Eladó ház (59553 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 553 db
Eladó Tolnai ikerház hirdetés (29852549)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 617 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Tolna vármegye, Tolna városában a víztorony közelében eladó egy tetőtér beépítéses, téglából épült 4+2 szobás ház / ikerház egy...
30 990 000 HUF
245 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (62447147)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 266 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Tágas otthon és vállalkozás egy helyen! 266 m2-es családi ház Szigetszentmiklós szívében! Leírás: Szigetszentmiklós abszolút k...
149 900 000 HUF
563 533 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szekszárdi ikerház hirdetés (65546478)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 95 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Új élet, új otthon? Szekszárdon! ? ? Szekszárd egyik csendes utcájában most lehetőséged van vadonatúj ikerház-lakásba költözni...
85 000 000 HUF
894 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi házrész hirdetés (86541729)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 318 m2
Szobaszám: 2
Szekszárd történelmi belvárosában, a Béla tértől csupán 2 perc sétára található ingatlan. Az épület több mint 100 évvel ezelőtt...
15 000 000 HUF
294 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi ikerház hirdetés (22469698)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 251 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Fejér megye, Gárdony 123 nm-es új építésű ikerház fele eladó 251 nm-es saját kerttel. a tégla falazatú, szigetelt ingatlan a te...
115 000 000 HUF
934 959 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (33258385)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1330 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Tolna vármegye, Szekszárd Bartina utcában eladó 1330 nm területen 2 db erősen felújítandó vagy bontandó, vegyes falazatú család...
27 000 000 HUF
329 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (26732935)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 176 m2
Telekterület: 449 m2
Szobaszám: 4
Székesfehérvár egyik legkedveltebb részén, a Ráchegyen eladó egy 2009-ben épült, 176 négyzetméteres családi ház, amely egy 449 ...
165 000 000 HUF
937 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (23155725)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1227 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tolna vármegye, Szekszárd város szélén, Béketelepen eladó belterületi, felújítandó, tégla szerkezetű 60, 5m2-es családi ház 122...
28 500 000 HUF
475 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (98575487)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 5+ 5 fél
Stabil bevételt termelő, többlakásos ingatlan eladó befektetőknek: 7, 5 millió Ft/év potenciális hozam! Kivételes lehetőség ho...
150 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (54777443)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Pest megyében, Budapesstől 15 km-re, Szigetszentmiklós központi részén eladó egy 3 szintes, 240 m2-es tégla ház, 360 m2-es telk...
78 000 000 HUF
339 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (77258396)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Pest megyében, Szigetszentmiklóson, a városközponthoz közeli részen eladó egy 280 négyzetméteres, nappali+6 szobás családi ház....
149 900 000 HUF
535 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (43449834)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 547 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Székesfehérváron, Maroshegy Kertvárosi, csendes környezetben Székesfehérváron, Maroshegy kedvelt részén, kert...
78 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (23558727)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Tolna megye Szekszárd kedvelt utcájában 700 nm-es telken eladó egy 2009-ben épült, mediterrán stílusú, 140 nm-es lakóterületű, ...
117 000 000 HUF
835 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi ikerház hirdetés (47439367)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 96 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó új építésű ikerház Szekszárd egyik legnyugodtabb utcájában? Ahol jó élni. Ha fontos Önnek a csend, a rendezett környeze...
92 500 000 HUF
963 541 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi családi ház hirdetés (94542323)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 10321 m2
Szobaszám: 3
Exkluzív befektetési lehetőség Paks kiemelt lokációjában Paks-Csámpa egyik legígéretesebb területén, az atomerőmű közvetlen kö...
95 000 000 HUF
730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (53477562)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1520 m2
Szobaszám: 3
Tolna megye Szekszárd város külterületén, a Csötönyivölgyben eladó 1520 nm területen/ szőlő és gazdasági épületként nyílvántart...
68 000 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai családi ház hirdetés (31665822)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 226 m2
Szobaszám: 3
Tolna csendes részén eladásra kínálunk egy 117 nm-es, vegyes falazatú családi házat, amely 226 nm-es telken helyezkedik el. A...
32 500 000 HUF
277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (75354797)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 473 m2
Szobaszám: 3
Érden, Érdliget központi részén eladó egy klasszikus kádárkocka típusú családi ház! A 100 m2-es ingatlan egy 473 m2-es, sík f...
64 900 000 HUF
649 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátaszéki családi ház hirdetés (73343846)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 4
Alkalmi ár! 4 Szobás családi ház 11 MILLIÓÉRT! Ne maradj le! Eladó egy felújítandó 100 nm-es, napfényes családi ház kiváló he...
11 000 000 HUF
110 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Daruszentmiklósi családi ház hirdetés (14442179)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 3597 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Fantasztikus lehetőség a nyugalom szigetén, ha a reggeli kávéját issza a teraszon, akár még egy őzet is láthat. Fejér vármegyé...
30 000 000 HUF
545 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal