Eladó ház Debrecen 50 millióig (163 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Debrecen 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 163 db
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (51352742)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 2725 m2
Szobaszám: 2
Eladó zártkerti ingatlan. Egy igazi gyöngyszem, Debrecen Törő utcában, amely kiváló lehetőséget kínál a saját ízlés szerint tör...
31 000 000 HUF
364 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (32243197)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 144 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy teljesen felújítandó házrész Debrecen belvárosában, a Nyíl utcában. Az ingatlan utcafronti, és közel található az Árp...
24 900 000 HUF
529 787 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (64884882)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 2
Eladó hangulatos, önálló családi ház Debrecen – Haláp térségében! Csak készpénzes vevőknek! Debrecen Haláp csendes, zöldövez...
12 900 000 HUF
368 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (32624143)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen - Biczó István kertben, a Monostorpályi út közelében, eladó egy 60 m2 es szerkezetkész családi ház, 850 m2 telken talá...
24 900 000 HUF
415 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (65757598)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 568 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Debrecen Kerekestelepen, csendes, rendezett, aszfaltos utcában 568 m²-es építési telek, 60 nm-es, tégla építésű, teljes körűen ...
35 000 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (23434673)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 914 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben, a Biczó István kertben eladó egy 32nm-es, befejezés előtt álló, a 80-as évek elején épült zártkerti ingatlan. Az ...
14 990 000 HUF
468 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (95839824)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 938 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Debrecen - Nagymacs, 84 nm-es ingatlan 938 nm-es telken, csendes környezetben Helyszín: Debrecen, Nagymacs I...
38 900 000 HUF
463 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (77639599)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
Eladó felújított mini garzon házrész Debrecen belvárosában – kedvező áron! Eladásra kínálok Debrecen Kandia város részen egy ...
30 900 000 HUF
1 030 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (99594422)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 568 m2
Szobaszám: + 3 fél
35 000 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (33227222)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 2
A József Attila telep forgalommentes, csendes utcájában kínáljuk eladásra ezt a kis mentésre váró családi házat, amely a maga e...
45 000 000 HUF
1 046 511 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (73974482)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 2
45 000 000 HUF
1 046 511 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (32979147)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 115 m2
Szobaszám: 1
Debrecen- Belváros, hűszigetelt, 25 m2-es, tégla építésű, gázfűtéses, teljes körűen felújított, belső házrész, 115 m2 telekréss...
21 900 000 HUF
591 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (36272873)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 438 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy napfényes, 79 négyzetméteres, kertre néző családi ház Debrecenben, a Nagy Sándor telepen, 47 000 000 huf vételáron, a...
47 000 000 HUF
594 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (35244246)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 438 m2
Szobaszám: 3
47 000 000 HUF
594 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (99666711)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Harsteinkertben eladó egy 1160nm-es telken 55nm-es lakhatásra alkalmas szigetelt faház, mellette 45nm-es présházzal, 3...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (68393433)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1679 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben, a Monostorpályi út elején eladó egy 45 m²-es, felújítandó családi ház. Az ingatlan egy 1679 m²-es, osztatlan közös...
33 200 000 HUF
737 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (72922333)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen- Apafa, 25 m2 es, 1 szoba, konyha, fürdőszoba, előszoba elrendezésű zártkerti kis ház, 744 m2 telken eladó! Irányár:...
17 900 000 HUF
716 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (34834757)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1555 m2
Szobaszám: 1
Eladó házrész Debrecen - Homokkert, teljesen felújított 30 nm-es tégla ingatlan saját tárolóval Helyszín: Debrecen, Homokkert ...
34 900 000 HUF
1 163 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (21434335)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 846 m2
Szobaszám: 1
Értékesítésre kínálunk Debrecenben a Biczó-István kertben egy 39 m2 alapterületű, egy szobás zártkerti ingatlant, amely 846 m2 ...
30 900 000 HUF
792 307 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (93524346)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1063 m2
Szobaszám: 1
Debrecen Júlia-telep csendes, kertvárosias utcájában, erdőközeli környezetben eladó egy 1063 m²-es, teljes közműves telken talá...
40 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Debrecenben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal