Eladó ház Fejér megye (2299 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 299 db
Eladó Kápolnásnyéki családi ház hirdetés (95677315)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1074 m2
Szobaszám: 6
Tágas családi ház eladó Kápolnásnyéken! Csend, kényelem és természetközeli élet egyben! Nagycsaládosok figyelem! Kápolnásnyéke...
125 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőszentgyörgyi családi ház hirdetés (35264826)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1899 m2
Szobaszám: 3
Csendes környéken eladó egy 100 nm-es, 3 szobás családi ház nagy telekkel! Eladásra kínálok egy jó állapotú, tágas családi ház...
40 900 000 HUF
409 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Polgárdi családi ház hirdetés (53433279)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5
Polgárdi központi részén, a Balatoni úton eladó egy teljes körűen felújított, kétgenerációs családi ház garázzsal, fedett beáll...
104 900 000 HUF
749 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (73284575)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 327 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálunk egy 136 nm-es, 6 szobás, 3 fürdőszobás, 327 nm-es telken elhelyezkedő családi házat Székesfehérvár Felsőváros...
71 990 000 HUF
529 338 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsószentiváni családi ház hirdetés (71285369)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2179 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy csendes, mégis frekventált helyen fekvő, 2. 179 Négyzetméteres telken álló, 80 nm-es családi házat. a nag...
21 000 000 HUF
262 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Adonyi családi ház hirdetés (96733653)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 479 m2
Szobaszám: 3
Adony csendes, új építésű részen eladó egy 70 m²-es családi ház, ami egy 479 m²-es telken helyezkedik el. a környék nagyon bará...
66 000 000 HUF
942 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (82511934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 392 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177522 hivatkozási számú székesfehérvári családi ház. A család...
108 150 000 HUF
957 079 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (96842579)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 422 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177524 hivatkozási számú székesfehérvári családi ház. A család...
108 150 000 HUF
957 079 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszabolcsi családi ház hirdetés (24297774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 4
Magas minőségben kivitelezett, modern, önálló új otthont kínálok megvételre Pusztaszabolcs barátságos lakóövezetében! a családi...
79 900 000 HUF
868 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszabolcsi családi ház hirdetés (88233447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 4
79 900 000 HUF
868 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (77324545)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 764 m2
Szobaszám: 5
Tágas, nagypolgári otthon Székesfehérvár belvárosához közel? Akár vállalkozásra is alkalmas! Eladásra kínálok Székesfehérvár ...
149 900 000 HUF
954 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Lepsényi kastély hirdetés (49957987)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 800 m2
Telekterület: 68784 m2
Szobaszám: 10
E-003690. Fejér megye, Lepsényben Nádasdy-kúria eladó! Lepsény Fejér megye dél-nyugati részén, Veszprém megye határán, az Eny...
288 320 000 HUF
360 400 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (36772234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 1100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Székesfehérvár Harmatosvölgyben 5 db építési telek vagy igény szerint kulcsrakész ház eladó Székesfehérvár Harmatosvölgyben épí...
110 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csabdi családi ház hirdetés (57668624)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1198 m2
Szobaszám: 3
Eladó Csabdi belterületén 81 nm-es családi ház Az ingatlanban két utca frontra néző szoba, amerikai konyhás nappali, fürdő mel...
75 000 000 HUF
925 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (76452327)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 327 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy 136 nm-es, 6 szobás, 3 fürdőszobás, 327 nm-es telken elhelyezkedő családi ház, Székesfehérvár Felsővárosi részén. Az ...
71 990 000 HUF
529 338 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári sorház hirdetés (53239457)
6 hónapnál régebbi hirdetés
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Maroshegy, Harmatosvölgyben 5-ös sorház 200 négyzetméter telekrész / lakás 25 millió forint/110 millió kulcsrakész lakás áron eladó (hivatkozási szám: m122533)
110 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (34437695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 327 m2
Szobaszám: 6
71 990 000 HUF
529 338 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (32993368)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 592 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177525 hivatkozási számú székesfehérvári családi ház. A család...
108 150 000 HUF
957 079 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (25931774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 385 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177523 hivatkozási számú székesfehérvári családi ház. A család...
108 150 000 HUF
957 079 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (34376629)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1264 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szinte telek ÁRON! ! ! Családi ház Gárdony - Dinnyésen! Eladó egy jelenleg is lakható családi ház Dinnyésen, a vasútállomás k...
39 900 000 HUF
570 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Fejér megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Fejér megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.