Eladó ház Fejér megye (2300 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 300 db
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (23432298)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 365 m2
Telekterület: 964 m2
Szobaszám: 19
Többfunkciós, háromszintes családi ház eladó Székesfehérváron – frekventált helyen Székesfehérváron, frekventált környezetben,...
320 000 000 HUF
876 712 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (36847464)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 327 m2
Szobaszám: 6
Tágas, felújított családi ház Székesfehérvár Felsővárosában – ideális nagycsaládosoknak és két generáció számára Székesfehérvá...
71 990 000 HUF
529 338 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Lovasberényi családi ház hirdetés (35141335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 179 m2
Telekterület: 1572 m2
Szobaszám: 6
Otthon, ahol a nyugalom és a lehetőségek találkoznak. Kétgenerációs családi ház Lovasberényben. Irányár: 75 000 000 Ft (alkukép...
75 000 000 HUF
418 994 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodajki családi ház hirdetés (45454634)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 805 m2
Szobaszám: 2
Eladó Bodajk központjában egy jó állapotú, 2 szobás, 75 m2-es, azonnal költözhető családi ház. a telek 805 m2, garázzsal és tár...
42 000 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Úrhidai családi ház hirdetés (94525874)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1876 m2
Szobaszám: 5
Korszerű és energiatakarékos, önálló családi ház mesés kerttel! Új tulajdonosát keresi egy 1876 m²-es, gondozott telken álló, t...
109 000 000 HUF
726 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iszkaszentgyörgyi családi ház hirdetés (46498649)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1440 m2
Szobaszám: 3
Iszkaszentgyörgy közkedvelt, zártkerti részén eladó egy 1440 m²-es terület, gyönyörű panorámával és remek adottságokkal. Az ing...
9 000 000 HUF
112 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szárligeti családi ház hirdetés (92252897)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 2328 m2
Szobaszám: 3
Eladó Szárliget frekventált részén egy családi ház. Az ingatlan az 1988-as években épült. Lakótér 74 nm, ahol 2 szoba egy tág...
69 000 000 HUF
932 432 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (45823419)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 8
Öreghegyen eladó 2 önálló épületes ingatlan! Épület1: a családi ház 2000-es évek elején épült, 2022 ben lett felújítva ( eps s...
149 900 000 HUF
624 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (86347494)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Öreghegyen eladó 4 szoba + nappalis felújított családi ház! Az Öreghegyi családi ház cca. 950 Nm -es közös osztatlan telken le...
89 900 000 HUF
749 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (59634987)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Gárdonyban eladó 2 lakrészes családi ház! Az 50 es években épült vegyesfalazatú épület (vályog, tégla), a tető palával fedett....
59 900 000 HUF
748 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei házrész hirdetés (54895441)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Hangulatos, külön bejáratú tulajdonrész Bicske kertvárosában – nyugalom, nagy telek, remek ELHELYEZKEDÉS! Eladásra kínálom Bi...
38 000 000 HUF
447 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszabolcsi családi ház hirdetés (97383838)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1052 m2
Szobaszám: 3
Pusztaszabolcson, csendes utcában eladó egy 2020-ban épült, egyszintes, kiváló állapotú családi ház. Az ingatlan 105 négyzetmét...
89 000 000 HUF
847 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszabolcsi családi ház hirdetés (33977834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 3
Pusztaszabolcson eladó egy 2022-ben épült, újszerű állapotú családi ház, amely tágas, 1100 négyzetméteres telken helyezkedik el...
95 000 000 HUF
730 769 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Cecei családi ház hirdetés (76632378)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 215 m2
Telekterület: 5273 m2
Szobaszám: 4
Eladó felújított nappali + 3 szobás családi ház Cecén nyugodt utcában, nagy telekkel! Cece egyik csendes, rendezett utcájában...
69 800 000 HUF
324 651 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alapi családi ház hirdetés (74329984)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1983 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Alapon 1983 m²-es telekkel, rengeteg lehetőséggel! A képek között található szinte minden helységről, hogy k...
21 900 000 HUF
292 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi családi ház hirdetés (54795452)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 1422 m2
Szobaszám: 4
Kulcson, Fejér vármegyében kínálunk eladásra egy modern, új építésű, 117 nm-es családi házat, amely egy 1422 nm-es, tágas telke...
79 900 000 HUF
682 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (44374232)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1348 m2
Szobaszám: 4
Fejér vármegyében, Nagyvenyimen eladásra kínálok egy 1984-ben téglából épült, 150 nm-es családi házat, 1348 nm-es körbekerített...
145 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Besnyői családi ház hirdetés (75531442)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 1234 m2
Szobaszám: 2+ 4 fél
Fejér vármegyében, Besnyőn, csendes és fejlődő környezetben eladó ez a kiváló minőségű, új építésű, 190 négyzetméteres családi ...
99 000 000 HUF
521 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Besnyői ikerház hirdetés (34136539)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Fejér vármegye, Besnyő településen, 450 nm-es telken, épül meg ez a 117 nm-es, kétszintes ikerház, amely a modern élet minden k...
79 000 000 HUF
675 213 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Besnyői ikerház hirdetés (21536992)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
79 000 000 HUF
675 213 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Fejér megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Fejér megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal