Eladó ház Gödöllő környékén (6908 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 6 908 db
Eladó Fóti családi ház hirdetés (72775543)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: 7
Fót közkedvelt részén, Kisalagon kínálunk megvételre egy jó állapotú, 1985-ben épült családi házat 487 nm-es telken, tágas 100 ...
145 000 000 HUF
828 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (23738893)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 416 m2
Szobaszám: 6
XV. kerületben: családi házas környezetben, eladó egy, körbejárható, betonfödémes, 110 m2, 2 szintes, közepes állapotú, 5 szobá...
100 900 000 HUF
917 272 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (85576425)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1047 m2
Szobaszám: 4
Maglódon szép nagy önálló családi ház ELADÓ! Maglódon frekventált helyen kínáljuk eladásra 2 teljes értékű szoba + nappali kia...
89 900 000 HUF
977 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagi családi ház hirdetés (33284399)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 5
Igényesen felújított, kétgenerációs családi ház eladó Bag központ közelében! Megvételre kínálom Bag egyik kedveltebb részén e...
79 900 000 HUF
644 354 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (73174248)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 627 m2
Szobaszám: 6
Eladó tágas, világos családi ház Budapest XVI. kerületében akár kétgenerációs kialakítássalBudapest XVI. kerületének kedvelt, n...
195 000 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (93354585)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 627 m2
Szobaszám: 5
Dunakeszi Révdűlőn 627 nm-es telken épülő 165 nm-es nettó lakóterületű családi ház eladó! ! a ház két szinten épül, mely várhat...
199 000 000 HUF
947 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (13172457)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 227 m2
Telekterület: 882 m2
Szobaszám: 4
Eladó exkluzív, családbarát családi ház a XVI. kerület egyik legkedveltebb, nyugodt utcájában! Ha Ön egy olyan otthont keres, a...
269 000 000 HUF
1 185 022 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XV. kerületi sorház hirdetés (34444467)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 4
Eladó gyönyörű, kertkapcsolatos lakás Pestújhely zöldövezeti részén egy valódi otthon, ahol minden a közelben van! Ha saját kis...
229 000 000 HUF
2 081 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (49369636)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 708 m2
Szobaszám: 4
XVI. kerület egyik legkedveltebb, nyugodt és exkluzív részén, Árpádföldön eladó, egy 2025-ben épült, prémium kivitelezésű, mini...
319 900 000 HUF
1 279 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (41277453)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 3
Eladó, azonnal költözhető, tehermentes családi ház Maglód csendes, kertvárosias részén, 719 nm-es, gyümölcsfás telken. Maglód ...
89 000 000 HUF
809 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi ikerház hirdetés (71588623)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 235 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 4
Otthon a park mellett alsógöd egyik legkellemesebb RÉSZÉN! Ha olyan otthont keres, ahol csendes, zöld környezetben élhet, mégis...
129 500 000 HUF
551 063 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi ikerház hirdetés (75413872)