Eladó ház Debrecen 50 millióig (161 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Debrecen 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 161 db
Eladó Debreceni házrész hirdetés (77971992)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 2
Debrecenben csendes, kellemes környezetben, a Mikes Kelemen utcán, közel a Belvároshoz, Nagyerdőhöz és az egyetemi campushoz, 5...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (33598934)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 2
Debrecen, Jánosi utcán kiváló lehetőség saját otthon vagy befektetés céljára! Debrecenben, a Jánosi utcán eladó egy kétszobás, ...
45 990 000 HUF
1 095 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (34839375)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1371 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy felújításra szoruló ingatlan, melynek vételára 31 500 000 huf. Az ingatlan Kondoroskertben található, egy nagyméretű,...
31 500 000 HUF
787 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (45779553)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1256 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Monostorpályi út végén a Biczó kertben teljesen felújított 60 nm-es családi ház eladó, 1256 nm-es telken! Zártkerti mű...
39 900 000 HUF
665 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (37447235)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3067 m2
Szobaszám: 2
Debrecenben a Biczó i. Kertben (Csárda út) egy 3. 067 m2-es telken lévő nettó 70 m2-es, 2 szobás, teraszos, vegyes falazatú, jó...
40 000 000 HUF
571 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (36443428)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 2
Akció! 4 Millió ÁRENGEDMÉNY! Eladó telekárban Debrecen Erkel Ferenc utcán egy erősen felújítandó állapotú 2 szobás Kádár kock...
40 900 000 HUF
951 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (77182441)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 2
40 900 000 HUF
951 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (46474465)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 2
Debrecen, csendes, kellemes környezetben, a Mikes Kelemen utcán, közel a belvároshoz, Nagyerdőhöz és az egyetemi campushoz, 55 ...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (44638357)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 2
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (43383653)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1047 m2
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Biczó István-kertben eladó egy zártkerti, beton alapra, vegyes falazatú, közel 72 nm hasznos alapterületű, 3 kül...
24 900 000 HUF
311 250 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (32359783)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Debrecen és Hajdúsámson között a 471-es út mellett, Szikigyakorban eladó egy csodaszép zártkerti ingatlan - a ház 30 nm alapte...
25 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (43594644)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1256 m2
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! Debrecen Monostorpályi út végén a Biczó kertben teljesen felújított 60 nm-es családi ház eladó, 1256 nm-es t...
39 900 000 HUF
665 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (44244338)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben az Kondoros kertben eladó egy kis ház! - a ház 28 nm - es, egy szoba, konyha, egy kádas kialakítású fürdőszoba, é...
29 200 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (63394891)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben a Biczó István kertben eladó egy 62nm nagyságú, földszintes 2 szoba + nappalis zártkerti ház. Az ingatlan egy oszta...
36 900 000 HUF
595 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (99382432)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 273 m2
Szobaszám: 2
Eladó házrész Debrecen belvárosában, csendes utcában! Debrecen belvárosában, a nyugodt, forgalomtól mentes Csillag utcában kín...
44 999 000 HUF
749 983 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (31798576)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 464 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Debrecen belvárosában, a Csapó utca közelében eladó egy 39 nm-es, tégla építésű, felújítandó házrész. Az ingatlan egy 464 nm te...
28 000 000 HUF
717 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (73326875)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított zártkerti családi ház a Biczó István-kert kedvelt részén! Ha szereti a friss levegőt, a nyugalmat és a kerté...
25 900 000 HUF
809 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (47396343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 814 m2
Szobaszám: 1
Hajdú-Bihar megye, Debrecen, 80 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan a Biczó István kertben a Diószegi úttól autóval mindössze ...
36 500 000 HUF
456 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (33314782)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 307 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Debrecenben, Nagy Sándor-telepen, akciós, egyedi lehetőség A telek mérete 307 nm A ház alapterülete 70 nm. ...
29 900 000 HUF
427 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (83384335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Debrecen és Hajdúsámson között a 471-es út mellett, Szikigyakorban eladó egy hangulatos kis családi ház. - a ház 30 nm alapte...
25 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Debrecenben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal