Eladó ház Budapest (6794 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 794 db
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (44274252)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 420 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 8+ 1 fél
Eladó Aranyhegyen, kivételes panorámával, egy 1100 nm-es ősfás telken elhelyezkedő, jó állapotú, háromszintes, 420 nm-es, 8+1 f...
319 900 000 HUF
761 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (38579773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 468 m2
Szobaszám: 5
Eladó Budapest új rózsadombján panorámás kilátással ikervilla. Az ikervilla budán a III. kerületben, természetvédelmi terület h...
265 000 000 HUF
1 373 056 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (95397587)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 165 m2
Szobaszám: 4
Csillaghegy kedvelt részén eladó házrész, ami egy kitűnő állapotú és elrendezésű, 100 m2-en amerikai konyha + 3 szoba, mellékhe...
165 000 000 HUF
1 650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (47347898)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1286 m2
Szobaszám: 5
Ez a családi ház tökéletes választás mindazok számára, akik egy csendes, zöld övezetben, mégis minden kényelmet biztosító ottho...
330 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (65874544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 165 m2
Szobaszám: 4
Csillaghegy kedvelt részén eladó házrész, ami egy kitűnő állapotú és elrendezésű, 100 nm-en amerikai konyha + 3 szoba, mellékhe...
165 000 000 HUF
1 650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (85643866)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2386 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Ürömhegyen Ürömhegyen eladó egy felújítandó, 130 nm-es, háromszintes családi ház egy több, mint 2000 nm-es te...
199 000 000 HUF
1 530 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (92495374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 1279 m2
Szobaszám: 8+ 1 fél
Budapest XXII. kerületében, Budafokon eladó egy 3 szintes, 330 m2 lakóterű + 150m2 pinceszintes családi ház, ami két generáción...
390 000 000 HUF
1 083 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (32267795)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Megvételre kínálom a Budapest, 3. kerület, Csillaghegy területén lévő 3 szintes, több generációs, 200 m2-es családi házat. a Du...
192 000 000 HUF
960 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (98485246)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 998 m2
Szobaszám: 5
Budaliget, on a 998 square meter plot (Lke-2/SZ-10), a 160 square meter family house (2010)for SALE*-*Near the Gustave Eiffel F...
249 900 000 HUF
1 470 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (36446775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1291 m2
Szobaszám: 5
Csillaghegyen, sík, körbejárható, összesen 1. 292 Nm telken, átriumos családiház Eladó. Pinceszinten két állásos garázs, szauna...
259 000 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi házrész hirdetés (44499473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 398 m2
Telekterület: 1007 m2
Szobaszám: 5
A közelben található Buda városrész a természetközeli életet kedvelők számára ideális választás, hiszen a Budai-hegység lábánál...
674 000 000 HUF
1 693 467 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (79999359)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5
II. kerület, gercse, natura 2000 természetvédelmi terület határán eladó egy 220 nm-es, felújított 5 szobás, exkluzív sorházi la...
219 500 000 HUF
997 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (17394742)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 286 m2
Telekterület: 586 m2
Szobaszám: 9
A II. kerületben Pesthidegkúton eladó egy 586 m2-es telken álló 286 m2 -es, 4 szintes, 8 szobás, 3 fürdőszobás, nagy teraszos, ...
240 000 000 HUF
839 160 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (83395734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 352 m2
Telekterület: 654 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Sashegyen egyedi dizájnos tervek alapján kiváló minőségben megépített 352 m²-es nagyságú, háromszintes 7 szobás ingatlan eladó....
370 000 000 HUF
1 051 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (76233953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 5
Rákoscsabán újszerű, kétlakásos családi ház ELADÓ! Megvételre kínálok egy 134 nm alapterületű, egyszintes, 5 szobás, két külö...
145 000 000 HUF
1 082 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (53744777)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1291 m2
Szobaszám: 5
259 000 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (56845833)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 315 m2
Telekterület: 1093 m2
Szobaszám: 1
Panorámás luxus– Azoknak, akik nem házat keresnek, hanem OtthontÜrömhegy szívében várja új tulajdonosát egy páratlan családi há...
950 000 EUR
1 090 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (94594747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 1490 m2
Szobaszám: 2
IV. kerületben, Istvántelken, a Stop Shop közelében, 1490 nm-es, Lk-1/IV-es, lakóövezeti, összközműves, építési telek eladó! a telken áll egy, az állapotát tekintve felújítandó családi ház, ami igény szerint felújítandó, vagy bontandó. Referencia szám: hz038522
330 000 000 HUF
1 178 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (72323863)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 165 m2
Szobaszám: 4