Eladó ház Budapest (6722 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 722 db
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (75343753)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XX. Pesterzsébeten, határ út közeli 1 szobás lakás eladó! EGY tulajdonos, rendezett papírok! Alacsony rezsiköltség! Kiváló köz...
24 900 000 HUF
889 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (58341345)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
XXII. Ker. Nagytétény-Dunatelepen eladó egy 2017-ben épült korszerű, könnyűszerkezetes kétszintes, nappali + 3 hálószobás csalá...
75 500 000 HUF
1 110 294 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (77393497)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 217 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Budapest XXII. kerület, Háros utcában! Budafok egyik legkedveltebb és zöldövezeti részén kínálom megvételre e...
184 000 000 HUF
847 926 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (22434733)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 2
XVIII. kerület Erzsébettelepen, eladó, 1920 környékén épült családi ház. Az ingatlan 68 nm-en terül el, az 1960-as években volt...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (47187213)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 213 m2
Telekterület: 510 m2
Szobaszám: 6
Összeköltözők, nagycsaládosok, befektetők FIGYELEM! ! ! Eladásra kínálunk a 18. kerület Ganztelepen egy kétlakásos, pinceszute...
94 000 000 HUF
441 314 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (43752333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 990 m2
Szobaszám: 4
Eladó újszerű családi ház kiváló műszaki jellemzőkkel és igényes esztétikával KIVITELEZVE! Családi ház eladó a XV. kerületben...
236 000 000 HUF
907 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (25545477)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 437 m2
Szobaszám: 3
***Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! *** II. kerületi családi ház ELADÓ! Budapest, II. kerületének Pesthidegkút-Ófa...
124 900 000 HUF
1 178 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi házrész hirdetés (36694473)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
************Alakítsd saját ízlésedre álmaid otthonát Csepelen! *********** Eladó egy 50 nm-es, felújítandó házrész saját kertte...
39 600 000 HUF
792 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi családi ház hirdetés (36888374)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 909 m2
Telekterület: 2105 m2
Szobaszám: 9
Technológiailag előremutató, anyaghasználatában időtálló, élményében családbarát villa. Üdv itthon! RÖVID ÖSSZEFOGLALÓ A XII...
2 500 000 000 HUF
2 750 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (64319966)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Otthonos családi ház a XVI. kerület kedvelt Irha utcájában azonnal költözhető állapotban A XVI. kerület csendes, családi házas...
137 000 000 HUF
1 356 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (32693554)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 6
Eladó tágas, napfényes családi ház Budapest XVI. kerület Ez a modern, világos és jól megtervezett családi ház ideális választá...
229 500 000 HUF
956 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi sorház hirdetés (29785673)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
Ha olyan otthont keresel amibe csak beköltöznél és élveznéd a harmóniát és a kényelmet, akkor ez a te lakásod! Kettő éve telj...
129 900 000 HUF
1 510 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (48893425)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 248 m2
Telekterület: 1089 m2
Szobaszám: 6
Ö N Á L L Ó C S a L Á D I H Á Z R Á K O S S Z E N T M I H Á L Y O N Pár szó az ingatlanról: - Közel 240 nm-es téglaépítésű cs...
215 000 000 HUF
866 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (67439887)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 1630 m2
Szobaszám: 7
Eladó egy felújított, napfényes, 7 szobás családi ház Budapest XVIII. kerületének kedvelt részén, az Erdőskert városrészben. A...
166 500 000 HUF
616 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (84347556)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 1630 m2
Szobaszám: 7
Eladó egy felújított, napfényes, 7 szobás családi ház Budapest XVIII. kerületének kedvelt részén, az Erdőskert városrészben. a ...
166 500 000 HUF
616 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (93279714)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 449 m2
Szobaszám: 12
Kivételes befektetési lehetőség Zuglóban 600 nm-es, sokoldalúan hasznosítható ingatlan eladó! ! ! ! Zugló egyik legjobb, mégis ...
369 000 000 HUF
615 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (44573572)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 1042 m2
Szobaszám: 6
Panorámás, 2 generációs, 2 szintes családi ház eladó Testvérhegyen, természetvédelmi erdő mellett! Budapest III. kerületének ...
220 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (95867585)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 266 m2
Telekterület: 461 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Soroksár-újtelepen, 3 generációssá alakítható, előkerttel rendelkező önálló, 2000-ben épült családi HÁZ A telken 2 db épület t...
164 900 000 HUF
619 924 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (78459942)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 588 m2
Szobaszám: 5
Állami támogatás, (2, 6 M Ft) ÁFA visszaigénylés (5%) ILLETÉKMENTESSÉG (4 %) BABAVÁRÓ és támogatott CSOK HITEL. Eladó Budatété...
147 000 000 HUF
1 336 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (17125634)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 454 m2
Szobaszám: 2
Nagytétényben a Diósdi úton kínálunk eladásra egy zártkerti, tégla építésű házat, amely csendes, nyugodt környezetben helyezked...
23 000 000 HUF
511 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?