Eladó ház Fejér megye (2300 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 300 db
Eladó Velencei családi ház hirdetés (33327647)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 817 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálunk egy gyönyörű, rusztikus belső építészettel rendelkező ingatlant, amely 179 000 000 huf értékű. Ez az ingatlan...
179 000 000 HUF
942 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei családi ház hirdetés (44497577)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 817 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy különleges hangulatú, rusztikus stílusú, modern technológiával felszerelt családi ház – prémium kivitelben! 179 000...
179 000 000 HUF
942 105 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Velencei sorház hirdetés (63374322)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3
Eladó Velencén egy négylakásos sorházban lévő lakás, saját lekerített telekrésszel. A ház kétszintes bruttó nettó 97, 4 nm, na...
85 000 000 HUF
876 288 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iszkaszentgyörgyi családi ház hirdetés (39335942)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1798 m2
Szobaszám: 2
Iszkaszentgyörgyön eladó egy nagy telekkel rendelkező családi ház, amely kiváló lehetőséget kínál saját igények szerinti alakít...
58 000 000 HUF
483 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszabolcsi családi ház hirdetés (11433437)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Fejér megye, Pusztaszabolcs 106 nm-es családi ház 460 nm-es saját kerttel eladó. a most épülő, tégla falazatú, szigetelt ingatl...
93 900 000 HUF
885 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszabolcsi családi ház hirdetés (44137945)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
99 980 000 HUF
943 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kápolnásnyéki ikerház hirdetés (53328495)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Ikerházi lakások eladók Fejér vármegyében, Kápolnásnyéken! Energiatakarékos, kertkapcsolatos otthonok elérhető áron! Kápolnás...
98 000 000 HUF
980 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonycsernyei családi ház hirdetés (72377313)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 936 m2
Szobaszám: 2
A lido home székesfehérvári irodája eladásra kínálja Bakonycsernyén ezt a masszív szerkezetű, bővített kádár kocka házat, amely...
39 000 000 HUF
487 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátyásdombi családi ház hirdetés (32265574)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1874 m2
Szobaszám: 3
A lido home Siófok ingatlaniroda eladásra kínálja ezt a kiváló tulajdonságokkal bíró A lido home Siófok által kínált igényes fe...
43 000 000 HUF
551 282 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (79575432)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 597 m2
Szobaszám: 4
Szeretné a vállalkozását otthonról irányítani, összeköltözésben gondolkodik, vagy nagy a család, helyet igénylő hobby-ja van? A...
151 900 000 HUF
759 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (47334672)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már