Eladó ház Debrecen 50 millióig (161 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Debrecen 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 161 db
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (39524247)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tulajdoni lap szerinti megnevezése: Kivett/ Zártkerti művelés alól kivett terület és gazdasági épület - Csendes, közvilágítássa...
39 900 000 HUF
738 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (13735997)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1256 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Monostorpályi út végén a Biczó kertben teljesen felújított 60 nm-es családi ház eladó, 1256 nm-es telken! Zártkerti ...
39 900 000 HUF
665 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (16557429)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 746 m2
Szobaszám: 2
Zártkerti Ingatlan Szikigyakorban. Debrecen, Szikigyakor területén kínálunk eladásra egy 55 m 2-es, felújítandó, zártkerti be...
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (46879243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 2
Debrecen-Nagymacs egyik legbarátságosabb részén, egy nyugodt, aszfaltozott utcában kínáljuk eladásra ezt a folyamatosan karbant...
45 000 000 HUF
937 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (27598953)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 832 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben, a belváros közelében a Mesterfalva városrészen kínálok eladásra egy 1 szobás, 40 nm-es, házrészt 3 lakásos rendeze...
36 900 000 HUF
922 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (53297363)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen Biczó István kertben található 37 nm-es ház, telek árban, 854 nm zártkerti telekkel. a házban van víz, fördőszob...
23 000 000 HUF
621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (53848442)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy kis zártkerti családi ház a Biczó István kert remek részén. Ha szereti a friss levegőt és a kertészkedést ez az ön in...
25 900 000 HUF
809 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (75934572)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 2146 m2
Szobaszám: 3
Debrecen-Szikigyakorban, közel a nemrég felújított négysávos úthoz eladó egy tágas családi ház, amely akár egyszerre 2 generáci...
39 000 000 HUF
357 798 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (39346341)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Gerebytelepen felújítandó családi ház eladó! A családi ház 516 nm telken, 50 nm-es vegyes falazatú, cserép tetős. A ...
47 000 000 HUF
940 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (44594732)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 814 m2
Szobaszám: 1
Hajdú-Bihar megye, Debrecen, 80 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan a Biczó István kertben a Diószegi úttól autóval mindössze ...
36 500 000 HUF
456 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (43274332)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 2
Figyelmébe ajánlom ezt a felújított zártkerti ingatlant Debrecenben a Biczó István kertben. A legfontosabb paramétere - 38 nm...
26 500 000 HUF
697 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (38423373)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 746 m2
Szobaszám: 2
Zártkerti Ingatlan Szikigyakorban. Debrecen, Szikigyakor területén kínálunk eladásra egy 55 m 2-es, felújítandó, zártkerti beso...
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (34591237)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 2
A József Attila telep forgalommentes, csendes utcájában kínáljuk eladásra ezt a kis mentésre váró családi házat, amely a maga e...
45 000 000 HUF
1 046 511 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (98383296)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 690 m2
Szobaszám: 3
Debrecenben a Biczó i. Kertben egy nettó 62 m2-es, 3 szobás, nagyteraszos, vegyes falazatú, jó állapotú földszintes ház eladó! ...
36 900 000 HUF
595 161 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (34634133)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 2
45 000 000 HUF
937 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (38329198)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már