Eladó ház Budapest (6722 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 722 db
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (77124439)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 165 m2
Szobaszám: 4
Csillaghegy kedvelt részén eladó házrész, ami egy kitűnő állapotú és elrendezésű, 100 m2-en amerikai konyha + 3 szoba, mellékhe...
165 000 000 HUF
1 650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (67378735)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1291 m2
Szobaszám: 5
Bp. III. Ker. Csillaghegyen, sík, körbejárható, összesen 1. 292 Nm telken, átriumos családi ház Eladó. Pinceszinten két álláso...
259 000 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (95927699)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1186 m2
Szobaszám: 7
Óbudán a Táborhegyen, Örök-panorámás, három szintes, jelenleg kétgenerációs, 7 szobás, 2 konyhás, 4 fürdőszobás, két konyhás, g...
379 000 000 HUF
1 263 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (22963365)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Bp. III. kerület, Csillaghegy területén lévő 3 szintes, több generációs, 200 m2-es családi ház eladó. A Duna part 200 méterre ...
192 000 000 HUF
960 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (44686978)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 385 m2
Szobaszám: 4
Bp. III. Ker. Aranyhegyen Panorámás modern 125 nm Új építésű ikerház, 385 nm-es, sík, kizárólagos használatú, teljesen szeparál...
222 500 000 HUF
1 780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi családi ház hirdetés (84724437)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 364 m2
Szobaszám: 7
Bp, XIII. Ker. Angyalföldön, a Béke útról nyíló Rokolya utcában 364 nm-es telken, egy 3 szintes, 181 nm-es családi ház eladó. ....
499 000 000 HUF
2 756 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (94447995)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 468 m2
Szobaszám: 5
Eladó Budapest új rózsadombján 193 nm, panorámás kilátással ikervilla LAKÁSA. AZ ikervilla budán a III. kerületben, természetv...
265 000 000 HUF
1 373 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (54594731)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 281 m2
Szobaszám: 2
Csillaghegy Duna felőli oldalán, nem ártéren eladó egy kis földszintes hangulatos 2 szobás 70 m2-es családi ház 281 m2-es telke...
130 000 000 HUF
1 857 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (88675594)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 975 m2
Szobaszám: 5
ÁRCSÖKKENÉS! KÜLÖNLEGES ajánlat, igényes polgári villa teljes berendezéssel, FÜGGÖNYÖKKEL, SZŐNYEGEKKEL, festnényekkel, lámp...
380 000 000 HUF
1 652 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (45529327)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 387 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű ikerház aranyhegy közepén! Eladó a III. kerületben, Aranyhegyen, új építésű házak környezetében, 119. 4 Nm l...
222 500 000 HUF
1 636 029 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi sorház hirdetés (54937636)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 2
Ingatlan:Eladó egy 57 négyzetméteres, téglaépítésű sorházi lakás különálló kertrésszel, és autóbeállóval. Az ingatlan tágas, v...
79 900 000 HUF
1 401 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (27938574)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 449 m2
Szobaszám: 12
Kivételes befektetési lehetőség Zuglóban 600 nm-es, sokoldalúan hasznosítható ingatlan eladó! ! ! ! Zugló egyik legjobb, mégis ...
369 000 000 HUF
615 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi házrész hirdetés (29379932)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 456 m2
Szobaszám: 3
Eladó házrész csepelen, kiváló közlekedéssel - két külön bejáratú lakással! Otthonteremtésre és befektetésre is remek választá...
58 000 000 HUF
725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (12733374)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 4
Eladó igényes, saját részre épített családi ház Budafok csendes részén – 108 m² + 36 m² mélygarázs, gyönyörű parkosított kertte...
189 000 000 HUF
1 211 538 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (14434354)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: 545 m2
Szobaszám: 5
Új, kiváló állapotban lévő ikerházat kínálok eladásra Budapest XVI. kerületében, az Árpádföldön. Az ingatlan alapterülete 157 ...
179 900 000 HUF
1 138 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb ház hirdetés (73254539)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó luxuslakás Madárhegyen – exkluzív, új építésű otthon lenyűgöző panorámával, saját garázzsal és extra autó beállási lehető...
230 000 000 HUF
3 026 315 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb ház hirdetés (31223759)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó luxuslakás Madárhegyen – exkluzív, új építésű otthon lenyűgöző panorámával Budapest egyik legnépszerűbb, folyamatosan fe...
315 000 000 HUF
2 763 157 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (43396834)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 2
XVIII. kerület Erzsébettelepen, eladó, 1920 környékén épült családi ház. Az ingatlan 68 nm-en terül el, az 1960-as években volt...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (48662942)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 690 m2
Szobaszám: 6
Eladó 3 szintes, 6 szobás családi ház Sashalmon, Lillafüred utca XVI. kerület, Sashalom, Lillafüred utca csendes, kertvárosia...
129 000 000 HUF
806 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (63367321)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 1128 m2
Szobaszám: 4
Budapest 22. kerületének barátságos Budatétény városrészben kínálok eladásra egy különleges lehetőséget családosok számára. E...
129 990 000 HUF
702 648 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal