Eladó ház Fejér megye 50 millióig (550 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Fejér megye 50 millióig

Rendezés:

Összes találat: 550 db
Eladó Daruszentmiklósi családi ház hirdetés (73382644)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 3480 m2
Szobaszám: 3
Daruszentmiklós, ahol ez az ingatlan található, egy békés, barátságos kis település, közel a természethez, de elég közel a nagy...
22 572 000 HUF
327 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fehérvárcsurgói családi ház hirdetés (95289725)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 3087 m2
Szobaszám: 3
Fehérvárcsurgó központjában, kettő lakásos, 114 nm hasznos alapterületű családi ház eladó! Az ingatlan kettő külön bejárattal r...
48 800 000 HUF
428 070 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sárbogárdi családi ház hirdetés (78573325)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 1227 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház eladó élhető nagyságú telekkel! Eladásra kínálunk egy 39 m²-es, vegyes falazatú családi házat, amely eg...
7 000 000 HUF
179 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vértesacsai családi ház hirdetés (35392549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 2577 m2
Szobaszám: 3
Vértesacsa csendes, barátságos részén kínálunk megvételre egy 88 m²-es családi házat, mely egy 2577 m²-es, sok lehetőséget rejt...
49 000 000 HUF
556 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőszentgyörgyi családi ház hirdetés (35264826)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1899 m2
Szobaszám: 3
Csendes környéken eladó egy 100 nm-es, 3 szobás családi ház nagy telekkel! Eladásra kínálok egy jó állapotú, tágas családi ház...
40 900 000 HUF
409 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsószentiváni családi ház hirdetés (71285369)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2179 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy csendes, mégis frekventált helyen fekvő, 2. 179 Négyzetméteres telken álló, 80 nm-es családi házat. a nag...
21 000 000 HUF
262 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (34376629)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1264 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szinte telek ÁRON! ! ! Családi ház Gárdony - Dinnyésen! Eladó egy jelenleg is lakható családi ház Dinnyésen, a vasútállomás k...
39 900 000 HUF
570 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felcsúti családi ház hirdetés (34365454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1187 m2
Szobaszám: 2
Felcsút központi részén eladó egy 1973-ban épített, sóskúti kőből készült 72 m²-es családi ház, 1187 m²-es, beépíthető telekkel...
47 000 000 HUF
652 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadbattyáni családi ház hirdetés (45439313)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1172 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Szabadbattyán szívében! Szabadbattyán központi, de csendes zsákutcájában kínálunk megvételre egy 74 m²-es, ve...
47 500 000 HUF
641 891 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Szabadbattyáni családi ház hirdetés (46374337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1116 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177254 hivatkozási számú szabadbattyáni családi ház. Ne hagyja...
22 900 000 HUF
272 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (52766739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Maroshegyen eladó kétgenerációs családi ház! A Fogarasi utcában elhelyezkedő családi ház 2640 nm es telken fekszik, bejárata 1...
39 900 000 HUF
362 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajoskomáromi családi ház hirdetés (36694439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1805 m2
Szobaszám: 2
Találjon otthonára Lajoskomárom-Középboogárdon: Egy varázslatos házban, a nyugalom szigetén! Lajoskomárom-Középboogárd egy apró...
22 900 000 HUF
346 969 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykarácsonyi családi ház hirdetés (56357784)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1979 m2
Szobaszám: 3
Nagykarácsony, átmenő forgalom mentes, csendes utcájában, 112 nm-es hasznos alapterületű családi ház, 1979 nm-es telken eladó! ...
34 900 000 HUF
311 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baracsi családi ház hirdetés (25342438)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 3066 m2
Szobaszám: 2
Baracson csendes utcában, mégis mindenhez közel eladó egy részben felújított, takaros kis házikó! Hatalmas (3066m2) telken tal...
30 500 000 HUF
346 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárbogárdi családi ház hirdetés (95734455)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 2167 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház nagy telekkel Pusztaegresen! Eladásra kínálunk egy 66 m²-es, téglából épült családi házat, amely egy tágas,...
17 900 000 HUF
271 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőfalvai családi ház hirdetés (77439596)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1114 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Mezőfalván – kiváló elhelyezkedéssel, nagy telekkel! Kis ingatlanirodánk kínálatában eladó Mezőfalva elején...
44 000 000 HUF
676 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi ikerház hirdetés (32443828)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1498 m2
Szobaszám: 4
Eladó Dunaújvárosban egy különleges, 1950-ben épült, 4 szobás családi ház, mely kiváló fényviszonyokkal és egyedi karakterrel r...
43 500 000 HUF
483 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Beloianniszi családi ház hirdetés (75676742)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 643 m2
Szobaszám: 2
Beloianniszról is érdemes néhány szót ejteni, hiszen ez a kis település kiváló választás azok számára, akik a nyugalomra és ter...
34 600 000 HUF
540 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi családi ház hirdetés (27855474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 3
Kulcson Dunára néző panorámával A település belterületén, a Deák Ferenc utcában eladó egy 60 nm-es tégla építésű, kiváló állap...
37 600 000 HUF
626 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőszentgyörgyi családi ház hirdetés (23549223)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1899 m2
Szobaszám: 3
Csendes környéken eladó egy 100 nm-es, 3 szobás családi ház nagy telekkel! Eladásra kínálok egy jó állapotú, tágas családi háza...
40 900 000 HUF
409 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Fejér megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Fejér megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal