Eladó ház Budapest (6721 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 721 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (67215447)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 597 m2
Szobaszám: 3
Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban, csendes, zöld, idilli környezetben, egy 109 nm-es, kiváló állap...
115 000 000 HUF
1 055 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (79453656)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 5
Csepel nyugalmas, családi házas övezetében, nem messze a Kis-Dunától eladó egy polgári stílusú, 1934-ben épült tágas, tégla lak...
125 500 000 HUF
627 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (37929441)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 6
XVII. kerületben, Rákoskerten szépen karbantartott 204 m²-es 4 szoba, 3 szint, családi ház, 714 m²-es rendezett telekkel, alkal...
129 900 000 HUF
636 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (23319457)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Rezsimentes, felújított otthon Erzsébettelepen, ahol a régi idők hangulata és a modern kényelem találkozik Van az a ház, ahol ...
142 900 000 HUF
1 134 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (78864833)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 373 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 9
Kivételes lehetőség két generáció számára – Medencés, napelemes családi ház Rákoscsabán! Eladó Budapest XVII. kerületében, Rá...
249 000 000 HUF
667 560 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (23521543)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 1042 m2
Szobaszám: 6
***Kizárólag Nálunk! *** Eladó egy szép állapotú, természetvédelmi erdős terület mellett, panorámás, 2 szintes, 2 generációs cs...
220 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (34384323)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 366 m2
Szobaszám: 7
XX. kerület Gubacsipuszta legjobb részén, csendes, átmenő forgalomtól mentes utcában kínálok megvételre egy 3 generáció együtté...
120 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (72494489)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
Egy szintes, 95 nm-es felújított családi ház Pesterzsébeten! Legyen Ön a megújult otthon első lakója! a XX. kerület könnyen meg...
79 900 000 HUF
841 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (24594494)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség az Üllői úton 2 generációs családi ház, akár társasház építésére is alkalmas telekkel! Eladó egy sokoldalúa...
72 000 000 HUF
648 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (93643347)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy, 8 éve teljes körűen felújított téglaépítésű ház Újpest szívében. a lakás mérete impozáns, tágas térrel várja új lakó...
150 000 000 HUF
892 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (33323893)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 449 m2
Szobaszám: 12
Kivételes befektetési lehetőség Zuglóban 600 nm-es, sokoldalúan hasznosítható ingatlan eladó! ! ! ! Zugló egyik legjobb, mégis ...
369 000 000 HUF
615 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi ikerház hirdetés (39398885)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kezdjétek itt a közös életeteket itt - fiatal pároknak ideális, jó állapotú ikerház saját kerttel és alacsony rezsivel Eladó e...
75 900 000 HUF
1 084 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (93298479)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1042 m2
Szobaszám: 3
Soroksár kertvárosi övezetében fejlesztésre alkalmas, 1042 nm-es telek egy bontandó vagy felújítandó házzal eladó! Kifejezett...
98 900 000 HUF
969 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (32733968)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 446 m2
Szobaszám: 8
Megvételre kínálunk Budapest, XIV. kerület Alsórákos, zöldövezeti csendes részén, kiváló infrastruktúrával (Árkád, Ikea, Sugár,...
309 000 000 HUF
1 188 461 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (42446833)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 162 m2
Szobaszám: 3
Új építésű otthon prémium műszaki tartalommal minden benne van, ami a minőségi élethez KELL! Vásároljon olyan modern otthont,...
106 000 000 HUF
1 413 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (64153339)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 545 m2
Szobaszám: 5
Két ház egy telken-ritka lehetőség SZEMERETELEPEN Budapest XVIII. kerületének egyik legkedveltebb kertvárosi részén, Szemere t...
74 500 000 HUF
723 300 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (48396479)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 790 m2
Szobaszám: 9
Rómaifürdő egyik legelegánsabb részén Dósa utcában eladó egy három szintes 9 szobás 450 nm-es villaház. A 790 nm-es telken ta...
429 000 000 HUF
953 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (35469338)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 660 m2
Szobaszám: 7
Budapest XVII. kerület – rákoskert, forgalomtól mentes, nyugodt mellékutcájában kínálunk megvételre egy 145 négyzetméteres önál...
119 900 000 HUF
826 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (88474839)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Köki terminál KÖZELÉBENEladó Kispest kertvárosi részén egy három lakásos ház 38 nm -es tégla építésű lakása. Az ingatlan teherm...
34 900 000 HUF
918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi sorház hirdetés (52565338)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Ritkaság a PIACON! KERTES sorházi lakás a 9. KERÜLETBEN! ! ! Az Ecseri úton, az M5-ös bevezető közelében, az utak zajától m...
49 800 000 HUF
996 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal