Eladó ház Fejér megye (2299 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 299 db
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (84888385)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 998 m2
Szobaszám: 5
Modern, kényelmes családi ház Dinnyés, Gárdony felé eső részén - Nyugalom, tér, harmónia! Könnyen megközelíthető környéken elad...
119 000 000 HUF
721 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (78374322)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1019 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Eladó Ercsiben 1985-ben téglából épült, 160nm-es kétszintes nagy teraszos felújított családi ház 1019nm-es telken. A házat be...
49 000 000 HUF
306 250 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (27468467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 686 m2
Szobaszám: 8
Ráchegyen eladó egy 195 nm-es, összkomfortos, kétgenerációs ingatlan. Két részletben épült az épület. Az alapház a 70-es évekbe...
123 000 000 HUF
630 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fehérvárcsurgói családi ház hirdetés (86134666)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 1078 m2
Szobaszám: 4
Fehérvárcsurgón eladó egy egyedülálló lehetőségekkel teli, három szintes, két generációs családi ház, amely kiváló lehetőséget ...
143 000 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodajki családi ház hirdetés (39979433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 871 m2
Szobaszám: 5
Eladó kétszintes családi ház Bodajkon, téglaépítés, nagy telek! Bodajk fő utcáján, könnyen megközelíthető helyen eladó egy tégl...
65 000 000 HUF
406 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi családi ház hirdetés (93665525)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 701 m2
Szobaszám: 5
Kulcson, az Arany János utcában eladó egy kétgenerációs, két szinten elhelyezkedő családi ház (166 m2), mindössze 5 perc sétára...
64 900 000 HUF
390 963 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (78453469)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 998 m2
Szobaszám: 5
119 000 000 HUF
721 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (61774475)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 686 m2
Szobaszám: 8
123 000 000 HUF
630 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (15944728)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 1322 m2
Szobaszám: 5
Prémium környezetben 225 m2-es családi ház eladó! ! ! Székesfehérvár legkeresettebb részén, az Öreghegyen eladó egy családi ház...
135 000 000 HUF
482 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (39957579)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 986 m2
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség befektetőknek, felújítóknak vagy építkezőknek! Csendes, rendezett utcában, felújítandó ház eladóFőbb jellemzők...
49 990 000 HUF
757 424 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (28878497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 217 m2
Telekterület: 805 m2
Szobaszám: 5
Csipetnyi kertvárosi kényelem és luxus. Maroshegyen kínálunk eladásra egy minden igényt kielégítő, 4 szoba - amerikai konyhás n...
199 990 000 HUF
921 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (87349357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 548 m2
Szobaszám: 3
Székesfehérvár, Felsővárosban, 78 nm hasznos alapterületű, 2 és fél szobás családi ház eladó! Az ingatlan csendes, nyugodt körn...
65 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (67156853)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 1322 m2
Szobaszám: 5
Prémium környezetben 225 m2-es családi ház eladó! ! ! Székesfehérvár legkeresettebb részén, az Öreghegyen eladó egy 3 szintes...
135 000 000 HUF
482 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi családi ház hirdetés (37554499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 701 m2
Szobaszám: 5
Családi ház eladó Kulcson az Arany János utcában. Ház 2 szintes, 2 generációs lakhatásra alkalmas. Földszinten 3 szoba, napp...
64 900 000 HUF
390 963 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (27949158)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 548 m2
Szobaszám: 3
Székesfehérvár, Felsővárosban, 78 nm hasznos alapterületű, 2 és fél szobás családi ház eladó! Az ingatlan csendes, nyugodt kör...
65 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodajki családi ház hirdetés (27468659)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 2507 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178142 hivatkozási számú bodajki családi ház. Bodajkon a Petőf...
51 500 000 HUF
677 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cecei családi ház hirdetés (34384238)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 2337 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Cece csendes részén egy 103, 5 m2 hasznos alapterületű családiházat, 2337 m2-es telken. A ház 1969-es építés...
44 900 000 HUF
435 922 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (58273397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1697 m2
Szobaszám: 1
Feketehegyen, a belterületi határtól kevesebb, mint 100 méterre eladó egy 1600 nm-es telekre épült gazdasági épület megnevezésű...
19 500 000 HUF
557 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Lovasberényi családi ház hirdetés (43575632)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 386 m2
Telekterület: 23305 m2
Szobaszám: 14
Lovasberényben, a falu Szőlőhegyén kínálok egy csodálatos birtokot, egy minden igényt kielégítő családi házzal, és 8 egyedi szá...
359 000 000 HUF
930 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pátkai családi ház hirdetés (21974633)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 3329 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Pátkán, ahol egy felújítandó családi ház várja új tulajdonosát. Rövid leírás: *Tégla ...
40 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Fejér megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Fejér megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal