Eladó ház Fejér megye 45 millióig (457 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Fejér megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 457 db
Eladó Ercsi ikerház hirdetés (93147338)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 598 m2
Szobaszám: 2
Ercsiben, Tótlik városrészben keresi új tulajdonosát egy 2 szobás, hangulatos ikerház, nagy méretű kerttel. Ha jó adottságokka...
45 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőszentgyörgyi családi ház hirdetés (55147437)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1899 m2
Szobaszám: 3
Mezőszentgyörgyön eladó100 m2-es, 3 szobás, 2 generációnak is alkalmas családi ház nagy telekkel! Az épület 1960-ban épült és...
40 900 000 HUF
409 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (33482299)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1082 m2
Szobaszám: 3
Családi életre, befektetésnek, vállalkozásnak kínáljuk! Kimondottan ajánljuk kutyamenhelyeknek, állatvédőknek, állatorvosoknak,...
40 000 000 HUF
563 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárbogárdi családi ház hirdetés (46732798)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1090 m2
Szobaszám: 3
Sárbogárd központjában eladó 82 m2- es, 3 szobás tégla falazatú családi ház! A ház 1968-ban épült, 1090 m2-es gondozott, beke...
35 700 000 HUF
357 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baracsi családi ház hirdetés (46377919)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 3066 m2
Szobaszám: 3
Fejér vármegye, Baracs-Templomos településen eladásra kínálok egy 90 nm-es, 3 szobás, konyha-étkezős családi házat. a ház 1965 ...
34 700 000 HUF
385 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jenői családi ház hirdetés (73335353)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 7761 m2
Szobaszám: 3
Ritka méretű, 7761 m²-es telek felújítandó házzal, valódi lehetőség nagyban gondolkodóknak! Eladó egy kiemelkedően nagy, 7761 m...
39 990 000 HUF
444 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Enyingi családi ház hirdetés (46435584)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1596 m2
Szobaszám: 4
Enyingen a városközponthoz 200 méter távolságra eladó egy 110 m2-es családi ház. a háztól pár perc séta a Lidl és Penny üzletek...
42 000 000 HUF
381 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajoskomáromi családi ház hirdetés (67327324)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1370 m2
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, 68 nm-es vegyes falazatú egyszintes családi ház, 1370nm-es telekkel. Lajoskomáromban minden lehetőség adott...
22 000 000 HUF
323 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baracsi családi ház hirdetés (78354623)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 3066 m2
Szobaszám: 3
34 700 000 HUF
385 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckeresztúri családi ház hirdetés (74942289)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 989 m2
Szobaszám: 1
Budapest vonzáskörzetében, Ráckeresztúron eladó egy 30m2-es, 1 szobás családi ház 989m2-es, összközműves, rendezett telken. A...
25 900 000 HUF
863 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (24345794)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 2
Nagyvenyimen kínálok eladásra egy takaros, rendezett parasztházat, mely tágas telken fekszik. A ház 64 m2, a telek mérete 960 ...
28 000 000 HUF
437 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vértesacsai családi ház hirdetés (78846391)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 488 m2
Szobaszám: 2
Hangulatos, gondozott ház eladó, nyugalom és vidéki életérzés egy helyen! Eladó egy igazi falusi hangulatú, szerethető otthon, ...
39 990 000 HUF
799 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi családi ház hirdetés (73989759)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1149 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Az ÁlomOtthon Ingatlaniroda kínálatában! Eladó Kulcs kedvelt részén egy állandó lakhatásra is alkalmas hétvégi ház, amelynek ...
25 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőszentgyörgyi családi ház hirdetés (47599264)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 943 m2
Szobaszám: 4
Fejér vármegye, Mezőszentgyörgyön eladó egy 77 m2-es kertes családi ház 943 m2-es telekkel. Az ingatlan az 1960-as években vegy...
41 990 000 HUF
545 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Igari családi ház hirdetés (59393272)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1445 m2
Szobaszám: 3
Eladó Igar-Vámszőlőhegyen egy vegyes falazatú családi ház, 1445 nm telekkel. I. Á. : 9, 9 M Ft tel. : +36(20) 622-6832 A Házr...
9 900 000 HUF
165 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Enyingi családi ház hirdetés (73535578)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Lido Home Siófoki irodája eladásra kínálja ezt a felújítandó 100 nm-es családi házat, amely teljes felújítást igényel. Az ing...
22 000 000 HUF
220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Daruszentmiklósi családi ház hirdetés (32433877)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 3300 m2
Szobaszám: 2
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: A parányi Fejér vármegyei település Budapestről mindössze 40...
11 990 000 HUF
222 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iváncsai családi ház hirdetés (63436935)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 863 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Iváncsán Iváncsa aszfaltos főutcáján eladásra kínálunk egy 686 nm-es telken álló 1950 körül épült családi há...
29 900 000 HUF
332 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mányi ikerház hirdetés (35797397)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó / újjáépítendő ikerház csodálatos panorámával! Megvételre kínálunk egy kb. 50 Nm alapterületű, külterületen...
16 000 000 HUF
320 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (39235327)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1070 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Bicskén nagy telekkel, rengeteg lehetőséggel! Bicske nyugodt részén eladó egy 90 nm-es, két tág...
35 000 000 HUF
388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Fejér megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Fejér megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal