Eladó ház Gödöllő környékén (6908 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 6 908 db
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (42143777)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 458 m2
Szobaszám: 7
Eladó hangulatos, kétgenerációs családi ház a XVI. kerület Sashalom részénBudapest XVI. kerületének kedvelt, csendes részén, Sa...
179 900 000 HUF
946 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (64977315)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 977 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház MogyoródEladásra kínálok egy panorámás kilátással, nagy telekkel rendelkező családi házat Mogyoród Kukukk-heg...
82 500 000 HUF
634 615 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szadai családi ház hirdetés (59979233)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 1020 m2
Szobaszám: 7
Prémium kétgenerációs családi ház szadán medencével, dupla komforttal! Szada központjában kínálok megvételre egy 2020-ban épült...
159 000 000 HUF
722 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (74743372)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1047 m2
Szobaszám: 4
Maglódon szép nagy önálló családi ház ELADÓ! Maglódon frekventált helyen kínáljuk eladásra 2 teljes értékű szoba + nappali kial...
89 900 000 HUF
977 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (84539813)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 506 m2
Szobaszám: 3
Eladó kétszintes családi ház Fót központjában, csendes elhelyezkedéssel, tágas kerttel! Fót szívében, nyugodt környezetben kíná...
99 000 000 HUF
990 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (65984835)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1418 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
CasaNetWork Gödöllő Ingatlaniroda kínálatában eladó családi ház Erdőkertesen. Leírás: Erdőkertes csendes utcájában kínálunk m...
94 990 000 HUF
879 537 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (93473524)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 367 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Dunakeszi szívében, felújított, 3, 5 szobás, kandallós ikerházfél saroktelken eladó! Kiváló elhelyezkedés, otthonos hangulat ...
79 000 000 HUF
1 097 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai családi ház hirdetés (99817431)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 611 m2
Szobaszám: 5
Kistarcsán eladóvá vált egy 2 generációs otthon! Kérem ismerje meg főbb jellemzőit: 2 részletben épült 1958-ban, és 1988-ban:...
80 000 000 HUF
414 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (71232369)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 910 m2
Szobaszám: 2
Árpádföldön masszív családi ház eladó– nagy telek, bővíthető LAKÓTÉR Árpádföld csendes, kertvárosias mellékutcájában megvételr...
110 000 000 HUF
1 294 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (35343988)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 1068 m2
Telekterület: 3583 m2
Szobaszám: n/a
Kivételes lehetőség Mogyoródon! 1068, 8 m2-es ipari ingatlan 3583 m2-es, összközműves telken eladó vagy kiadó. Befektetőknek, f...
378 000 000 HUF
353 932 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (63322395)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 5565 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Neked hoztam ezt a hirdetést! Ha nyugalmas vidéki életre vágysz, de nem szeretnél messze lenni a fővárostól. Ha szereted a l...
75 000 000 HUF
1 056 338 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (28554823)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 735 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy csodálatos lehetőség Tura szívében, ahol a történelmi hangulat és a modern kényelem találkozik. Ez a vályog szerkezet...
45 000 000 HUF
775 862 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (42767782)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 458 m2
Szobaszám: 7
179 900 000 HUF
946 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (47664694)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 458 m2
Szobaszám: 7
Eladó hangulatos, kétgenerációs családi ház a XVI. kerület Sashalom részén Budapest XVI. kerületének kedvelt, csendes részén, ...
179 900 000 HUF
946 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (19499277)
35 napja a megveszLAK-on