Eladó ház Fejér megye (2292 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 292 db
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (86774749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 646 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Ercsiben egy 75 m²-es, összkomfortos, tégla építésű családi házat egy gondozott, 646 m²-es telken. Az ingatl...
30 900 000 HUF
412 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (44144374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 555 m2
Szobaszám: 3
Eladó Ercsiben aszfaltos utcában, egy 1980-as években téglából épült egyszintes 70nm-es családi ház, 555nm-es saroktelken! Ame...
24 900 000 HUF
355 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tordasi ikerház hirdetés (97137326)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 815 m2
Szobaszám: 4
Tordason a tordaskert lakóparkban eladó, Budapesttől félórára, Velencei-tó szomszédságában, attól negyed órára, egy új építésű ...
119 900 000 HUF
894 776 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi ikerház hirdetés (21373776)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Ercsi jó részén új építésű ikerház ELADÓ! Eladó Ercsi élhető részén egy 2 szoba +amerikai konyhás nappalis ikerház! . Az ép...
51 990 000 HUF
675 194 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi ikerház hirdetés (94764579)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 176 m2
Telekterület: 845 m2
Szobaszám: 12
Agárdi ikerház, korrekt alkuképes irányáron ELADÓ! KETTŐ az EGYBEN! Eladó Gárdony - Agárd kedvelt környékén, Velencei - tó k...
64 700 000 HUF
367 613 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (35363135)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 6
Eladó kétgenerációs családi ház a termálfürdő közelében GÁRDONYBAN! Gárdony Fejér vármegyében, a Velencei-tó déli partján fek...
148 900 000 HUF
818 131 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (97742727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 391 m2
Szobaszám: 2
Székesfehérvár forgalmas csomópontján eladásra kínálok egy 52 m2-es felújítandó családi házat, 391 m2-es telken. Víz, villany...
33 000 000 HUF
634 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zámolyi családi ház hirdetés (56684236)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 702 m2
Szobaszám: 2
Zámolyon, Székesfehérvártól 15 km-re eladó egy 60 m2-es parasztház 702 m2-es telken. A településen az egyik legkedvezőbb árú i...
22 000 000 HUF
366 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rácalmási családi ház hirdetés (72715415)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 199 m2
Telekterület: 993 m2
Szobaszám: 4
Budapest 60 km-es vonzáskörzetében, Rácalmáson, 2010-ben épült, 993 m2-es telekterületen elhelyezkedő, tégla építésű, szigetelt...
144 000 000 HUF
723 618 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (86251256)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 6
Eladó kétgenerációs családi ház a termálfürdő KÖZELÉBEN! Gárdony Fejér vármegyében, a Velencei-tó déli partján fekvő üdülőváros...
148 900 000 HUF
818 131 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (78682545)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 1305 m2
Szobaszám: 2
Zártkerti, panorámás házikó Bicskén! Bicske Galagonyás IV. Dűlőben eladóvá vált egy meseházikó! 30-40 Éve igényes mesterek ép...
15 000 000 HUF
405 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kápolnásnyéki ikerház hirdetés (47377933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 1
Eladó 100 méterre a Velencei korzótól, Kápolnásnyéken, kb. 450 Nm-es telken, 40 nm-es, 1 szobás, családi ház! Az ingatlan a te...
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (53337665)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 425 m2
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: 5
Székesfehérvár legszebb részén, Öreghegy lábánál eladó egy történelmi nevezetességgel bíró, 3 szintes, 4 szoba + nappalis csalá...
189 900 000 HUF
446 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Perkátai családi ház hirdetés (37677743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 2274 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó, kétgenerációs családi ház tágas telekkel eladó Perkátán! Perkáta csendes, barátságos település Fejér vármegyében...
23 000 000 HUF
242 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi ikerház hirdetés (55487463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 429 m2
Szobaszám: 4
Ercsiben a Dunapart közelében eladó! 101 Nm-es belső hasznos alapterületű 3 szoba, 2 fürdőszobás, nappali, konyha étkezős garáz...
65 000 000 HUF
643 564 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi ikerház hirdetés (44849223)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Ercsiben a Dunapart közelében eladó! 85 Nm-es belső hasznos alapterületű 3 szoba, 2 fürdőszobás, nappali, konyha étkezős ikerhá...
60 000 000 HUF
705 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (82239899)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: 3
Ercsibe eladó! Felújított 70 nm-es 2 szoba, nappali, étkezős, fürdőszobás családi ház 573 nm-es telekkel. Fűtés jelenleg elektr...
29 990 000 HUF
428 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Móri családi ház hirdetés (35434645)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 2
Csendes utcában, központhoz közel! Mór településen megvételre kínálok egy 67 m2-es, vegyes falazatú, részben verandás családi ...
30 000 000 HUF
447 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei családi ház hirdetés (63976488)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 421 m2
Telekterület: 2048 m2
Szobaszám: 7
Eladó Kápolnásnyéken 1 km-re a velencei tó partjától, összesen 593nm-es 1 szintes, nappali + 6 szobás, 3 fürdős, dupla garázsos...
205 000 000 HUF
486 935 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rácalmási családi ház hirdetés (27335349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy 80nm-es családiház Rácalmáson! Ez egy jó környéken lévő csendes utcában elhelyezkedő ingatlan. Két szoba, konyhás....
19 490 000 HUF
243 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Fejér megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Fejér megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal