000 HUF
580 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal