Eladó ház Dunakanyar (2262 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 262 db
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (37838648)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 802 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Csend, nyugalom, madárcsicsergés! Semmi autó orgalom! Ha erre vágyik, akkor megtalálta az új otthonát. Hívjon :)t ahitótfaluban...
115 000 000 HUF
912 698 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (59356534)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 374 m2
Telekterület: 774 m2
Szobaszám: 5
Dunakeszi egyik legkeresettebb, legszebb környezetében, a dunaparttól mindössze pár száz méterre, Révdűlőn kínálunk megvételre ...
269 900 000 HUF
721 657 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szobi családi ház hirdetés (24464377)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 378 m2
Szobaszám: 4
AKCIÓ! Eladó igényes, kétszintes családi ház Szobon, a Dunapart közelében! Szob csendes, nyugodt környékén, a Dunaparttól mi...
96 000 000 HUF
564 705 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (84761969)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 104 m2
Szobaszám: 2
Tahitótfalu Tahi részén, 200 méterre a Dunától eladó utcafronti 85 nm-es ház, 104 nm-es telken. A ház az 1930-as években épül...
29 900 000 HUF
351 764 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (82623489)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 224 m2
Telekterület: 393 m2
Szobaszám: 5
Modern, igényes, tágas, otthonos családi ház! Dunakeszi központi részén, csendes, rendezett utcában elhelyezkedő elegáns, nag...
193 000 000 HUF
861 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (78657226)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 1416 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy különleges otthon a Dunakeszi-Alagi villanegyedben ahol a csend találkozik a történelemmel Eljött az a pillanat, amik...
199 000 000 HUF
585 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (61494243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 34000 m2
Szobaszám: 2
Ne hagyja ki ezt az lehetőséget, hogy saját otthonát vagy vállalkozását egy ilyen különleges helyen alakíthassa ki. Dunakeszi...
105 000 000 HUF
2 625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (46293797)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Dunaparti Családiház Nagy Telekkel Kishajó Kikötővel Eladó! Dunakanyar egyik legszebb részén Leányfalun helyezkedik el, keleti ...
150 000 000 HUF
1 086 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (76556477)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 6691 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Birtok családi házzal eladó - tahitótfalu, Tótfalu! Telek - 6691 m² Ház - 104, 8 m² Télikert - 64 m² Tahitótfalu - Tordák-dűl...
149 000 000 HUF
1 419 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (44543577)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 4
Vácon, energiatakarékos, körpanorámás, új építésű családi ház eladó! Megvételre kínálok Pest vármegyei Vácon, Törökhegy csend...
92 000 000 HUF
609 271 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (38951594)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 643 m2
Szobaszám: 6
Vállalkozok. . . Összeköltözök! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Figyelmükbe ajánlom Dunakeszin lévő önálló családi házat, mely több gener...
137 000 000 HUF
685 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (74725973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 441 m2
Telekterület: 2110 m2
Szobaszám: 7
Eladó Vácon, Bácskán lévő, több generációs, családi ház! A ház 38-as nf porotherm téglából épült, 8 cm dryvit szigeteléssel, ...
345 000 000 HUF
782 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetmonostori családi ház hirdetés (77458868)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 431 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Szigetmonostor Horány részén eladó lakóház besorolású, könnyűszerkezetes ház, 431 nm-es belterületi telken. Az ingatlan 30 nm a...
32 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetmonostori családi ház hirdetés (39242239)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 746 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Horány forgalommentes utcájában, körben jó szomszédokkal, és fákkal dúsan ölelve eladó minősített lakóingatlan (+ melléképület,...
61 000 000 HUF
677 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (43857348)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 3
Eladó Vácon, Alsóvároson lévő, felújítandó családi ház! A ház téglából épült, cserép fedéssel. Bővíthető a földszint és a te...
49 900 000 HUF
674 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (89224638)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 314 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Stílusos, nagypolgári családi ház Vác belvárosában ELADÓ! Eladó Vác belvárosában egy nagypolgári stílusú ház, amely az 1920-a...
91 000 000 HUF
659 420 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (39144249)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 235 m2
Telekterület: 737 m2
Szobaszám: 6
Szentendre Izbég városrészén, örök panorámával rendelkező, közel 800 nm-es gondozott telken, 2004-ben épült, minden igényt kiel...
228 000 000 HUF
970 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (41447377)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2