Eladó ház Dunaharaszti környékén (10082 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 10 082 db
Eladó Majosházai családi ház hirdetés (37793284)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 333 m2
Szobaszám: 4
Eladó békés, csendes környezetben, a Duna közelében található Majosházán kétszintes családi ház. Ez a jó állapotú, kétszintes...
59 000 000 HUF
655 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (43324335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 404 m2
Szobaszám: 3
Amerikai konyhás nappali + 2 hálószobás, 114 nm-es új építésű családiház 404 nm-es saját telken. Eladó Budapest 18. kerületén...
133 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (87377924)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 601 m2
Szobaszám: 8
Befektetők figyelem! 8 Lakásos társasházat építene? Több lakást alakítana ki, eladná, vagy kiadná azokat? Üzletének, cégéne...
84 900 000 HUF
385 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (32453823)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 274 m2
Szobaszám: 6
Többgenerációs caládi ház Pesterzsébeten nyugodt utcájában! Kiváló vétel, ha 2-3-4 generációs házat szeretne vásárolni Budape...
99 900 000 HUF
713 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (43973147)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 6
Eladó tágas, kétgenerációs családi ház a XVIII. kerület szemeretelepi részén Budapest XVIII. kerületének csendes, kertvárosi k...
126 000 000 HUF
642 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (94396479)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 2
XVIII. kerület Erzsébettelepen, eladó, 1920 környékén épült családi ház. Az ingatlan 68 nm-en terül el, az 1960-as években volt...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (95262938)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
18. kerület legkedveltebb részén Almáskertben Almáskertben modern környezetben eladó új építésű ikerházfél. A kivitelező sok ...
149 900 000 HUF
1 094 160 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (57278554)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 738 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok a XVIII. kerület legkedveltebb részén, a bókaytelepen egy 738 nm telken lévő 130 nm-es, kétgenerációs önálló c...
145 800 000 HUF
1 121 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (53594453)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 180 nm-es, 2 szintes ikerház Budapest 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban. Telek/Épület leírás: ...
124 900 000 HUF
693 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (76723742)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 312 m2
Szobaszám: 3
Családbarát ikerház önálló kertrésszel a 16. KERÜLETBEN! Eladó a 16. kerület egyik csendes, kertvárosi részén egy 1970-ben ép...
84 990 000 HUF
566 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (21338553)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 657 m2
Szobaszám: 4
Kétgenerációs! Felújított! Hatalmas terasszal! Eladó a 18. kerület méltán kedvelt részén, Újpéteritelepen, csendes, nyugodt k...
125 990 000 HUF
969 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (17824393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 2410 m2
Szobaszám: 3
Csendes Ganzkertvárosi utcában két különálló lakóegység egy 2 410 m²-es telken Budapest XVIII. kerületének egyik legkedveltebb...
95 000 000 HUF
989 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (93873293)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 generációs családi ház a 18. kerület csendes, mégis jól ellátott részén Budapest XVIII. kerületében, egy r...
115 300 000 HUF
1 153 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (65332632)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
149 900 000 HUF
914 024 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (34431883)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 395 m2
Telekterület: 903 m2
Szobaszám: 6
Eladó luxus családi ház a 17. kerületben! Medence! Szauna! Nagy terek! Minőségi anyagok! Fűtött 2 állásos garázs! Az ingatl...
295 000 000 HUF
746 835 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (56484634)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 212 m2
Telekterület: 848 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Budapest 17. kerületében, a Helikopter lakópark csendes nyugodt részén luxus igényeket kielégítő 212nm hasznos alapterüle...
350 000 000 HUF
1 650 943 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (48232495)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 2134 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok egy gazdálkodásra és ingatlanfejlesztésre is kitűnően alkalmas, 2134 m2 összközműves telken elhelyezkedő ing...
129 000 000 HUF
1 791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (55445838)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 722 m2
Szobaszám: 9
Ez az eladó családi ház a Budapest XVII. kerületében valóban lenyűgöző lehetőségeket kínál. Az ingatlan leírása alapján a követ...
279 000 000 HUF
1 033 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (44914391)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 662 m2
Szobaszám: 4
Közkedvelt Almáskertben részletekbe menően nívós önálló családi otthon Eladásra kínálok a 18. kerület családias, új, modern ré...
249 000 000 HUF
1 518 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (57455472)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 5
XVII. kerületben: rákoskerten, eladó egy körbejárható, jó állapotú, földszintes, 137 m2-es családi ház, 380 m2-es TELKEN. AZ ...
149 900 000 HUF
1 094 160 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Dunaharaszti környékén?