Eladó ház Fejér megye (2300 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 300 db
Eladó Pusztaszabolcsi családi ház hirdetés (43365472)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 1117 m2
Szobaszám: 3
Kivételes lehetőség családosok számára! Eladó frissen felújított, kiváló állapotú ház Fejér vármegye gyönyörű településén, Pusz...
78 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárszentmihályi családi ház hirdetés (63155443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 1094 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálunk egy kiemelkedő műszaki tartalommal és magas esztétikai minőséggel megvalósított, 280 m²-es + 42 m²-es terassz...
155 000 000 HUF
553 571 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Lovasberényi családi ház hirdetés (25453139)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 179 m2
Telekterület: 1572 m2
Szobaszám: 6
Otthon, ahol a nyugalom és a lehetőségek találkoznak. Kétgenerációs családi ház Lovasberényben. Irányár: 75 000 000 Ft (alkukép...
75 000 000 HUF
418 994 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (25419559)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó az Írók utcájában egy ikerház egyik egysége. Az ingatlan 351 nm telken helyezkedik el. A ház 1962-ben épült nagyméretű ...
74 000 000 HUF
925 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (17444743)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 346 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Gárdony csendes részén eladó egy 83 nm-es, téglaépítésű családi ház, amely kiváló lehetőséget kínál saját igények szerinti felú...
69 800 000 HUF
840 963 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi ikerház hirdetés (13743344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 251 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Fejér megye, Gárdony 123 nm-es új építésű ikerház fele eladó 251 nm-es saját kerttel. a tégla falazatú, szigetelt ingatlan a te...
115 000 000 HUF
934 959 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszabolcsi családi ház hirdetés (73973976)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 3
Fejér megye, Pusztaszabolcs 113 nm-es családi ház eladó. a felújított, tégla falazatú lakóingatlan a település központjához köz...
61 900 000 HUF
547 787 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lovasberényi családi ház hirdetés (43545335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 3
Lovasberény központjában kínálunk eladásra egy hamisítatlan Kádár-kockát. Az ingatlan 3 szobás, egy szintes, beton födémmel, és...
62 900 000 HUF
776 543 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lovasberényi családi ház hirdetés (73683725)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 3
62 900 000 HUF
776 543 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lovasberényi sorház hirdetés (77669158)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 210 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladásra kínálunk Lovasberény csendes, nyugodt, központi utcájában egy tégla építésű, négyszintes, 180 nm-es sorházi ingatlan. ...
78 000 000 HUF
629 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykarácsonyi családi ház hirdetés (39637575)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1979 m2
Szobaszám: 3
Nagykarácsony, átmenő forgalom mentes, csendes utcájában, 112 nm-es hasznos alapterületű családi ház, 1979 nm-es telken eladó! ...
34 900 000 HUF
311 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lovasberényi családi ház hirdetés (77523521)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 3
62 900 000 HUF
776 543 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (34728448)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1584 m2
Szobaszám: 3
Székesfehérvár belváros közeli utcácskájában felújítandó vegyes falazatú 90 m2-es ház, plusz két teleknek alkalmas terület elad...
74 750 000 HUF
575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (34993419)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 682 m2
Szobaszám: 3
Eladó ráchegyen egy 3 hálós, duplagarázsos, 686 nm-es telekkel rendelkező ikerház. ELHELYEZKEDÉS A városrész Budai úthoz köz...
149 500 000 HUF
1 186 507 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyaralmási családi ház hirdetés (95739837)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: 2
Eladó Magyaralmáson egy rendezett, széles utcában található parasztház felújított tetővel, széles nagy telekkel. Az utolsó 3 v...
44 950 000 HUF
394 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (35569534)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma