Eladó ház Fejér megye (2300 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 300 db
Eladó Dégi családi ház hirdetés (83395128)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 209 m2
Telekterület: 4316 m2
Szobaszám: 3
Dupla telken, tágas családi ház eladó! Fejér megye déli részén, a Balatontól mindössze 25 perces autóútra, a felújított Feste...
49 000 000 HUF
234 449 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kápolnásnyéki ikerház hirdetés (92433364)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 230 m2
Szobaszám: 3
Új építésű ikerház kápolnásnyéken – modern, energiatakarékos OTTHON! Kápolnásnyék dinamikusan fejlődő, kedvelt részén induló ...
86 900 000 HUF
1 128 571 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kápolnásnyéki ikerház hirdetés (36435449)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 4
112 990 000 HUF
1 027 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Enyingi családi ház hirdetés (73535578)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Lido Home Siófoki irodája eladásra kínálja ezt a felújítandó 100 nm-es családi házat, amely teljes felújítást igényel. Az ing...
22 000 000 HUF
220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vértesboglári családi ház hirdetés (34534424)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1227 m2
Szobaszám: 3
Panorámás álom vértesbogláron – újjáépített modern otthon ELADÓ! Szeretne egy olyan otthont, ahol a reggeli kávé mellé a Vért...
59 900 000 HUF
748 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Daruszentmiklósi családi ház hirdetés (32433877)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 3300 m2
Szobaszám: 2
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: A parányi Fejér vármegyei település Budapestről mindössze 40...
11 990 000 HUF
222 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei ikerház hirdetés (44499838)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 277 m2
Szobaszám: 4
Velence csendes, nyugodt, számozott utcáiban kínálunk megvételre egy kívül-belül igényesen felújított, 56, 8 m²-es, nappali + 3...
69 990 000 HUF
1 128 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iváncsai családi ház hirdetés (63436935)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 863 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Iváncsán Iváncsa aszfaltos főutcáján eladásra kínálunk egy 686 nm-es telken álló 1950 körül épült családi há...
27 900 000 HUF
310 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rácalmási családi ház hirdetés (73444464)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó hangulatos családi ház Rácalmáson, Budapesttől csupán 40 percre. Rácalmás elején, egy csendes, barátságos kisvárosban k...
105 000 000 HUF
656 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei ikerház hirdetés (77246751)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 601 m2
Szobaszám: 4
Saját ízlése szerint alakítható otthonra vágyik a Velencei-tó partjától pár lépésre? Egy olyan házat keres, ami hatalmas potenc...
84 900 000 HUF
1 117 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csabdi családi ház hirdetés (69716997)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 3834 m2
Szobaszám: 2
Csendes, természet közeli ingatlan! Csabdi egyik mellékutcájában kínálunk eladásra, egy 160 nm-es, jelenleg 2 szintes, de a tet...
85 000 000 HUF
531 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gánti családi ház hirdetés (94797752)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1886 m2
Szobaszám: 3
Egy különleges hangulatú Sváb parasztház, nyugodt környezetbenGánt feletti településrészen eladó, két külön lakrésszel és bejár...
68 000 000 HUF
680 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gánti kastély hirdetés (72299747)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1441 m2
Szobaszám: 3
Pihenés, feltöltődés, alkotás, meditáció. . . . Esetleg életvitelszerű lakhatás! Válassza ki Ön, hogy mire is használná ezt a r...
120 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szárligeti családi ház hirdetés (29825436)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 2328 m2
Szobaszám: 3
Eladó Szárliget frekventált részén egy családi ház. Az ingatlan az 1988-as években épült. Lakótér 74 nm, ahol 2 szoba egy tágas...
69 000 000 HUF
932 432 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gánti családi ház hirdetés (44837689)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1780 m2
Szobaszám: 3
Hangulatos cserépkályhás otthon a Vértes Tájvédelmi Körzet területén. a Vértes - hegység déli szélén egyik bájos zugában rejtőz...
139 000 000 HUF
817 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mányi ikerház hirdetés (35797397)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó / újjáépítendő ikerház csodálatos panorámával! Megvételre kínálunk egy kb. 50 Nm alapterületű, külterületen...
16 000 000 HUF
320 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (23777467)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 933 m2
Szobaszám: 4
Új építésű családi ház eladó Bicske egyik legjobb részén! Bicske kedvelt, nyugodt részén kínálunk megvételre egy új építésű, ...
100 500 000 HUF
1 092 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (44993646)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 933 m2
Szobaszám: 4
100 500 000 HUF
1 092 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (39235327)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1070 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Bicskén nagy telekkel, rengeteg lehetőséggel! Bicske nyugodt részén eladó egy 90 nm-es, két tág...
35 000 000 HUF
388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Előszállási családi ház hirdetés (44346322)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1541 m2
Szobaszám: 3
Teljesen felújított családi ház eladó előszálláson, azonnal KÖLTÖZHETŐ! Eladásra kínálok Előszálláson, a főutcához közel, egy...
59 900 000 HUF
777 922 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Fejér megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Fejér megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal