Eladó ház Budapest (6899 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 899 db
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (45853473)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1240 m2
Szobaszám: 4
Eladó II/a Budaligeten 200nm 4 szobás családiház 1230nm telekkel. Az épületet 2019-ben tégláig visszabontották, és minden fel...
275 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (69163297)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 5
Eladó II/a Széphalom csendes zsákutcájában 183nm 5 szobás családi ház 343nm telekkel. 2003-Ban épült, (második tulajdonosa van...
269 900 000 HUF
1 474 863 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (65648793)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1091 m2
Szobaszám: 2
3. kerület zöldövezeti részén, Csúcshegyen található, a telek mérete 1091 m2. A rajta lévő hőszigetelt, de felújítandó állapot...
39 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (35963446)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 303 m2
Telekterület: 1008 m2
Szobaszám: 6+ 2 fél
Megvételre kínálok III. Ker. -Ben, aranyhegyen egy 2016-ban épült, netto 303m2-es, 2 szintes újszerű ÁLLAPOTÚ családi házat, me...
429 000 000 HUF
1 415 841 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi sorház hirdetés (54231743)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 5
Eladó Királyok útján, csendes lakópark hátsó sorházi lakása intim terasszal-kerttel.  Az ingatlan Nappali+4 hálószobás, rendkív...
222 900 000 HUF
928 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (74856984)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5
Testvérhegy tetején, ámulatba ejtő panorámával, mégis jó közlekedési lehetőségekkel kínáljuk bérlésre, illetve eladásra 2025 Év...
649 000 000 HUF
2 237 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (97374874)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 4
Eladó Rákoscsabán, egy 160 nm-es három szintes, dupla konfortos ikerházfél. Az ingatlan 2001-ben épült, most teljes átépítés al...
89 900 000 HUF
561 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (44435934)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó II/a ker. Széphalom városrészen 149nm Nappali +3 szobás luxus ikerház 550nm kertrésszel. Panorámás otthon - Magas műsza...
299 500 000 HUF
2 010 067 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (77415924)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
314 000 000 HUF
2 107 382 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (44342776)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó II/a ker. Máriaremetén 149nm Nappali +3 szobás luxus ikerház 539nm kertrésszel. Panorámás otthon - Magas műszaki tartal...
328 000 000 HUF
2 201 342 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb ház hirdetés (56123899)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 60 nm-es polgári lakás a Lónyay utcában – Airbnb-re is ideális! Budapest belvárosában, a Lónyay utcában kínálok eladásr...
94 900 000 HUF
1 581 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (45393342)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
314 000 000 HUF
2 107 382 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (49317441)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 391 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Panorámás luxus TÁBORHEGYEN Megvételre kínálok III. kerületben, táborhegyen, csendes utcában új építésű ikerház felet, dupla g...
369 900 000 HUF
1 946 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (32346433)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 1338 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó II/a Remetekertvárosban 161 nm 5+1 szobás családiház, 1338 nm telekkel. Az épület a rengeteg nagyméretű nyílászáró álta...
320 000 000 HUF
1 987 577 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (34637397)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 4
Röviden: a ház nettó lakótere 154 m2, 4 szoba, 2 szint, dupla komfort. A melléképületek 52 m2 garázs, 20 m2 iroda, 19 m2 tárol...
170 000 000 HUF
1 103 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (21445784)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 164 m2
Szobaszám: 4
1-Es lakás: 100 m2 nettó lakótér, Nappali+3 hálószoba, duplakomforttal és 164 m2 kertkapcsolattal.  1 Db kényelmes teremgarázs...
275 000 000 HUF
2 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (39932944)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 219 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 5
British School sétatávolságában, Remetehegy méltán népszerű, csendes, könnyen megközelíthető telkén valósítjuk, meg legújabb 2 ...
551 980 000 HUF
2 520 456 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (79964975)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 205 m2
Telekterület: 296 m2
Szobaszám: 5
517 192 000 HUF
2 522 887 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi ikerház hirdetés (34334725)