Eladó ház Dunaharaszti környékén (9756 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 756 db
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (95867585)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 266 m2
Telekterület: 461 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Soroksár-újtelepen, 3 generációssá alakítható, előkerttel rendelkező önálló, 2000-ben épült családi HÁZ A telken 2 db épület t...
164 900 000 HUF
619 924 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (78459942)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 588 m2
Szobaszám: 5
Állami támogatás, (2, 6 M Ft) ÁFA visszaigénylés (5%) ILLETÉKMENTESSÉG (4 %) BABAVÁRÓ és támogatott CSOK HITEL. Eladó Budatété...
147 000 000 HUF
1 336 363 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (17125634)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 454 m2
Szobaszám: 2
Nagytétényben a Diósdi úton kínálunk eladásra egy zártkerti, tégla építésű házat, amely csendes, nyugodt környezetben helyezked...
23 000 000 HUF
511 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (85567378)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 286 m2
Szobaszám: 3
Eladó kertvárosi ikerház Budapest XVI. kerületében – garázzsal, pincével, parkolási lehetőséggel! Budapest XVI. kerületének k...
114 900 000 HUF
766 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (67215447)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 597 m2
Szobaszám: 3
Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban, csendes, zöld, idilli környezetben, egy 109 nm-es, kiváló állap...
115 000 000 HUF
1 055 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (79453656)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 5
Csepel nyugalmas, családi házas övezetében, nem messze a Kis-Dunától eladó egy polgári stílusú, 1934-ben épült tágas, tégla lak...
125 500 000 HUF
627 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (38457398)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 211 m2
Telekterület: 568 m2
Szobaszám: 5
Vecsés központi részén önálló családiházVecsésen várja új lakóit egy 200 négyzetméteres önálló családiház mely a 2000-es évekbe...
149 990 000 HUF
710 853 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (37929441)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 6
XVII. kerületben, Rákoskerten szépen karbantartott 204 m²-es 4 szoba, 3 szint, családi ház, 714 m²-es rendezett telekkel, alkal...
129 900 000 HUF
636 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (23319457)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Rezsimentes, felújított otthon Erzsébettelepen, ahol a régi idők hangulata és a modern kényelem találkozik Van az a ház, ahol ...
142 900 000 HUF
1 134 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (64384568)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 427 m2
Telekterület: 1437 m2
Szobaszám: 10
Eladó családi ház Budaörs, Bimbó utca Lokáció & környék jellemzői: A ház Budaörsön található, egy kertvárosi jellegű, nyugodt,...
420 000 000 HUF
983 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (78864833)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 373 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 9
Kivételes lehetőség két generáció számára – Medencés, napelemes családi ház Rákoscsabán! Eladó Budapest XVII. kerületében, Rá...
249 000 000 HUF
667 560 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (34384323)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 366 m2
Szobaszám: 7
XX. kerület Gubacsipuszta legjobb részén, csendes, átmenő forgalomtól mentes utcában kínálok megvételre egy 3 generáció együtté...
120 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (72494489)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
Egy szintes, 95 nm-es felújított családi ház Pesterzsébeten! Legyen Ön a megújult otthon első lakója! a XX. kerület könnyen meg...
79 900 000 HUF
841 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (24594494)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség az Üllői úton 2 generációs családi ház, akár társasház építésére is alkalmas telekkel! Eladó egy sokoldalúa...
72 000 000 HUF
648 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (33323893)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 449 m2
Szobaszám: 12
Kivételes befektetési lehetőség Zuglóban 600 nm-es, sokoldalúan hasznosítható ingatlan eladó! ! ! ! Zugló egyik legjobb, mégis ...
369 000 000 HUF
615 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi ikerház hirdetés (39398885)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kezdjétek itt a közös életeteket itt - fiatal pároknak ideális, jó állapotú ikerház saját kerttel és alacsony rezsivel Eladó e...
78 900 000 HUF
1 127 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (37782517)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 460 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 7
Álomotthon a duna partjánál halászteleken: exkluzív, 460 m2-ES rezidencia szaunával és MEDENCÉVEL! Ritka lehetőség a piacon! H...
169 900 000 HUF
369 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (67753416)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 332 m2
Szobaszám: 4
****Modern és tágas családi otthon Délegyházán - 4 hálószobával és napfényes terekkel**** Délegyháza, új építésű részén, tóhoz...
129 000 000 HUF
1 372 340 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (93298479)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1042 m2
Szobaszám: 3
Soroksár kertvárosi övezetében fejlesztésre alkalmas, 1042 nm-es telek egy bontandó vagy felújítandó házzal eladó! Kifejezett...
98 900 000 HUF
969 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (34929854)
6 hónapja a megveszLAK-on