Eladó ház Debrecen 50 millióig (160 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Debrecen 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 160 db
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (58649943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
Debrecen ház eladó! Megvételre kínálunk Debrecenben, a Biczó István kertben, a Csárda utcához közel egy kiváló állapotú 55 m2...
32 000 000 HUF
581 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (73243672)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 464 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Debrecen Óvárosában, a Csapó utca közelében eladó egy 39 nm-es, tégla építésű, felújítandó házrész. Az ingatlan egy 464 nm terü...
28 000 000 HUF
717 948 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (67378795)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 822 m2
Szobaszám: 2
Hajdú-Bihar megye, Debrecen, 56 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan a Méhész-kertben található, 822 nm telek tartozik hozzá. A...
15 990 000 HUF
285 535 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (34317324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 805 m2
Szobaszám: 2
Debrecen-Szikigyakorban, közel a nemrég felújított négysávos Külső-Sámsoni úthoz eladó egy napfényes, szerkezetkész családi ház...
19 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (22469911)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 821 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen Halápi zártkertben, panoráma úttól 3percre tégla falazatú stabil 36nm kisház 821nm telken eladó! Főúttól 800-900m esős...
8 000 000 HUF
222 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (94398499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 832 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben, a belváros közelében a Mesterfalva városrészen kínálok eladásra egy 1 szobás, 40 nm-es, házrészt 3 lakásos rendeze...
36 900 000 HUF
922 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (65954776)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 832 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben, a belváros közelében, a Mesterfalva városrészen kínálunk megvásárlásra egy 1 szobás, 40 nm-es, házrészt 3 lakásos ...
36 900 000 HUF
922 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (56887277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 726 m2
Szobaszám: 3
Debrecen - külső Létai út felőli részen, Bayk András kertben 726 m2-es telken, 75 m2 lakható - felújítandó ingatlan eladó. Az i...
29 000 000 HUF
386 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (23832443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 2146 m2
Szobaszám: 3
Debrecen-Szikigyakorban, közel a nemrég felújított négysávos úthoz eladó egy tágas családi ház, amely akár egyszerre 2 generáci...
39 000 000 HUF
357 798 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (23548593)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2
Debrecen, Golyó utcában tégla építésű családi ház 1000 nm telekrészen eladó. a telek osztatlan közös tulajdonú. 5 Részre van os...
40 000 000 HUF
727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (23433429)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen Biczó István kertben található 37 nm-es ház, 854 nm zártkerti telekkel. A házban van víz, telken belül gáz. a h...
23 000 000 HUF
621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (93588437)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 4636 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben Mezőgazdasági Kerteszónában egy gazdálkodásra alkalmas lakóház 4600 nm földterülettel eladó. Az ingatlan jellemzői...
26 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (25747634)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 464 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Debrecen belvárosában, a Csapó utca közelében eladó egy 39 nm-es, tégla építésű, felújítandó házrész. Az ingatlan egy 464 nm te...
28 000 000 HUF
717 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (17735249)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 464 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
28 000 000 HUF
717 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (95851753)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 708 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben, a Monostorpályi úton eladásra kínálunk egy 708 m2-es telken lévő, 40 m2 hasznos alapterületű, felújítandó házat. ...
48 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (58577349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 464 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
28 000 000 HUF
717 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (59132527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 1
Debrecen ház eladó! Megvételre kínálunk Debrecenben, a Kondoroskert városrészen egy zártkerti házat! Maga a ház 40 m2-es, 2...
20 500 000 HUF
512 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (35383386)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 464 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
28 000 000 HUF
717 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (83463918)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 30 m2
Szobaszám: 2
Eladó házrész Debrecen belvárosában Eladásra kínálok egy 90 nm-es tégla építésű házrészt Debrecen belvárosában! Az ingatlan j...
45 900 000 HUF
510 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (44543445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 108 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen központjában 108m2 -én 3szoba összkomfortos lakóház udvarral eladó vagy elcserélhető hasonló házra bárhol az országban...
30 000 000 HUF
384 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Debrecenben?
← Előző oldal8 / 8 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal