Eladó ház Dunaharaszti környékén (9756 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 756 db
Eladó Tárnoki családi ház hirdetés (37529535)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 957 m2
Szobaszám: 4
E L a D Ó _ Új építésű teljesen különálló, családi ház Tárnokon 106 m², 957 m²-es telkenTárnok csendes, családi házas övezetébe...
129 900 000 HUF
1 225 471 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (58341345)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
XXII. Ker. Nagytétény-Dunatelepen eladó egy 2017-ben épült korszerű, könnyűszerkezetes kétszintes, nappali + 3 hálószobás csalá...
75 500 000 HUF
1 110 294 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (77393497)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 217 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Budapest XXII. kerület, Háros utcában! Budafok egyik legkedveltebb és zöldövezeti részén kínálom megvételre e...
184 000 000 HUF
847 926 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (22434733)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 2
XVIII. kerület Erzsébettelepen, eladó, 1920 környékén épült családi ház. Az ingatlan 68 nm-en terül el, az 1960-as években volt...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (47187213)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 213 m2
Telekterület: 510 m2
Szobaszám: 6
Összeköltözők, nagycsaládosok, befektetők FIGYELEM! ! ! Eladásra kínálunk a 18. kerület Ganztelepen egy kétlakásos, pinceszute...
94 000 000 HUF
441 314 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi házrész hirdetés (36694473)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
************Alakítsd saját ízlésedre álmaid otthonát Csepelen! *********** Eladó egy 50 nm-es, felújítandó házrész saját kertte...
39 600 000 HUF
792 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (14494111)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 332 m2
Szobaszám: 4
****Modern és tágas családi otthon Délegyházán - 4 hálószobával és napfényes terekkel**** Délegyháza, új építésű részén, tóhoz...
129 000 000 HUF
1 372 340 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi családi ház hirdetés (36888374)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 909 m2
Telekterület: 2105 m2
Szobaszám: 9
Technológiailag előremutató, anyaghasználatában időtálló, élményében családbarát villa. Üdv itthon! RÖVID ÖSSZEFOGLALÓ A XII...
2 500 000 000 HUF
2 750 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecseri ikerház hirdetés (12742244)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 224 m2
Szobaszám: 3
Újépítésű ikerház felet kínálok eladásra Ecser Budapest felé eső részén. Az ingatlan földszintes, 75 nm nagyságú, az épület utc...
95 000 000 HUF
969 387 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (64319966)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Otthonos családi ház a XVI. kerület kedvelt Irha utcájában azonnal költözhető állapotban A XVI. kerület csendes, családi házas...
137 000 000 HUF
1 356 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (32693554)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 6
Eladó tágas, napfényes családi ház Budapest XVI. kerület Ez a modern, világos és jól megtervezett családi ház ideális választá...
229 500 000 HUF
956 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi sorház hirdetés (29785673)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
Ha olyan otthont keresel amibe csak beköltöznél és élveznéd a harmóniát és a kényelmet, akkor ez a te lakásod! Kettő éve telj...
129 900 000 HUF
1 510 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (48893425)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 248 m2
Telekterület: 1089 m2
Szobaszám: 6
Ö N Á L L Ó C S a L Á D I H Á Z R Á K O S S Z E N T M I H Á L Y O N Pár szó az ingatlanról: - Közel 240 nm-es téglaépítésű cs...
215 000 000 HUF
866 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (67439887)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 1630 m2
Szobaszám: 7
Eladó egy felújított, napfényes, 7 szobás családi ház Budapest XVIII. kerületének kedvelt részén, az Erdőskert városrészben. A...
166 500 000 HUF
616 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (33423783)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 7
Extra Sürgős Ajánlat! Csapj le a Jövő Otthonára Ócsán, Kihagyhatatlan Áron! Figyelem, Befektetők és Nagycsaládosok! Ez a kivéte...
79 500 000 HUF
795 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (47217185)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 561 m2
Szobaszám: 8
Három lakássá osztott ház! ! Eladó Halásztelek központjától csak 400 méterre, jelenleg is 3 külön bejáratú, 3 önálló lakásként ...
140 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (84347556)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 1630 m2
Szobaszám: 7
Eladó egy felújított, napfényes, 7 szobás családi ház Budapest XVIII. kerületének kedvelt részén, az Erdőskert városrészben. a ...
166 500 000 HUF
616 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (93279714)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 449 m2
Szobaszám: 12
Kivételes befektetési lehetőség Zuglóban 600 nm-es, sokoldalúan hasznosítható ingatlan eladó! ! ! ! Zugló egyik legjobb, mégis ...
369 000 000 HUF
615 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (72723435)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 913 m2
Szobaszám: 6
Pest Vármegye, Szigethalom kertvárosi részén tégla építésű 180nm-es két generációnak alkalmas családi ház eladó! a tégla építés...
83 000 000 HUF
461 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (47419979)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 332 m2
Szobaszám: 4
129 000 000 HUF
1 372 340 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Dunaharaszti környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal