Eladó ház Dunaharaszti környékén (9928 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 928 db
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (27954354)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1492 m2
Szobaszám: 4
Ne hagyja ki ezt a ritka befektetési lehetőséget Szigethalmon. Ha felkeltette érdeklődését ez az izgalmas projekt, ne habozzon,...
70 000 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (26744717)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 281 m2
Szobaszám: 3
***2 Szintes tóparti ház, saját STÉGGEL*** Eladó Szigetszentmiklóson csendes, családbarát környezetben egy 2012-ben - közvetle...
130 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (23332113)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 668 m2
Szobaszám: 3
Gyál szívében, a Bocskai István utcában egy olyan otthon várja új tulajdonosát, amely hosszú éveken át őrizte lakói történetét ...
75 900 000 HUF
852 808 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (39557479)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 6
Pest Vármegyében, kétgenerációs lehetőség Szigethalom központjában? Saroktelken, külön bejáratokkal eledó. Szigethalom központj...
89 000 000 HUF
404 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi sorház hirdetés (79344934)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 231 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű sorház eladó ÚJHEGYEN! 122Nm-es, 4 szobás, 2 szintes sorház, 231nm-es telekkel! Eladásra kínálunk Újhegy egyik le...
149 900 000 HUF
1 228 688 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (53733251)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 328 m2
Szobaszám: 5
Napelemmel felszerelt ikerház eladó Újpéteritelepen! Megvételre kínálunk egy jó elosztású, jó állapotú kertes ikerház hátsó ré...
164 900 000 HUF
1 459 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (47746934)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 352 m2
Szobaszám: 6
A XX. kerületben eladó egy felújított, 220 m2-es, 6 szobás, 2 fürdőszobás, gázcirkó fűtésű, klímás ikerház, 352 m2-es telekkel....
199 000 000 HUF
904 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (26341245)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 639 m2
Szobaszám: 6
639m2-es telken 210m2-es családi ház, 1996-ban épült, 2022-ben kívülről teljes körű felújításon (új kerítés, festés, tetőszerke...
174 900 000 HUF
832 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (85759443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 370 m2
Szobaszám: 7
Soroksár egyik csendes, nyugodt utcájában, mindössze pár perc sétára a Duna-parttól eladó egy kiváló állapotú, két generációs ö...
169 000 000 HUF
938 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (39322714)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: 4
Szigetszentmiklóson Újépítésű családiházak környezetében 91nm-es 3 hálószoba +nappalis, 2020-ban épült családiház sürgősen elad...
131 000 000 HUF
1 439 560 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb ház hirdetés (93554447)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 265 m2
Szobaszám: n/a
Budapest XIV. kerületének kedvelt, központi elhelyezkedésű részén kínálunk eladásra egy villa jellegű épületet, amely jelenleg ...
499 000 000 HUF
1 663 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi ikerház hirdetés (52973233)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 486 m2
Szobaszám: 4
Kiváló lehetőség, ne maradjon le RÓLA! ENERGIATAKARÉKOS, új építésű, modern családi házak dunavarsányban, budapesttől alig 20...
98 000 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi ikerház hirdetés (94368851)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 486 m2
Szobaszám: 4
98 000 000 HUF
852 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi ikerház hirdetés (37797223)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 486 m2
Szobaszám: 4
Kiváló lehetőség, ne maradjon le róla! Energiatakarékos, új építésű, modern családi házak dunavarsányban, budapesttől alig 20 P...
98 000 000 HUF
859 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (65439373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted