Eladó ház Debrecen 50 millióig (163 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Debrecen 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 163 db
Eladó Debreceni házrész hirdetés (64571543)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó házrész Debrecen Burgundia városrészben! Kivételes lehetőség! Eladó egy 39 m²-es, 1, 5 szobás, felújítandó házrész a Deb...
28 000 000 HUF
717 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (34224733)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 708 m2
Szobaszám: 1
Debrecen Lencztelep városrészében eladó egy felújítandó/lebontandó, 708 nm-es telken épült 40 nm-es, 1 szoba, konyha, kamrás, f...
38 000 000 HUF
950 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (37579476)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 726 m2
Szobaszám: 3
Van egy hely, ahol reggel madárcsicsergésre ébredhet, a saját kertjében termeszthet zöldséget, és nem kell magas rezsitől tarta...
29 000 000 HUF
386 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (23392357)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy kis zártkerti családi ház a Biczó István kert remek részén. Ha szereti a friss levegőt és a kertészkedést ez az ön i...
25 900 000 HUF
809 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (56992754)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1256 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Monostorpályi út végén a Biczó kertben teljesen felújított 60 nm-es családi ház eladó, 1256 nm-es telken! Zártkerti ...
39 900 000 HUF
665 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (32975747)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 2
Debrecenben a Császár Péter utcán 463 nm - es telek eladó. A telek főbb jellemzői: - a telken található egy 55 nm-es családi ...
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (33364644)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen Biczó István kertben található 37 nm-es ház, 854 nm zártkerti telekkel. a házban van víz, telken belül gáz. a há...
23 000 000 HUF
621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (48573854)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 4636 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben Mezőgazdasági Kerteszónában egy gazdálkodásra alkalmas lakóház 4600nm földterülettel eladó. Kiváló lehetőség befek...
26 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (77777354)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Debrecen, Nagymacson található 61 nm-es családi házat ami, rendkívül családias környezetben helyezkedik el. a ...
45 000 000 HUF
737 704 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (34512955)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 115 m2
Szobaszám: 1
Eladó Debrecen Óvárosában egy kiváló állapotú, felújított, kerítéssel elválasztott utcafronti házrész, amely ideális választás ...
44 900 000 HUF
1 282 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (23243473)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 1
Debrecen Belvárosában házrész eladó! - a ház tégla építésű szigetelt, cserép tetős. - a házban a nappali, konyha egy légtérb...
47 000 000 HUF
979 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (43445449)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Aszfaltozott utcában található - Tégla alap, vegyes falazat - Fa nyílászárók - Fűtése: 2 db cserépkályha - Ingatlan helyiségei:...
45 990 000 HUF
753 934 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (79924725)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 4636 m2
Szobaszám: 1
26 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (55354525)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1256 m2
Szobaszám: 2
39 900 000 HUF
665 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (79479295)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Debrecen, Pac, Sikló utcában 1979-ben épült, tégla építésű 2+1 külön szobás 40+15 nm-es, gazdasági épület, szőlő, gyümölcsös me...
17 000 000 HUF
309 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (46322472)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 284 m2
Szobaszám: 1
Költözz be egy olyan ingatlanba ahol a felújítás óta még nem lakott senki. Ha nem szeretnél rögtön felújítással bajlódni, gye...
44 990 000 HUF
1 046 279 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (93564324)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában elérhető egy kivételes adottságú házrész, amely ideális választás lehet befektetőknek, fiatal pároknak va...
44 900 000 HUF
1 044 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (38278734)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 10
Ingatlan-értékbecslés 4 lépésben: 1. Lépés Megkeresését, vagy visszahívás kérést követően felvesszük Önnel a kapcsolatot és eg...
35 000 HUF
350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (58541775)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4