Eladó ház Budapest (6899 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 899 db
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (47422876)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 430 m2
Szobaszám: 6
Már csak az egyik oldal ELÉRHETŐ! Eladásra kínálok Péterhegy könnyen megközelíthető, örökpanorámás utcájában 172nm-es új épít...
289 000 000 HUF
1 680 232 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (54254444)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 4
Eladó Ürömhegyen 124 nm nappali + 3szobás ikerház 56nm terasszal 11nm erkéllyel. A 2389 nm területen 4 db ikerház épül épület...
220 000 000 HUF
1 466 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (73643998)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 471 m2
Szobaszám: 4
229 900 000 HUF
1 532 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (32532374)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 4
249 900 000 HUF
1 666 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (73398741)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 4
239 900 000 HUF
1 599 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (46334934)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 4
239 900 000 HUF
1 599 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (48424332)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 5
Eladó 16. kerület, Sashalom csendes mellékutcájában, családi házas környezetben, egy új építésű, földszintes, 151 nm-es, nappal...
239 000 000 HUF
1 582 781 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (42713993)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Péterhegy egyik utolsó, szellős déli lejtőjén kezdjük meg projektünk értékesítését. A mini lakóparki beruházásban 6 önálló cs...
345 000 000 HUF
1 825 396 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (53474135)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 5
Luxus Családi ház Testvérhegyen! Eladásra kínálok III. kerületben, Testvérhegy legkedveltebb utcájában nettó 250 nm-es luxus ...
441 000 000 HUF
1 764 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (94438337)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 237 m2
Telekterület: 814 m2
Szobaszám: 4
Aranyhegy tetején csendes utcában eladó egy 237 nm-es nappali + 3 hálós duplagarázsos mediterrán ház 814 nm-es kerttel, Az in...
294 900 000 HUF
1 244 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (35247394)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Megvételre kínálunk a III. kerület közkedvelt Harsánylejtő lakóparkjában egy örökpanorámás 181 nm-es, nappali + szobás, duplako...
365 000 000 HUF
2 016 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (49989455)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Megvételre kínálunk a III. kerület közkedvelt Harsánylejtő lakóparkjában egy örökpanorámás 145 nm-es, nappali + 3 hálószobás, d...
300 000 000 HUF
2 068 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (42323459)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 219 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5
Utolsó családi ház a PROJEKTBEN! ! Péterhegy egyik utolsó, szellős déli lejtőjén kezdjük meg projektünk értékesítését. A mi...
400 000 000 HUF
1 826 484 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (96631475)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladásra kínálok IIl. Ker. Aranyhegy-Ürömhegy határán minimál stílusú SZABADONÁLLÓ luxus családi HÁZat saját telekkel. A tele...
330 000 000 HUF
1 793 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (99538377)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 370 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 7
370 m2 7 szoba borospince 4 fürdőszoba 1200 m2 telek fitnesz részleg A háromszintes ház elrendezése: Utcaszint: 2 állásos gará...
398 000 000 HUF
1 075 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (94932234)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 261 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4
Eladó II/a Széphalmon, 260 nm-es, 4 szobás, minimál ikerház, 900 nm-es telekkel. Csendes sík mellék utcában - panorámával a P...
385 000 000 HUF
1 475 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (47746656)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 1100 m2
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: 8
Természetvédelmi terület határán, gyönyörű zöld környezetben, minden igényt kielégítő, parkosított luxus villa eladó! Az ing...
3 300 000 000 HUF
3 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (28666375)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 530 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 8
Tökéletes állapot! Minőségi kivitelezés, prémium anyaghasználat! Az építésnél mindenre gondoltak, mind a kényelem, mind az esz...
899 000 000 HUF
1 696 226 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (53978974)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 390 m2
Telekterület: 654 m2
Szobaszám: 8+ 2 fél
Eladó III. Ker. Rómaifürdőn bruttó 390nm-es ikerház egyik fele. (Nettó 290nm) A telek 519nm, nem árterületen fekszik! Az ing...
312 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (73476779)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 779 m2
Telekterület: 1037 m2
Szobaszám: 14+ 6 fél
Eladó III. Ker. Rómaifürdőn bruttó 779nm-es ikerház mindkét oldala. (Nettó 578nm) A telek 1037nm, nem árterületen fekszik! ! ...
624 000 000 HUF
801 026 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal