Eladó ház Budapest (6795 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 795 db
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (33793546)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 165 m2
Szobaszám: 4
Csillaghegy kedvelt részén eladó házrész, ami egy kitűnő állapotú és elrendezésű, 100 m2-en amerikai konyha + 3 szoba, mellékhe...
165 000 000 HUF
1 650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (24925735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 608 m2
Szobaszám: 4
Eladó Rákospalota kertvárosi részén, egy 608 nm-es telken elhelyezkedő, felújítandó, földszintes, 136 nm-es, 4 szobás, duplakom...
95 000 000 HUF
698 529 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (74493651)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 721 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy pazar környezetben lévő, felújítást igénylő, kétgenerációs 290m2-es családi otthon a ii/a kerületben. Amely ideális v...
239 900 000 HUF
827 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (56545277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 976 m2
Szobaszám: 9
II. kerület Zöldmáli részén 2017-ben felújított Igényes, 7 hálószobás CSALÁDI HÁZVárja új tulajdonosát! Eladásra kínálunk egy...
1 050 000 EUR
1 356 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi kastély hirdetés (41797775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 625 m2
Telekterület: 661 m2
Szobaszám: 1
Budaliget közkedvelt részén, panorámás, medencés, három generációs villa!! Budapest II kerület Budaliget városrészben, a Franci...
480 000 000 HUF
768 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (45374774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Extra panorámás Luxus Ikerház ELADÓ! Aranyhegy legtetején, közvetlen az erdő mellett elvehetetlen déli fekvésű panorámás, mag...
189 000 000 HUF
1 575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (43937427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
189 000 000 HUF
1 575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (74375868)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 700 m2
Telekterület: 1511 m2
Szobaszám: 7
Budapest III. kerületében, impozáns környezetben, 1511 m2-es örök panorámás telken, 700 m2-es, 4 szintes, családi ház, beltéri ...
549 000 000 HUF
784 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (57833477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 308 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Budafokon, páratlan panorámával. Balatonon a vízparthoz közeli ingatlan, telek csere, érdekel! ...
99 000 000 HUF
1 414 285 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (76493955)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2386 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház ÜrömhegyenÜrömhegyen eladó egy felújítandó, 130 nm-es, háromszintes családi ház egy több, mint 2000 nm-es tel...
199 000 000 HUF
1 530 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (55924547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1291 m2
Szobaszám: 5
Csillaghegyen, sík, körbejárható, összesen 1. 292 Nm telken, átriumos családiház Eladó. Pinceszinten két állásos garázs, szauna...
259 000 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (93232693)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 448 m2
Telekterület: 1024 m2
Szobaszám: 8+ 1 fél
Eladó családi ház a XVIII. kerület szívében! Kiváló lehetőségek, tágas terek, csodálatos kert! Telek mérete: 1024 m2 Alapterül...
260 000 000 HUF
580 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (99531394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 448 m2
Telekterület: 1024 m2
Szobaszám: 8+ 1 fél
260 000 000 HUF
580 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (15727779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 232 m2
Telekterület: 451 m2
Szobaszám: 7+ 1 fél
Soroksár-újtelepen kétgenerációs újszerű családi ház ELADÓ! XXIII. kerületben, a Köves úton eladó most ez a 2008-ban épült, d...
119 000 000 HUF
512 931 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (14477342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1624 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Családi ház, külön garázs, kerti tároló nagy kerttel eladó. Képeket, igény szerint E.Mailen kérhet a koleszas@freemail.hu -n vagy a megadott telefonszámon.
185 000 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (92333767)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 448 m2
Telekterület: 1024 m2
Szobaszám: 8+ 1 fél
Eladó családi ház a XVIII. kerület szívében? Kiváló lehetőségek, tágas terek, csodálatos kert! Telek mérete: 1024 m? Alapterül...
260 000 000 HUF
580 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (76347243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 448 m2
Telekterület: 1024 m2
Szobaszám: 8+ 1 fél
260 000 000 HUF
580 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi házrész hirdetés (53476562)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 292 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Sashalmon Önálló, Egybenyitható Két Lakás Saját Kertrésszel és Tárolókkal Eladó! Olyan különleges ingatlant keres, ami több leh...
130 000 000 HUF
1 287 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (74982296)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Köki terminál közelébeneladó Kispest kertvárosi részén egy három lakásos ház 38 nm -es tégla építésű lakása. Az ingatlan teherm...
34 900 000 HUF
918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (35245841)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 735 m2
Szobaszám: 7
Eladó egy 2003-ban épült, alacsony rezsivel rendelkező, 350 m2-es, 7 szobás, 2 szintes, 4 fürdőszobás ház a 15. kerületben 735m...
350 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal