Eladó ház Budapest (6899 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 899 db
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (67137221)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó a II/a kerületben 180 nm nappali +4 szobás Skandináv stílusú ikerház + 600nm saját ősfás telekrész, . a lakás az ikerh...
299 000 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (95233727)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 202 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 6
Újpest kertvárosában, kiváló helyen, Vécseytől nem messze eladó egy önálló családi ház 650 nm-es telekkel.  A telken 3 külön be...
185 000 000 HUF
915 841 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (49573148)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5
Eladó testvérhegyen új építésű ikerház netto 150m2 + 40m2 teraszokkal, nappali + 4hálószobás, 3fürdőszobával, saját garázzsal, ...
289 900 000 HUF
1 705 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (45759237)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 1796 m2
Szobaszám: 8
Eladó 3. kerület, Aranyhegyen egy 450 nm-es, 8 szobás, medencés, két generációs, családi ház, 825 nm-es telken. Az ingatlan 2...
475 000 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (82229578)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 230 m2
Szobaszám: 5
Az ingatlanokat azon vevők részére ajánljuk, akik kifejezetten igényesen kivitelezett házat szeretnének minőségi anyagokból. ...
249 900 000 HUF
1 523 780 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (36785129)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 413 m2
Szobaszám: 5
269 900 000 HUF
1 645 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (75297937)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 272 m2
Szobaszám: 5
269 900 000 HUF
1 676 397 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (74398317)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5
Exkluzív minimalista villák aranyhegyen ELVEHETETLEN PANORÁMÁVAL Találd meg új otthonod exkluzív Villaparkunkban az Aranyhegy ...
349 900 000 HUF
1 666 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (49741937)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 609 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó II/a kerület Adyligeten 300nm Nappali+4 szobás családiház bútorozottan 600nm kerttel. Az épület kifogástalan állapotban...
455 000 000 HUF
1 516 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (49853367)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Ürömhegyen, aszfaltozott utcában kínálok eladásra netto 185nm-es ikerházat. + Teraszok 37m2 Saját telekrész: 530nm. Az épüle...
295 000 000 HUF
1 594 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (38542396)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Ürömhegy örökpanorámás telkén kínálok eladásra netto 157nm-es ikerházat+20n2 teraszok Saját telekrész: 380nm. Az épület jól ...
259 000 000 HUF
1 726 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (93459433)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Ürömhegy örökpanorámás telkén kínálok eladásra netto 214nm-es családi házat 750nm-es telekkel, hatalmas teraszokkal. Az épüle...
398 000 000 HUF
1 859 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (34173324)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 215 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 5
Eladó ii/a ker. Remetekertvárosban újépítésű 193nm +44 nm teraszos nappali +4szobás épületet 520 nm kizárólagos használatú kert...
543 000 000 HUF
2 525 581 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (14245753)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 745 m2
Szobaszám: 5
Eladó Bp. , III. Ker. , Csillaghegy dunai oldalán, csendes - kertvárosi környezetben, egy 745 nm-es telekre épült, jó állapotú,...
220 000 000 HUF
880 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (99333274)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Eladó csillaghegy Duna felőli oldalán 135nm-es nappali+3hálós ikerházfél. Földszinten: amerikai konyhás nappali, előtér, füdő...
229 900 000 HUF
1 702 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (74423974)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 1110 m2
Telekterület: 2440 m2
Szobaszám: 17+ 2 fél
Befektetők, összeköltözők figyelmébe AJÁNLOM! Teljes körűen felújított és korszerűsített, három lakásos társasházzá alakított...
1 100 000 000 HUF
990 990 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (64497489)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 295 m2
Telekterület: 1056 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok ARANYHEGY legszebb utcájában 295 m2-es önálló CSALÁDI házat, 1056 m2-es telken, 70m2-es terasszal. 2017-Ben ...
581 324 981 HUF
1 970 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (44632279)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 380 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 7
380 m2 7 szoba 1001 m2 telek terasz, erkélyek úszásra alkalmas kültéri medence A ház 2008-ban épült, folyamatosan karbantartot...
395 000 000 HUF
1 039 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (37437742)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 213 m2
Telekterület: 643 m2
Szobaszám: 5
Azonnal költözhető, luxus minőségben kivitelezett, önálló családi ház, duplagarázzsal, Nappali+4 hálóval, gardróbokkal. Most aj...
424 900 000 HUF
1 994 835 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (45233224)