Eladó ház Debrecen 50 millióig (160 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Debrecen 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 160 db
Eladó Debreceni házrész hirdetés (13824554)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: 28 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben a Hadházi úthoz közel eladó, egy 1 szobás klímás minigarzon, ahol az otthon és a lehetőségek találkoznak! Debrecen...
29 990 000 HUF
1 303 913 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (98599874)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 684 m2
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában elhelyezkedő, nettó 25 m²-es házrész eladó. Az ingatlan a földhivatalban lakásként szerepel, jogilag rend...
35 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (14663853)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1044 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben a Biczó István kertben eladó egy nettó 40 m-es, tégla építésű ingatlan, amely 1044 m2-es telken fekszik. Főbb jel...
24 900 000 HUF
429 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (77325942)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1892 m2
Szobaszám: 1
Hangulatos, felújított családi ház nagy telken – Debrecen, Biczó István kert Ha nyugodt, zöld környezetre vágyik, ahol csak a ...
32 490 000 HUF
560 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (45234973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 273 m2
Szobaszám: 2
Eladó házrész Debrecen belvárosában, csendes utcában! Debrecen belvárosában, a nyugodt, forgalomtól mentes Csillag utcában kín...
44 999 000 HUF
749 983 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (12533872)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Szabadságtelep, Biharikertben 79 nm-es, nappali + 2 szobás, szigetelt iker családi ház eladó. Tégla falazat, 5 cm sz...
49 900 000 HUF
631 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (32725481)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 2
A József Attila telep kis forgalmú, csendes utcájában kínáljuk megvásárlásra ezt a kis családi házat, amely a maga egyszerűségé...
45 000 000 HUF
1 046 511 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (37344969)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Debrecen-Domboson – Csendes, rendezett környezetben Érdeklődni az alábbi telefonszámokon vagy üzenetben lehe...
19 900 000 HUF
331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (87736389)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 316 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben házrész, Eladó! A Szabó Kálmán utcától, pár perc sétára eladó egy tégla építésű, 35 m2-es házrész. Az ingatlan ...
17 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (79534695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 316 m2
Szobaszám: 1
17 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (37376382)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen- Kerekestelep, 41 m2 es, 2 szobás, fürdőszobás ház 786 m2 telken eladó! Jellemzői: - aszfaltos út közelében találhat...
44 900 000 HUF
1 095 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (22554124)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen- Kerekestelep, aszfaltos utcában eladó egy 568 m2 es építési telek, melyen található egy 60 m2 es, 2 szobás, felújítan...
35 000 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (24758643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 273 m2
Szobaszám: 2
44 999 000 HUF
749 983 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (45317758)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 316 m2
Szobaszám: 1
17 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (49986839)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Gerebytelepen felújítandó családi ház eladó! - a családi ház 516 nm telken, 50 nm-es vegyes falazatú, cserép tetős. ...
47 000 000 HUF
940 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (44286293)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 1
Debrecen Tócórét egyik csendes utcájában eladó családi ház. A ház teljes körűen felújított, 1 szobás + nappalis családi ház, ...
49 900 000 HUF
1 108 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (76454317)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Biczó István zártkertben eladó egy 32 nm-es felújított tégla ház, mely 727 nm-es telken fekszik. A házhoz tartozik eg...
25 900 000 HUF
809 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (49345323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 2
Debrecenben a Császár Péter utcán 463 nm - es telek eladó. A telek főbb jellemzői: - a telken található egy 55 nm-es családi ...
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (35221942)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 829 m2
Szobaszám: 2
Debrecen-Nagycserén egy 829 m2-es nagyságú telken lévő, 56 m2-es, kétszobás lakóépülettel rendelkező tanya eladó! Jellemzők: -...
13 900 000 HUF
248 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (65761633)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 2
Csendes környezetben, eladó családi ház Debrecen-Nagymacson! Debrecen-Nagymacs egyik legbarátságosabb részén, nyugodt, aszfal...
45 000 000 HUF
725 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Debrecenben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal